2:0
konec (0:0)
16.08.2018, 20:00 • Stadio Citta del Tricolore • 3. předkolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 1.16 8.09 15.1 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.16 - 8.09 - 15.1
Atalanta Bergamo – Hapoel Haifa FC
2:0
konec (0:0)
Branky: 72. Zapata, 90+2. Cornelius
Karty: 80. Tamas (HHA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:15.
Atalanta Bergamo:
Gollini – Djimsiti, Mancini, Masiello – Castagne, Pessina, Freuler (78. Valzania), Reca – Pasalič, Zapata (87. Cornelius), Gomez (84. Barrow)
Náhradníci: Barrow, Berisha, Cornelius, de Roon, Hataboer, Palomino, Valzania
Trenér:
Hapoel Haifa FC:
Setkus – Malul, Tamas, Kapiloto, Dilmoni (76. Arel) – Buzaglo (32. Plakuščenko), Sjostedt (68. Vermouth), Mitrevskij – Hadida, Papazoglou, Ginsari
Náhradníci: Arael, Kadoch, Mishpati, Plakuščenko, Qashoa, Vermouth, Zamir
Trenér:
Rozhodčí: Schneider – Jouannaud, Zitouni (vš. FRA)
Diváci:
První zápas: H. Haifa - Atalanta BC 1:4
Kajrat – Olomouc 16:00 1:2
Niederkorn – Ufa 17:00 2:2
Larnaka – Sturm Graz 17:30 5:0
Helsinki – Olimpija Lublaň 18:00 1:4
Universitatea Craiova – RB Lipsko 18:30 1:1
Kodaň – CSKA Sofia 18:30 2:1
Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0
APOEL – Beer Ševa 19:00 3:1
Midtjylland – New Saints 19:00 3:1
FK Sūduva – Jūrmala 19:00 0:0
Kluž – Alaškert 19:00 5:0
Žalgiris Vilnius – Sevilla 19:00 0:5
Molde – Hibernian 19:00 3:0
Zenit – Dinamo Minsk • po prodl. 19:00 8:1
Luzern – Olympiakos 19:30 1:3
Maccabi Tel Aviv – Pjunik 19:30 2:1
Dinamo Brest – Apollon Limassol 19:45 1:0
Linz – Besiktas 19:45 2:1
Dudelange – Legia 20:00 2:2
Zrinjski Mostar – Ludogorec 20:00 1:1
Brøndby – Spartak Subotica 20:00 2:1
Basilej – Arnhem 20:00 1:0
Atalanta BC – H. Haifa 20:00 2:0
Maribor – Rangers 20:15 0:0
Lech Poznaň – Genk 20:15 1:2
Gent – Jagiellonia 20:30 3:1
Feyenoord – Trenčín 20:30 1:1
Rapid – Slovan Bratislava 20:30 4:0
FCSB – Hajduk Split 20:30 2:1
Partizan Bělehrad – Nordsjaelland 20:30 3:2
Rosenborg – Cork City 20:45 3:0
Bordeaux – Mariupol 20:45 2:1
Burnley – Başakşehir • po prodl. 20:45 1:0
Rijeka – Sarpsborg 20:45 0:1
Valur – Šeriff Tiraspol 21:00 2:1
Braga – Zorja Luhansk 21:30 2:2
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:15.
90+3
90+2
90+2. Andreas CORNELIUS - 2:0
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81
80