Vhazování (%): 53 – 47
Hity: 12 – 15
Přesilová hra: 2/5 – 0/2
Trestné minuty: 4 – 10
Dnešní přípravný zápas mezi Avalanche a Wild skončil výhrou domácího týmu 4:3 po prodloužení. Hokejisté Colorada byli po většinu zápasu aktivnějším mužstvem. Vítěznou branku obstaral v polovině druhé minuty nastaveného času finský útočník Mikko Rantanen.

61:29

61:29 Mikko RANTANEN - 4:3

61:29

Colorado právě vstřelilo branku!
Je tomu skutečně tak! Avalanche vítězí, autorem rozhodující trefy je tedy ještě jednou MIKKO RANTANEN. Asistence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

61:29

Po křižné přihrávce MacKinnona pálil z první Rantanen. Kotouč zřejmě po jeho střele prošel za Hammondova záda, brankovou čáru. Rozhodčí se jdou ale raději ještě podívat na video.

61:03

Barrie střílel z první, avšak nepřesně. Wild se následně daří vyhodit.

60:30

MacKinnon sice vyhrál buly, Barrie ale následně chyboval na modré a kotouč zamířil do střední zóny.

60:25

Jedinečná příležitost pro Avalanche rozhodnout dnešní utkání! Vhazování po levici Andrewa Hammonda.

60:25

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Charlie Coyle – 2 min., podrážení).

4:3

Branky a nahrávky: 14. Kerfoot (Barrie, Zadorov), 22. Jost (Kerfoot, Wilson), 47. Calvert (Kerfoot, Girard), 62. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 21. Granlund (Zucker), 49. Niederreiter (Murphy, Zucker), 59. Zucker (Fehr, Pateryn)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Barrie, Johnson (A), Zadorov, Cole, Barberio, Girard – Calvert, Kerfoot, Dries, Jost, Wilson, MacKinnon (A), Compher, Toninato, Bourque, Nieto, Landeskog (C), Rantanen

Minnesota Wild: Stalock (33. Hammond) – Murphy, Dumba, Brodin, Pateryn, Prosser, Bartkowski – Coyle (A), Read, Eriksson Ek, Hendricks, Zucker (A), Foligno, Greenway, Fehr, Niederreiter, Rau, Granlund (A), Brown

Rozhodčí: Trevor Hanson, Tim Peel – Kiel Murchison, Darren Gibbs

Diváci: neuvedeno

07:19 COL 2 Kerfoot, nedovolené bránění
08:33 MNS 2 ErikssonEk, nedovolené bránění
13:34 COL 1:0 Kerfoot (Barrie, Zadorov)
20:14 MNS 1:1 Granlund (Zucker)