Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov

5:0

konec (2:0, 2:0, 1:0)

20.10.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 16. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.65 4.5 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 1778 diváků. (20:08:02)
Neděje se tak a domácí stadion slaví. Slaví výhru 5:0 proti oslabenému soupeři. Toho před zápasem postihla střevní chřipka, v první třetině to ale nebylo prakticky vůbec znát a nebýt slepených gólů Jihlavy v první třetině, možná by to bylo jiné utkání. V prostřední části byla Dukla jasně lepší tým, druhou třetinu ovládla na střely 12:1 a na góly 2:0. V poslední třetině se jenom dohrávalo, ve 42. minutě se prosadil Miha Štebih a uzavřel tak výsledek dnešního zápasu. Přerov si připíše druhou prohru v řadě, Jihlava třetí výhru a před televizními kamerami v Budějovicích bude mít tak dobrou psychiku. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a u dalšího onlajnu z Jihlavy se budu těšit až za delší dobu. Napočtenou!

59:54

Navíc budou mít posledních šest utkání přesilovou hru, Čáp podrazil Hlinku před vlastní brankou. Přidají ještě domácí šestou trefu?

59:30

Potlesk diváků na stadionu, domácí dohrávají zápas triumfálně v útočném pásmu.

58:44

Čermák pracuje za brankou velice dobře a drží stále Jihlavu v pásmu. Dostal se i k zakončení, avšak už nestihl po drobné kličce zamířit přesně.

58:33

Zakázané uvolnění Přerova, to vše 87 sekund do konce. Zubři si do závěrečných minut vybírají oddechový čas.

58:00

Hlinka se obtočil okolo obránce a poslal lehce puk na osu hřiště Jiránkovi, ten z první minul branku! Jdeme do poslední dvouminutovky zápasu.

56:33

Zápas se vyloženě pouze dohrává. Obrany spíše nefungují, přesnost se také pomalu vytrácí. Hosté spíše vyhazují z pásma, Dukla v něm kombinuje.

55:41

Kajínek trefil Navrátila jak holí, tak i pukem. Ani jedno z toho nezamířilo do brány a Kajínek zamířil přímo na střídačku.

55:25

Černý vyhodil až k Brožovi, který s menšími peripetiemi založil znovu útok domácích.

54:44

Dukla v plném počtu a má přesilovou hru trvající cca 75 sekund.

54:11

Jiránek neudržel soupeře na zádech a Hejcman se dostal před Brože, na dlouhou hůl ale nemohl zakončit vůbec dobře. Na druhou stranu šli dva domácí, Šurý do nahrávky před brankovištěm skočil a přikryl puk.

53:57

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Václavek – 2 min., podrážení).

53:28

Brož předvedl velice mazácký zákrok, Doležal na něj vypálil z pravého kruhu, Brož mu nastavil lapačku a sklízí ovace publika.

53:00

Pala vypálil od modré, Brož šel do zákroku, před ním se ale zjevil Čermák a odpálil do nebezpečí.

52:41

Harkabus složil na zem Zbořila, je vyloučen za podrážení. Přerov může korigovat skóre.

52:29

Auto Kia Carens za brankou Brože utrpělo menší šrám, Hejcman v rychlosti vracel na modrou Navrátilovi, kterému vložil do pokusu hůl Štebih a puk letěl kam? Správně, na auto.

52:02

Během komerční přestávky si zhruba pět hráčů hostí vyříkávalo něco málo se sudími, řeší se opět horší led a vypadá to na další opravu.

5:0

Branky a nahrávky: 16. D. Tůma (Harkabus), 17. Vála (M. Hlinka), 21. Werbik (D. Tůma, T. Havránek), 38. Jiránek (Kajínek, L. Doudera), 42. Štebih (Harkabus, Werbik)

HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – J. Pohl, L. Doudera, Kajínek (A), D. Váňa, Štebih, Mareš, Štindl – Anděl, Skořepa (C), Pekr – D. Tůma, Werbik, T. Havránek – Harkabus, M. Hlinka, Jiránek (A) – Vála, Hrníčko, D. Čermák.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (27. Šurý) – Pala (A), Čáp, R. Černý, Zbořil, Padrnos, Malina – T. Doležal, T. Sýkora (C), Š. Kratochvíl – Moučka, Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Mašín, Václavek.

Rozhodčí: Wagner, Ondráček – Bosák, Maštalíř