2:1

konec (0:0)

16.08.2018, 20:30 • Arena Naţională, Bukurešť • 3. předkolo • Jiří Hendrich

Tipsport: 1.79 3.36 4.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z postupu se nakonec raduje rumunský FCSB, který doslova urval vítězství 2:1 ve strhujícím závěru, největším hrdinou je Harlem Gnohere, který vstřelil obě branky svého týmu, tu druhou v 93. minutě. Na FCSB čeká ve dvojzápase o skupinu Evropské ligy Rapid Vídeň. (22:26:55)

90+6

90+3

90+3. GNOHERE - 2:1

90+3

Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Po centru Beznara se podruhé v zápase prosazuje Harlem GNOHERE, který přesnou hlavičkou do odkryté brány nejspíš posouvá svůj tým do další fáze Evropské ligy!

90+2

Ani další zakončení Nedelcua nekončí šancí, tentokrát hlavička nad a další uplynulý čas pro Hajduk.

90+2

První minuta je pryč a míč je v držení brankáře Hajduku.

90

Nastavovat se budou 4 minuty.

90

Hra se navíc odehrává daleko od brány Hajduku Split, který kráčí k překvapivému postupu.

89

Pro rumunský celek běží čas rychle, do konce základní hrací doby zbývá jen minuta.

86

86. Žlutá karta

86

Žlutou kartu dostává Junior Morais Maranhao (FCSB).

85

Nedelcu vypálil z velké dálky vysoko nad, další ušetřený čas pro Hajduk.

84

Vývoj se pokouší zlomit Teixiera, ale jeho přetažený centr sbírá brankář Posaveč.

84

Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Pintili, přichází Rusescu.

83

No a nyní se situace mění, FCSB nutně potřebuje vstřelit branku.

82

82. SAID - 1:1

82

Hajduk právě vstřelil branku!
Tak nakonec je skutečně vyrovnáno! Vlastně první vážnější šance Hajduku Split končí vyrovnávací brankou, která by znamenala postup! Po perfektním centru se Jaira se prosazuje AHMED SAID hlavou!

81

Hajduku se nedaří svého soupeře zatlačit, k vyrovnávací a postupové brance má zatím hodně daleko.

2:1

konec (0:0)

Branky: 55. Gnohere (pen.), 90+3. Gnohere – 82. Said

Karty:   45+1. Tanese (STB), 86. Maranhao (STB) – 50. Barry (HJS), 59. Lopez (HJS), 59. Ivanovski (HJS), 79. Caktaš (HJS)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 18:16.

FCSB: Balgradean – maranhao, Balasa, Planic, Benzar – Filip, Pintili – Teixeira, Tanase, Man – Gnohere
Náhradníci: Vlad – Rusescu, Coman, Jakolis, Morutan, Nedelcu, Popescu

HNK Hajduk Split: Psavec – Lopez, Mikulič, Vucur, Juranovič – Barry, Caktaš, Jurič – Fomitschow, Ivanovski, Said
Náhradníci: Ljubic – Gyurcso, Jairo, Ismajli, Palaversa, Sego, Sehic

Rozhodčí: Juan Martinez Munuera – Diego Barbero Sevilla, César Manuel Noval Font

První zápas: Hajduk Split - FCSB 0:0

Kajrat – Olomouc 16:00 1:2

Niederkorn – Ufa 17:00 2:2

Larnaka – Sturm Graz 17:30 5:0

Helsinki – Olimpija Lublaň 18:00 1:4

Universitatea Craiova – RB Lipsko 18:30 1:1

Kodaň – CSKA Sofia 18:30 2:1

Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0