3:1
konec (1:0)
16.08.2018, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • 3. předkolo • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.45 4.26 7.18 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.45 - 4.26 - 7.18
KAA Gent – Jagiellonia Białystok
3:1
konec (1:0)
Branky: 13. Awoniyi, 84. Jaremčuk, 89. David – 58. Pospíšil
Karty: 13. Awoniyi (GNT), 65. Asare (GNT), 67. Andrijašević (GNT), 85. Jaremčuk (GNT) – 18. Runje (JAG), 48. Romanchuk (JAG)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:9.
KAA Gent:
Kalinić – Asare, Plastun, Rosted, Foket – Čakvetadze, Odjidja-Ofoe, Verstraete, Dompe (79. Limbombe) – Awoniyi (77. David), Andrijašević (69. Jaremčuk).
Náhradníci: Thoelen – David, Dejaegere, De Smet, Kubo, Limbombe, Jaremčuk
Trenér:
Jagiellonia Białystok:
Kelemen – Guilherme, Runje, Mitrović, Burliga – Kwiecien (43. Sheridan), Romanchuk, Pospíšil – Novikovas (81. Swiderski), Frankowski (85. Wójcicki) – Bezjak
Náhradníci: Sandomierski – Grzyb, Klemenz, Machaj, Shediran, Swiderski, Wojcicki
Trenér:
Rozhodčí: Bastian Dankert – Mike Pickel, René Rohde
Diváci:
První zápas: Jagiellonia - Gent 0:1
Kajrat – Olomouc 16:00 1:2
Niederkorn – Ufa 17:00 2:2
Larnaka – Sturm Graz 17:30 5:0
Helsinki – Olimpija Lublaň 18:00 1:4
Universitatea Craiova – RB Lipsko 18:30 1:1
Kodaň – CSKA Sofia 18:30 2:1
Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0
APOEL – Beer Ševa 19:00 3:1
Midtjylland – New Saints 19:00 3:1
FK Sūduva – Jūrmala 19:00 0:0
Kluž – Alaškert 19:00 5:0
Žalgiris Vilnius – Sevilla 19:00 0:5
Molde – Hibernian 19:00 3:0
Zenit – Dinamo Minsk • po prodl. 19:00 8:1
Luzern – Olympiakos 19:30 1:3
Maccabi Tel Aviv – Pjunik 19:30 2:1
Dinamo Brest – Apollon Limassol 19:45 1:0
Linz – Besiktas 19:45 2:1
Dudelange – Legia 20:00 2:2
Zrinjski Mostar – Ludogorec 20:00 1:1
Brøndby – Spartak Subotica 20:00 2:1
Basilej – Arnhem 20:00 1:0
Atalanta BC – H. Haifa 20:00 2:0
Maribor – Rangers 20:15 0:0
Lech Poznaň – Genk 20:15 1:2
Gent – Jagiellonia 20:30 3:1
Feyenoord – Trenčín 20:30 1:1
Rapid – Slovan Bratislava 20:30 4:0
FCSB – Hajduk Split 20:30 2:1
Partizan Bělehrad – Nordsjaelland 20:30 3:2
Rosenborg – Cork City 20:45 3:0
Bordeaux – Mariupol 20:45 2:1
Burnley – Başakşehir • po prodl. 20:45 1:0
Rijeka – Sarpsborg 20:45 0:1
Valur – Šeriff Tiraspol 21:00 2:1
Braga – Zorja Luhansk 21:30 2:2
85
67
65
48
18
13