1:8

konec (1:1, 0:4, 0:3 - N 0:1)

20.10.2018, 11:30 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Jan Meichsner

Po zápase:

Olomouc na svém ledě nezvládla zápas proti Vítkovicím a prohrávala v základní hrací době 1:8. Vítkovice si nakonec odvážejí i bonusový bod, díky trefě Filipa Juříčka z prodloužení. O jediný gól domácích se postaral na konci první třetiny David Stratil.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších hokejových přenosů. Přeji vám příjemný zbytek sobotního dne. (13:41:12)

62:14

Vítkovice právě vstřelily branku!
FILIP JUŘÍČEK ihned po vhazování prostřeluje Běhala a připisuje Vítkovicím i bonusový bod z nadstavby. Asistence: Josef Krejsa.

62:04

Kotásek se ocitl sám před Běhalem a z bezprostřední blízkosti nedokázal kotouč zvednout pod víko!

60:49

Ani jeden z prvních dvou útoku nebyl úspěšný a oba týmy střídají.

60:29

Kohouti zastavili útok Vítkovic a spěchají dopředu.

60:01

Po třetí třetině:

Vítkovice díky své střelecké převaze porážejí Kohouty v základní hrací době 8:1. Hosté utkání rozhodli na začátku druhé třetiny, když dokázali vstřelit dvě slepené branky.

59:59

Vítkovice dávají i osmou branku! V poslední sekundě se trefuje z mezikruží ALEX KOTÁSEK – o regulérnosti gólu se ještě museli poradit rozhodčí, ale nakonec branka platí. Asistence: Josef Krejsa.

59:24

Běhal si připisuje další kvalitní zákrok. Tentokrát proti střele Bystroně od modré.

58:30

Severomoravané byli i přes vyhrané buly v útočném pásmu vyhnáni až za červenou čáru.

58:30

Oddechový čas pro domácí.

58:30

Zakázané uvolnění Hanáků.

57:21

56:32

Vítkovičtí jsou usazení v útočném pásmu a vidíme jejich snahu o křižné přihrávky a následné střely z první. O ty se už několikrát pokusil obránce Bystroň, který si sjíždí ze své typické pozice na modré čáře. K přesnému zakončení by však potřeboval přesněji adresované passy.

55:50

Hanáci se úspěšně osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

55:21

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Lambert – 2 min., podrážení).

55:05

Lambert tvrdě podrazil svého soupeře v za brankovém prostoru a půjde si na dvě minuty sednout.

53:57

Další souboj mezi Běhalem a Puchalem, opět lépe vyzněl pro brankáře hostí. Ten střelu z vrcholu kruhu ukryl pod své betony. Je ale nutno dodat, že si vůbec nebyl jistý polohou kotouče.

1:8

Branky a nahrávky: 20. Stratil (Prísažný) – 6. Brada (Juříček), 21. Krejsa (Kotásek), 22. Brada, 25. Juříček (Krejsa), 40. Kotásek (Petr), 44. Brada (Machů), 45. Petr (Holanik, Krejsa), 60. Kotásek (Krejsa), 63. Juříček (Krejsa)

HC Olomouc: Špunar (Běhal) – Nesvadba, Spurný, Lambert, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Masare, Fasner, Ševčík, Přísažný, Ruda

HC Vítkovice Ridera: Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka, Cubo, Machů, Kosina, Puchala, – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Brada, Melovský, Skřipčák, Juříček, Kubík

Rozhodčí: Holibka, – Kučera, Vodák

05:45 VIT 0:1 Brada (Juříček)
11:19 VIT 2 Krejsa, sekání
18:14 VIT 2 Kubík, hákování
19:15 OLO 1:1 Stratil (Prísažný)
20:16 VIT 1:2 Krejsa (Kotásek)
21:46 VIT 1:3 Brada