1:4

konec (0:1, 0:1, 1:2)

20.10.2018, 18:00 • A-Benet Arena, Most • 11. kolo

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ačkoli domácí hráči dokázali během třetí třetiny vykřesat naději na bodový zisk, veškeré jejich naděje zhatil hattrickem David Hruška. Sokolov si do tabulky připíše tři body za výhru 4:1 nad Mosteckými Lvi. (20:15:56)

59:45

Zakázané uvolnění Sokolova.

59:11

Baník právě vstřelil branku!
Střelou do prázdné branky završuje svůj dnešní hattrick DAVID HRUŠKA – 1:4! Bez asistence.

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Štěpán Urbánek – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., sekání).

53:49

51:49

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Vracovský – 2 min., hákování).

47:19

45:19

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Martin Mical – 2 min., nedovolené bránění).

45:19

Za brankou se těžko zvedá z ledu otřesený Vojtěch Šik.

44:30

MOSTEČTÍ LVI zvyšují tlak na soupeřovu branku.

43:42

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Domácí ovšem nic nezabalili a za MOSTECKÉ LVI bleskově snižuje zkušený TOMÁŠ PŘEUČIL – 1:3! Asistence: František Mála, Vladimír Kýhos.

41:08

Další přesilovou hru opět využívá dnes dvougólový DAVID HRUŠKA 3:0 pro Sokolov! Asistence: Tomáš Rohan, Marek Švec.

40:01

Ve druhé třetině ve, které se spíše jen vylučovalo, po využití přesilové hry Davidem Hruškou Sokolov navýšil prozatimní stav utkání na 0:2! Třetí třetina bude zahájena cca v 19:40 hodin.

1:4

Branky a nahrávky: 44. Přeučil (Mála, Kýhos) – 5. Čejka (Hotěk, Trapl), 35. D.Hruška (Vracovský, Přindiš), 42. D.Hruška (Rohan, Švec), 60. D.Hruška

Mostečtí Lvi: Chabr (Kovařík) – Polák, Urbánek, Sklenička, Kunrt, Havlůj (C), Fučík – Čmolík, T. Přeučil (A), Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenéři: Kamil Kašták, Vladimír Šafner.

HC Baník Sokolov: Fečo (P. Hruška) – Vodička, Přibyl, Rulík, Michálek, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hotěk, D. Hruška, Švec, Vrána, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.

Rozhodčí: Jaroš – Mi. Svoboda, Ovsík

04:36 SOK 0:1 Čejka (Hotěk, Trapl)
21:36 MOL 2 Bakrlík, pozdní dohrání
27:01 SOK 2 Šik, držení
28:41 SOK 2 Švec, podrážení
32:59 MOL 2 Hrdlička, vysoká hůl
34:22 SOK 0:2 D.Hruška (Vracovský, Přindiš)
35:55 MOL 2+2 Böhm, hrubost