2:6
konec (1:3, 1:0, 0:3 - N 0:1)
20.10.2018, 13:00 • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
HK Mladí Draci Šumperk – HC Oceláři Třinec
2:6
konec (1:3, 1:0, 0:3 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 15. Trögner (Janech, Minařík), 33. Kučera (Koutecký, Fibigr) – 4. Chovaniak (Przybyla), 9. Chovaniak (Petrovský), 16. Ramik (Przybyla), 43. Šutý (Samuhel), 47. Chovaniak (Ramik, Przybyla), 54. Przybyla (Ramik), 63. Kašpárek (Petrovský)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
Ryšavý – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibiger, Jaroš, Trögner, Janech, Hass, Šucha
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Halouzka (Klimek) – Mošnička, Pospíšil, Andrle, Chovaniak, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Wawrzkiewicz, Samuhel, Tomiczek, Ramik, Hykl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dědek – Rychlý, Zapletal
Diváci:
1. třetina | ||||
03:11 | TRI | 0:1 | Chovaniak (Przybyla) | |
04:12 | TRI | 2 | Petrovský, podrážení | |
07:13 | TRI | 2 | Bujak, nedovolené bránění | |
08:27 | TRI | 0:2 | Chovaniak (Petrovský) | |
14:12 | MDS | 1:2 | Trögner (Janech, Minařík) | |
15:29 | TRI | 1:3 | Ramik (Przybyla) | |
15:45 | TRI | 2 | Chovaniak, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
29:00 | TRI | TS | Šutý, sekání | |
30:48 | TRI | 2 | Wawrzkiewicz, vysoká hůl | |
31:31 | MDS | 2+10 | Minařík, držení hole+nesportovní chování | |
32:40 | MDS | 2:3 | Kučera (Koutecký, Fibigr) | |
34:55 | MDS | 2 | Kučera, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:54 | TRI | 2:4 | Šutý (Samuhel) | |
46:16 | TRI | 2:5 | Chovaniak (Ramik, Przybyla) | |
51:19 | MDS | 2 | Janech, faul loktem | |
52:35 | TRI | 2 | Kašpárek, hrubost | |
53:17 | TRI | 2:6 | Przybyla (Ramik) | |
59:50 | MDS | 2 | Panáček, držení | |
Prodloužení | ||||
62:10 | TRI | 2:7 | Kašpárek (Petrovský) | |
po prodl. |
Mountfield HK – Liberec 12:00 5:6
Č. Budějovice – Žďár n/S 12:30 4:1
Slavia – Kladno • po s.n. (1:0) 12:30 4:3
Chomutov – K. Vary 12:30 1:2
Vítkovice – Třinec • po prodl. 13:00 2:3
Havlíčkův Brod – Pardubice 13:30 3:7
Plzeň – HC Litvínov 13:30 8:1
Havířov – Zlín 14:00 5:1
Sparta – Mladá Boleslav 16:00 5:2
Přerov – Vsetín 16:00 4:2
Olomouc – Salzburg 19:00 4:1
Olomouc – Vítkovice 11:30 1:8
Vsetín – Zlín 12:00 2:3
PZ Kladno – HC Litvínov 12:00 0:10
Tábor – Mountfield HK 12:15 2:4
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 2:6
K. Vary – Kladno 13:00 0:3
Warriors Brno – Přerov • po prodl. 13:30 4:5
Žďár n/S – Mladá Boleslav 14:00 0:7
Technika Brno – Havířov 15:00 3:5
Slavia – Sparta • po prodl. 15:30 1:2
Pardubice – Liberec 16:00 2:7
Třemošná – Chomutov • po s.n. (1:0) 16:30 4:3
Kobra – Plzeň 17:00 0:11
62:10
Autorem branky je ALEXANDR KAŠPÁREK. Asistence: Servác Petrovský.
60:01
59:50
53:17
Autorem branky je PETR PRZYBYLA. Asistence: Michal Ramik.
52:35
51:19
46:16
Autorem branky je DANIEL CHOVANIAK. Asistence: Michal Ramik a Petr Przybyla.
42:54
Autorem branky je PATRIK ŠUTÝ. Asistence: Filip Samuhel.
40:01
40:00
34:55
32:40
31:31
30:48
29:00
20:01
20:00