3:2

konec (1:2, 1:0, 1:0)

29.09.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 9. kolo • Lukáš Ureš

Tipsport: 1.5 4.6 5.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vyrovnanou bitvu nakonec do vítězného konce dotáhlo Kladno, které si v poslední třetině vytvořilo nespočet příležitostí skórovat. Vítěznou branku trefil na začátku třetí třetiny kladenský kapitán Jakub Strnad. (18:24:31)

59:37

Na levou tyč dostal přihrávku Strnad, který z první nepřekonal Neužila!

59:00

Do konce základní hrací doby zbývá minuta. Kladnu se nyní podařilo nahrát půl minuty v útočné třetině.

58:10

Oddechový čas pro LHK Jestřábi Prostějov.

58:10

Po Neužilově zákroku vznikla za brankou Prostějova menší strkanice.

57:31

Hodně chybnou rozehrávku osou hřiště zastavili kladenští na útočné modré. Krátce na to pálil Kubík z vnitřního oblouku pravého kruhu, ale opět nad braknovou konstrukci.

55:39

Říha je zpět na ledě. Domácí jsou v plném počtu.

55:16

Po řadě odrazů skončil kotouč pod lapačkou Brízgaly. Do konce trestu zbývá už jen pár vteřin.

54:28

Další vyhození. Jestřábi se snaží velmi rychle usadit v pásmu Kladna.

54:07

Račukovi na levém hrazení ujel kotouč a Kladno znova vyhazuje.

53:49

Prostějov musí začít od vlastní branky.

53:39

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jiří Říha – 2 min., sekání).

52:57

Račuk si snažil vytvořit střeleckou pozici pohlednou stahovačkou, ale puk mu sebral jeden z obránců Kladna.

52:09

Hra se teď na malou chvíli vyrovnala. Žádný z týmů se na delší dobu nemůže usadit v útočném pásmu.

50:11

Keharův pokus o přihrávku zastavil zkušený Divíšek. Tohle oslabení už Prostějov přečká.

49:46

Další střela v podání Říhy skončila na hrudi Neužila.

49:21

Luňák ve spolupráci s Foltýnem vyhodil puk až za branku Brízgaly.

48:53

Hra se přelévá ze strany na stranu! Po útoku Kladna Neužil neměl kotouč pod kontrolou a tak se brankář Jestřábů doslova položil přes celé své brankoviště.

3:2

Branky a nahrávky: 13. Kružík (Zikmund), 36. Zikmund (Redlich, Kružík), 41. J. Strnad (Vampola, Nash) – 2. Žálčík (Račuk, Rašner), 17. Žálčík (Mikliš, V. Meidl)

Rytíři Kladno: Brízgala (Stahl) – Zajíc, Nash, J. Říha, P. Hořava (A), Zelingr, Kehar, Svedlund (C) – J. Strnad (A), Vampola, Kubík – Redlich, Zikmund, Kružík – Vildumetz, Hajný, Bláha – Filip, Jelínek.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Rašner, D. Kolář, Havlík, J. Zdráhal, Foltýn, Mikliš – Karpov, Divíšek (C), Nouza (A) – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, V. Meidl, Dvořáček – Matýs, Prokeš, Krejčiřík.

24:09 PRO 2 V. Meidl, držení
26:55 PRO 2 Neužil, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Karpov
27:21 PRO 2 L. Luňák, podrážení
31:33 KLA 2 Jelínek, podrážení
33:13 PRO 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Dvořáček
35:49 KLA 2:2 Zikmund (Redlich, Kružík)
38:17 PRO 2 Rašner, hákování
40:30 KLA 3:2 J. Strnad (Vampola, Nash)
41:49 KLA 2 Hajný, nedovolené bránění
48:29 PRO 2 Havlík, faul loktem