Evropská liga (předkola)

LASK Linz – Besiktas Istanbul

2:1

konec (1:0)

16.08.2018, 19:45 • Linzer Stadion, Linz, Rakousko • 3. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 4.52 3.56 1.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:39:29)
Je konec, fotbal dokáže být neskutečně tvrdý! LASK dnes odehrál fantastický zápas, po prohře 0:1 v prvním utkání dokázal vést nad silným Besiktasem 2:0, což ho posouvalo dál, nicméně hosty spasil Álvaro Negredo, který gólem na hřišti soupeře dokázal svůj tým posunout dál, LASK končí.

90+5

90+4

Již ve čtvrté minutě nastaveného času se do zakončení dostává domácí Otubanjo, který ale branku soupeře míjí.

90+3

Rozhodčí nastavil tři minuty, které právě končí, domácí mají oči pro pláč...

90+2

Střelec prvního gólu hostů se oslavou gólu velmi efektně vykartoval...

90

90. Álvaro NEGREDO - 2:1

90

Besiktas Istanbul právě vstřelil branku!
A pozor, že by komplikace? Krásný gól nyní posouvá Besiktas dál! Jeho autorem je ÁLVARO NEGREDO, jemuž spoluhráč přiťukl míč ve vápně a španělský internacionál poslal míč nechytatelně k tyči.

90

Je tu devadesátá minuta a domácí lavička je již na nohou, netrpělivě již očekává závěrečný hvizd.

88

Pepe (Besiktas) se nyní pokusil vymodlit penaltu, ale může být rád, že to není žlutá karta.

87

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Yusuf Otubanjo.

86

Ofsajdem nyní končí akce LASKu, ale to domácí nijak zvlášť nevadí.

85

Žlutou kartu dostává Álvaro Negredo (Besiktas Istanbul).

84

Už se to blíží a domácí to vědí, ještě více to vědí hosté, kteří jsou hodně nervózní, nyní se Lens nachytal v ofsajdové pasti.

82

Žlutou kartu dostává Thomas Goiginger (LASK Linz).

80

LASK ještě šetří jedno taktické střídání na samotný závěr, mezitím se domácí brání.

79

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Samuel Tetteh, přichází Florian Jamnig.