7:6
po s.n. (2:1) (1:2, 5:3, 0:1 - 0:0)
20.10.2018, 17:00
HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice B
7:6
po s.n. (2:1) (1:2, 5:3, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Pokorný (Vacek), 22. Dvořák (Lauko), 25. Bačkády (Vejl), 32. Nenadál (Kuchař, Brandejský), 32. Pokorný (Kuchař, Kašička), 40. Vacek (Pokorný), rozh. náj. Pokorný – 8. Zedek (Damašek, Chmel), 12. Rusý (Šikner), 21. Smola (Damašek, Votrubec), 25. Pavlata (Vandas), 26. Votrubec (Damašek, Chmel), 60. Votrubec (Damašek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Roudnice nad Labem:
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice B:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
7:25 | LTB | 0:1 | Zedek (Damašek, Chmel) | |
11:22 | LTB | 0:2 | Rusý (Šikner) | |
18:18 | ROU | 1:2 | Pokorný (Vacek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:21 | LTB | 1:3 | Smola (Damašek, Votrubec) | |
21:30 | ROU | 2:3 | Dvořák (Lauko) | |
24:08 | LTB | 2:4 | Pavlata (Vandas) | |
24:38 | ROU | 3:4 | Bačkády (Vejl) | |
25:07 | LTB | 3:5 | Votrubec (Damašek, Chmel) | |
31:13 | ROU | 4:5 | Nenadál (Kuchař, Brandejský) | |
31:40 | ROU | 5:5 | Pokorný (Kuchař, Kašička) | |
39:08 | ROU | 6:5 | Vacek (Pokorný) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
59:15 | LTB | 6:6 | Votrubec (Damašek) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | ROU | 7:6 | Pokorný (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Mountfield HK – Liberec 12:00 5:6
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 4:1
Slavia – Kladno • po s.n. (1:0) 12:30 4:3
Chomutov – K. Vary 12:30 1:2
Vítkovice – Třinec • po prodl. 13:00 2:3
Havlíčkův Brod – Pardubice 13:30 3:7
Plzeň – HC Litvínov 13:30 8:1
Havířov – Zlín 14:00 5:1
Sparta – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Přerov – Vsetín 16:00 4:2
Olomouc – Salzburg 19:00 4:1
Olomouc – Vítkovice 11:30 1:8
Vsetín – Zlín 12:00 2:3
PZ Kladno – HC Litvínov 12:00 0:10
Tábor – Mountfield HK 12:15 2:4
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 2:6
K. Vary – Kladno 13:00 0:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 13:30 4:5
Žďár n/S – Mladá Boleslav 14:00 0:7
Technika Brno – Havířov 15:00 3:5
Slavia – Sparta • po prodl. 15:30 1:2
Pardubice – Liberec 16:00 2:7
Třemošná – Chomutov • po s.n. (1:0) 16:30 4:3
Kobra – Plzeň 17:00 0:11
65:00
Autorem vítězné branky je JAN POKORNÝ.
65:00
60:01
60:00
59:15
40:01
40:00
39:08
Autorem branky je MICHAL VACEK. Asistence: Jan Pokorný.
31:40
Autorem branky je JAN POKORNÝ. Asistence: Martin Kuchař a Libor Kašička.
31:13
Autorem branky je JAN NENADÁL. Asistence: Martin Kuchař a Patrik Brandejský.
25:07
24:38
Autorem branky je LUKÁŠ BAČKÁDY. Asistence: Antonín Vejl.
24:08
21:30
Autorem branky je VÁCLAV DVOŘÁK. Asistence: Ondřej Lauko.
20:21
20:01
20:00