29.09.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Kristýna Nováková

Konec zápasu. (14:05:57)

60:28

Olomouc právě vstřelila branku!
ADAM MASARE střílí gól! Olomouc získává bod navíc za vítězství v prodloužení. Bez asistence.

60:01

Ve třetí třetině se domácím povedlo skórovat ve vlastním oslabení a zvýšili své vedení na 3:0. Tři minuty před koncem utkání ovšem hosté zdramatizovali závěr klání a snížili. Vyrovnat se jim už však nepodařilo.

59:40

Havel v šanci, ale trefil jen mantinel.

57:30

Oddechový čas pro domácí.

57:30

Warrior Brno právě vstřelili branku!
Těsně po skončení přesilovky dali hosté branku. Hořejšího překonal TOMÁŠ HAVELKA. Asistence: Matěj Zavřel.

57:29

Domácí hrají v plném počtu.

57:00

Warrior teď Olomouc na chvíli zmáčkl v jejich obranné třetině, domácí však dokázali vyhodit.

55:23

Další trest pro domácí. David Lambert (OLO) si půjde odpykat trest za faul kolenem.

54:40

Brněnští zachytili rozehrávku domácích a jdou dopředu.

54:23

Hosté hrají v plném počtu.

54:00

Havel prokličkoval středním pásmem, ale nemířil přesně.

53:00

Lukáš Kala (WAB) si odpyká 2 minuty za podrážení a dalších 10 minut za nesportovní chování. Menší trest si odpyká Radomír Milotinský (WAB).

Ruda jel sám na bránu, ale z těsné blízkosti trefil jen pravý beton Erika Šeby.

51:07

Kohouti dokázali ujet ve vlastním oslabení a zvýšili své vedení už o tři branky. Autorem gólu byl LUKÁŠ PČECECHTĚL. Asistence: Adam Masare

49:29

Domácí hráčka Tereza Radová (OLO) byla vyloučena za podražení.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Ruda, 16. Masare (Ruda), 52. Přecechtěl (Masare), 61. Masare – 58. Havelka (Zavřel)

HC Olomouc: Hořejší (Špunar) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.

HCM Warriors Brno: Šebo (Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva (C), Milotinský, Hanák, Denk, Heinrich.

Rozhodčí: Čech – Bryška, Novák

01:19 OLO 1:0 Ruda
03:57 OLO 2 Václavský, hrubost