6:8
konec (4:1, 2:4, 0:3)
20.10.2018, 17:00
HC Milevsko 1934 – Sokol Radomyšl
6:8
konec (4:1, 2:4, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Radosta (Bílek), 15. Müller (Kořánek, Seidl), 17. Radosta (Havran), 20. Radosta (Šimák), 25. Müller (Fořt), 37. Müller (Seidl, Hájek) – 16. Hovora (Řehoř, Hřebíček), 26. Burkoň (Gába, Pěnička), 28. Gába (Jungbauer, Burkoň), 33. Řehoř (Hovora), 34. Gába (Jungbauer, Slavík), 46. Škoda (Řehoř), 47. Jungbauer (Gába, Pěnička), 50. Hřebíček (Šimoník)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Milevsko 1934:
Náhradníci:
Trenér:
Sokol Radomyšl:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
1:48 | MIL | 1:0 | Radosta (Bílek) | |
14:20 | MIL | 2:0 | Müller (Kořánek, Seidl) | |
15:56 | RAD | 2:1 | Hovora (Řehoř, Hřebíček) | |
16:40 | MIL | 3:1 | Radosta (Havran) | |
19:55 | MIL | 4:1 | Radosta (Šimák) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:04 | MIL | 5:1 | Müller (Fořt) | |
25:11 | RAD | 5:2 | Burkoň (Gába, Pěnička) | |
27:20 | RAD | 5:3 | Gába (Jungbauer, Burkoň) | |
32:07 | RAD | 5:4 | Řehoř (Hovora) | |
33:03 | RAD | 5:5 | Gába (Jungbauer, Slavík) | |
36:07 | MIL | 6:5 | Müller (Seidl, Hájek) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:07 | RAD | 6:6 | Škoda (Řehoř) | |
46:30 | RAD | 6:7 | Jungbauer (Gába, Pěnička) | |
49:35 | RAD | 6:8 | Hřebíček (Šimoník) | |
Konec |
Mountfield HK – Liberec 12:00 5:6
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 4:1
Slavia – Kladno • po s.n. (1:0) 12:30 4:3
Chomutov – K. Vary 12:30 1:2
Vítkovice – Třinec • po prodl. 13:00 2:3
Havlíčkův Brod – Pardubice 13:30 3:7
Plzeň – HC Litvínov 13:30 8:1
Havířov – Zlín 14:00 5:1
Sparta – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Přerov – Vsetín 16:00 4:2
Olomouc – Salzburg 19:00 4:1
Olomouc – Vítkovice 11:30 1:8
Vsetín – Zlín 12:00 2:3
PZ Kladno – HC Litvínov 12:00 0:10
Tábor – Mountfield HK 12:15 2:4
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 2:6
K. Vary – Kladno 13:00 0:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 13:30 4:5
Žďár n/S – Mladá Boleslav 14:00 0:7
Technika Brno – Havířov 15:00 3:5
Slavia – Sparta • po prodl. 15:30 1:2
Pardubice – Liberec 16:00 2:7
Třemošná – Chomutov • po s.n. (1:0) 16:30 4:3
Kobra – Plzeň 17:00 0:11
49:35
Autorem branky je MILAN HŘEBÍČEK. Asistence: Jakub Šimoník.
46:30
Autorem branky je DANIEL JUNGBAUER. Asistence: Ondřej Gába a Jiří Pěnička.
45:07
Autorem branky je MARTIN ŠKODA. Asistence: Jan Řehoř.
40:01
40:00
36:07
33:03
Autorem branky je ONDŘEJ GÁBA. Asistence: Daniel Jungbauer a Josef Slavík.
32:07
Autorem branky je JAN ŘEHOŘ. Asistence: Radek Hovora.
27:20
Autorem branky je ONDŘEJ GÁBA. Asistence: Daniel Jungbauer a Tomáš Burkoň.
25:11
Autorem branky je TOMÁŠ BURKOŇ. Asistence: Ondřej Gába a Jiří Pěnička.
24:04
20:01
20:00
19:55
16:40
15:56
Autorem branky je RADEK HOVORA. Asistence: Jan Řehoř a Milan Hřebíček.
14:20
1:48