16.08.2018, 21:00 • Hlídarendi, Reykjavík • 3. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 3.54 3.18 2.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:59:47)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:18.
Je konec. Valur Reykjavík sice v dnešním utkání vyhrál 2:1 a celkový dvojzápas skončil 2:2, ovšem dál postupuje Šeriff Tiraspol, který má lepší venkovní skóre.
V 20. minutě mohl poslat do vedení domácí Pedersen, ale trestuhodně přestřelil. Nakonec se ale domácí dočkali, když se ve 40. minutě prosadil kapitán Haukur Sigurdsson.
V 68. minutě se trefil hostující Badibanga, který vymetl pravou šibenici a zařídil, že se dnes prodlužovat nebude. V 90+1. minutě ovšem zdramatizoval konec utkání Halldorsson a o dvě minuty později málem Valur vstřelil další branku, ovšem zakončení Saevarssona skvěle vychytal Pascenco.

90+4

90+4

Poté se dopředu dostali hosté, ale zakončení nepřišlo a následně Valur získal autové vhazování na polovině soupeře.

90+3

90+3. Saevarsson mohl být hrdinou, ale nadvakrát nedostal míč za záda Pascenca, který předvedl světový zákrok!

90+3

Naprosto malý kousíček byli od postupu domácí, ale následné zakončení Saevarssona skončilo jen na horní tyči a poté předvedl Pascenco famózní zákrok!

90+2

Kamara se provinil faulem, za který dostal žlutou kartu a následuje volný kop pro domácí.

90+1

90+1. Kristinn HALLDORSSON - 2:1

90+1

Valur právě vstřelil branku!
Tohle ještě bude drama, jelikož domácí dávají branku na 2:1! Na centr do vápna si naskočil domácí hráč, který hlavou trefil jen protihráče, ale poté zakončil k pravé tyči KRISTINN HALLDORSSON!

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1

Dion Acoff vypálil z dobré pozice, ale zamířil jen vedle brány.

90

Poté se k míči dostali domácí hráči, ovšem po následném centru přišel faul ze strany Valuru.

89

Hosté se sice dostali s míčem až do vápna, ale tam přišel nepřesný centr.

88

Joalisson skluzem poslal protihráče k zemi a uviděl žlutou kartu.

87

Ve vápně stále vítězí obránci Šeriffu a centry Valuru jsou tak bez úspěchu.

85

Opět dostal Reykjavík míč do vápna, ale následně přišel jen faul z domácí strany.