DHL Extraliga juniorů

HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0 - N 0:1)

29.09.2018, 16:30 • Zimní stadión Eden • Skupina A • Šimon Rogner (@simonrogner)

Já vám děkuji za pozornost a budu se zase někdy u juniorského hokeje těšit na počtenou! (18:55:46)
Máme za sebou utkání mezi juniory Slavie a Karlových Varů. Výhru 2:0 a cenné tři body si do tabulky připsali za vítězství 2:0 domácí sešívaní, za které se trefili Martin Petrák a kapitán Robin Všetečka. Hosté urvali alespoň bod za výhru v prodloužení 3 na 3, kterou jim zajistil František Klejna.

62:00

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Bod navíc berou hosté, vítězný gól zařídil střelou z levého křídla FRANTIŠEK KLEJNA.

61:11

Slávisté drží puk a zatím ho nepředali hostům.

60:22

První střelu prodloužení zaznamenal Havrda, střílel ovšem z velké dálky.

60:01

Sešívaní vítězí v důležitém zápase posledních dvou týmů skupiny A DHL Extraligy Juniorů 2:0. Góly vstřelili Martin Petrák a Robin Všetečka. Následovat bude pětiminutové prodloužení 3 na 3 o bonusový bod navíc.

59:49

Slavia právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! ROBIN VŠETEČKA trefuje ze středního pásma prázdnou branku a definitivně rozhoduje o výsledku.

59:20

Tvrdý střel Hradila a Proška rezultuje ve vyhození pro slávisty. Karlovy Vary hrají s prázdnou brankou.

59:03

Poslední minuta zápasu, Všetečka s Havrdou drží puk v útočném rohu.

58:38

Fantasticky zahrané oslabení od sešívaných. Antoš je znovu na ledě.

58:03

Petrov ztratil puk a slávisté se znovu osvobozují.

58:00

Poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:36

Puk teď radši přidržel Málek, vhazování v útočném pásmu Energie.

57:27

Slávisté zatím brání bez chyby a už dvakrát se jim podařilo vyhodit.

56:38

Ihned po oddechovém čase vyhodil puk mimo hrací plochu Antoš a nabízí tak karlovarským obrovskou šanci k vyrovnání.