29.09.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Jiří Sameš

Tipsport: 2.04 3.72 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

61:29

61:29 Mikko RANTANEN - 4:3

61:29

Colorado právě vstřelilo branku!
Je tomu skutečně tak! Avalanche vítězí, autorem rozhodující trefy je tedy ještě jednou MIKKO RANTANEN. Asistence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

58:58

58:58 Jason ZUCKER - 3:3

58:58

Minnesota právě vstřelila branku!
Hosté srovnávají v předposlední minutě třetí třetiny při vlastním oslabení na 3:3! Při situaci 2 na 1 skóruje dorážkou vlastní střely JASON ZUCKER. Jeho třetí gól v přípravě před nadcházející sezonou! Asistence: Eric Fehr, Greg Pateryn.

48:12

48:12 Nino NIEDERREITER - 3:2

48:12

Wild se dostávají na dostřel! Bekhendem se mezi Grubauerovy betony prosazuje z předbrankového prostoru NINO NIEDERREITER. 2:3 z pohledu Minnesoty! Asistence: Ryan Murphy, Jason Zucker.

46:16

46:16 Matt CALVERT - 3:1

46:16

Domácí využívají přesilovku a jdou do dvoubrankového vedení! Střelecký pokus Kerfoota bez přípravy z pravé strany tečoval za Hammonda MATT CALVERT. 3:1! Asistence: Alexander Kerfoot, Samuel Girard.

21:33

21:33 Tyson JOST - 2:1

21:33

Avs si berou vedení rychle zpět! Velmi pohlednou kombinaci zakončil po Kerfootově přihrávce TYSON JOST. Stalock neměl šanci zasáhnout. 2:1! Asistence: Alexander Kerfoot, Colin Wilson.

20:14

20:14 Mikael GRANLUND - 1:1

20:14

Wild hned zkraje druhé třetiny srovnávají skóre! Nepřesnou rozehrávku Colorada potrestal po Zuckerově přihrávce zpoza brány MIKAEL GRANLUND. 1:1! Asistence: Jason Zucker.

13:34

13:34 Alexander KERFOOT - 1:0

13:34

Avalanche otevírají ve čtrnácté minutě skóre dnešního utkání! Po zaváhání Brodina prostřeluje Stalocka z mezikruží ALEXANDER KERFOOT. Pro čtyřiadvacetiletého útočník první trefa v přípravě, 1:0! Asistence: Tyson Barrie, Nikita Zadorov.

4:3

Branky a nahrávky: 14. Kerfoot (Barrie, Zadorov), 22. Jost (Kerfoot, Wilson), 47. Calvert (Kerfoot, Girard), 62. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 21. Granlund (Zucker), 49. Niederreiter (Murphy, Zucker), 59. Zucker (Fehr, Pateryn)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Barrie, Johnson (A), Zadorov, Cole, Barberio, Girard – Calvert, Kerfoot, Dries, Jost, Wilson, MacKinnon (A), Compher, Toninato, Bourque, Nieto, Landeskog (C), Rantanen

Minnesota Wild: Stalock (33. Hammond) – Murphy, Dumba, Brodin, Pateryn, Prosser, Bartkowski – Coyle (A), Read, Eriksson Ek, Hendricks, Zucker (A), Foligno, Greenway, Fehr, Niederreiter, Rau, Granlund (A), Brown

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Kiel Murchison, Darren Gibbs

Diváci: neuvedeno

07:19 COL 2 Kerfoot, nedovolené bránění
08:33 MNS 2 ErikssonEk, nedovolené bránění
13:34 COL 1:0 Kerfoot (Barrie, Zadorov)
20:14 MNS 1:1 Granlund (Zucker)