29.09.2018, 17:30 • Bouchalky • 6. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 1.35 4.9 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:40:43)

59:20

Do nebezpečné šance se ještě v závěru zápasu prokličkoval Blažek, ale nastřelil pouze vnější síť Novákovy brány. Na kotouč se ještě dostal Točík, který se drží s pukem v útočném pásmu.

58:20

Běží poslední dvě minuty ve třetí třetině a na puku se drží v útočném pásmu Plameny.

57:23

56:36

Sláma si po Blažkově pokusu v přesilové hře připisuje další zásah. Bude se vhazovat nadále v útočném pásmu Tábora.

55:23

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Franek – 2 min., nedovolené bránění).

52:23

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny dále navyšují svoje vedení. Bureš našel mezi kruhy postaveného KUBU PESLARA, který střelou z první nad Novákův pravý beton zvýšil náskok pro domácí již na – 8:1. Touto trefou si i on sám připsal už třetí branku. Asistence: Lukáš Bureš, Josef Kolda

51:39

Pěkné kombinace teď předváděly Plameny v útočném pásmu. Na jedné z nich se dostal na modré ke střele Franek, ale Novák měl na puk dobrý výhled. Přerušuje se.

50:06

Na levém kruhu vypálil Točík, ale Sláma puk vyrazil vyrážečkou vedle. Na kotouč se ihned dostali zas domácí a přenášejí tak hru na druhou polovinu.

47:36

Žďár teď delší dobu kombinoval před Novákem. Po sérii nahrávek se procpal ke střele Prokš, ale s jeho pokusem si hostující brankář zvládl poradit. Stav je tak stále stejný.

44:44

Tábor právě vstřelil branku!
Tábor se přece jen taky trefuje – 7:1. Nejprve po střele do tyčky a z následné dorážky se prosadil TOMÁŠ HAJIČ. Asistence: Martin Havran

43:19

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pleva – 2 min., držení).

42:33

Před Novákem se na puku ocitl Bureš, ale brankář Tábora opět v pohodě stihl zasáhnout a vyrazit puk vedle.

40:45

Ve skrumáží se před Novákem snažil dorážet Peslar, ale hostující brankář si na jeho pokus počkal a puk schoval.

40:01

40:00

38:52

Od modré vystřelil po zemi Kovářů, ale Novák střelu viděl a vyrazil ji levým betonem vedle.

36:46

A pozor. Během jedné minuty má Sláma opět zákrok. Z levého kruhu se dostal ke střele Blažek.

8:1

Branky a nahrávky: 7. Pleva (Kolda), 7. Franek (Hasoň), 11. Peslar (Gregar, Stehlík), 14. Prokš (Kolda, Gregar), 17. Franek (Kovářů, Bureš), 26. Peslar (Stehlík, Franek), 28. Pleva (Kovářů), 53. Peslar (Bureš, Kolda) – 45. Hajič (Havran)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Koželuh, Lojek, Pleva, Peslar, Kališ – Gregar, Kovářů, Prokš, Čech, Kunstmüller, Bureš, Jícha, Hasoň, Wasserbauer, Franek, Stehlík

HC Tábor: Dudáček (28. Novák) – Havran, Tesař, Hlaveš, Černý, Duben, Hajič, Raiterman – Heřman, Kadilák, Točík, Blažek, Březina, Kalaš, Matušík, Zayml, Pechánek, Květoň

Rozhodčí: Ondráček – Klouda, Král

04:10 TAB 2 Zayml, vysoká hůl
06:01 ZNS 1:0 Pleva (Kolda)
06:43 ZNS 2:0 Franek (Hasoň)
10:27 ZNS 3:0 Peslar (Gregar, Stehlík)
13:09 ZNS 4:0 Prokš (Kolda, Gregar)