Liga národů UEFA - Liga A

Island – Belgie

0:3

konec (0:2)

11.09.2018, 20:45 • Laugardalsvöllur, Reykjavík • Skupina 2 • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 10.0 5.83 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. (22:44:54)
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:9. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:7.
Belgie zvládla svůj první zápas v Lize národů a poráží Island 3:0. První gól utkání padl ve 29. minutě, kdy se trefil z penalty Eden Hazard. Na jeho branku navázal o 2 minuty později také Romelu Lukaku. Stejný hráč pak zvýšil v 81. minutě na konečných 0:3. Zápas byl jasně v režii bronzových medailistů z MS.

90+3

90+3

Zřejmě poslední velká šance v zápase! Mohlo to být o čtyři góly, neboť Meunier našel nohu Mertense, který přestřelil zadní šibenici jenom o pár centimetrů.

90+2

Mertens si teď se svými spoluhráči nerozuměl a jeho jemný oblouček zůstal pouze v rukavicích Halldórssona.

90+1

Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat tři minuty.

90

Alderweireld přesvědčivým obranným zákrokem získal balón pro svůj mančaft. Islandští fanoušci si mezitím užívají konec zápasu i přes porážku svého týmu po svém.

89

Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Thorgan Hazard.

88

Jan Vertonghen fauloval na půlící čáře a hra se přesune před bránu Belgie. Zřejmě se dnešní utkání už obejde bez výraznějších karetních trestů.

87

Hazard si vyměnil třikrát balón s Chadlim a míří si to do středu hrací plochy.

85

Těžký míč, který se točil směrem do brány musel Courtois boxovat daleko mimo své území.

84

Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Hallfredsson, přichází Arnor Traustason.

83

Zápas se už jen dohrává. Ještě se bude střídat za malou chvíli.

81

81. Romelu LUKAKU - 0:3

81

Belgie právě vstřelila branku!
Dnes je už rozhodnuto! Belgie využila chyby Islandu v rozehrávce a Mertens naservíroval z pravé strany přízemní pas. Na ten si před bránu naběhl ROMELU LUKAKU a jemnou tečí posunul balón do branky. 0:3. Asistence: Dries Mertens.

80

Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Moussa Sidi Yaya Dembélé.

80

Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Ari Skúlason, přichází Guðlaugur Victor Pálsson.

79

Lukaku měl na kopačce další šanci! Belgičané ukázali svou sílu v tom, že z nevýhodné pozice udělali výhodnou a hnali se kupředu. Hazard přihrál právě Lukakuovi a ten si míč posunul na levačku a vypálil pouze do padajícího beka.

0:3

konec (0:2)

Branky: 29. E. Hazard (pen.), 31. R. Lukaku (Kompany), 81. R. Lukaku (D. Mertens)

Karty:   55. Sävarsson (ISL)

Island: Halldórsson – Sävarsson, R. Sigurdsson, Ingason, Magnússon – Sigurjónsson, B. Bjarnason, Thorarinsson (84. Traustason), A. Skúlason (80. Pálsson) – G. Sigurdsson (C) – Bödvarsson (71. Sigthórsson).
Náhradníci: Schram, Rúnarsson – Fjóluson, Pálsson, E. Bjarnason, Sigthórsson, Kjartansson, Árnason, Eyjólfsson, B. Sigurdarson, Gíslason, Traustason.

Belgie: Courtois – Alderweireld, Kompany, Vertonghen – Meunier, Tielemans (80. M. Dembélé), Witsel, Carrasco (70. Chadli) – D. Mertens, R. Lukaku, E. Hazard (C) (89. T. Hazard).
Náhradníci: Sels, Casteels – Batshuayi, Chadli, Castagne, Boyata, M. Dembélé, Vanaken, T. Hazard, Dendoncker, B. Verstraete, Vermaelen.

Rozhodčí: Karasev – Demeško, Luněv (všichni Rusko)