Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov

5:0

konec (2:0, 2:0, 1:0)

20.10.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 16. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.65 4.5 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:54

Navíc budou mít posledních šest utkání přesilovou hru, Čáp podrazil Hlinku před vlastní brankou. Přidají ještě domácí šestou trefu?

53:57

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jan Václavek – 2 min., podrážení).

52:41

Harkabus složil na zem Zbořila, je vyloučen za podrážení. Přerov může korigovat skóre.

47:49

Další strkanice před hostující brankou, Šurý si totiž nebyl vůbec jistý s držením kotouče a Werbik důsledně dohrával. Po odpískání se do něj pustil Čáp a oba kohouti mají dvě minuty za hrubost na kontě. Hraje se dále 5 na 4.

47:42

Na dnešní zápas bude chtít určitě MEO zapomenout co nejrychleji. Krátce poté, co se vrátil Pala z trestné, tam půjde za hru vysokou holí Hejcman.

45:20

Pala na modré čáře poslal k zemi Pekra, který se hotovil na přihrávku do dalšího brejku. Dvě minuty, napadení. Jihlavští mají další přesilovku.

36:46

Domácí mají 52 sekund přesilovky 5 na 3! Pekr pronikal do situace 2 na 1, zezadu ho zastavil Goiš holí do obličeje a dostává dvě minuty.

35:38

Tak nekončí. Nakonec je za původce hry vysokou holí určen Jaroslav Moučka, který i přes svůj nesouhlas dostává dvě minuty. Jihlava může využít přesilovou hru a jít na čtyři branky náskoku.

28:45

Oba hráči dostávají dvě minuty za hrubost, Goiš pak dvě navrch za seknutí Brože do lapačky. Trest za hrubost odsedí Mašín.

12:45

Skořepa dojížděl v oslabení vyhozený kotouč, byl u něj rychleji a ihned nahrál pod sebe na Werbika, toho při zakončení sekl Pšurný a je tedy vyloučen.

11:07

Sudí dnes mají velice citlivý metr na osobní souboje. Po situaci ve středním pásmu, kde Harkabus trefil jednoho z hostí, je Harkabus vyloučen za faul kolenem a i z reakce Sýkory na straně Přerova jsem měl pocit, že s tím moc nesouhlasí.

07:32

Zajímavé vyloučení. Co vypadalo jako běžný souboj, viděl sudí jako podrážení ve středním pásmu a Skořepu posílá ven. Přesilovku rozehraje Meopta až po komerční pauze.

5:0

Branky a nahrávky: 16. D. Tůma (Harkabus), 17. Vála (M. Hlinka), 21. Werbik (D. Tůma, T. Havránek), 38. Jiránek (Kajínek, L. Doudera), 42. Štebih (Harkabus, Werbik)

HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – J. Pohl, L. Doudera, Kajínek (A), D. Váňa, Štebih, Mareš, Štindl – Anděl, Skořepa (C), Pekr – D. Tůma, Werbik, T. Havránek – Harkabus, M. Hlinka, Jiránek (A) – Vála, Hrníčko, D. Čermák.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (27. Šurý) – Pala (A), Čáp, R. Černý, Zbořil, Padrnos, Malina – T. Doležal, T. Sýkora (C), Š. Kratochvíl – Moučka, Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Mašín, Václavek.

Rozhodčí: Wagner, Ondráček – Bosák, Maštalíř