1:1
konec (0:1)
16.08.2018, 20:00 • Stadion Pecara • 3. předkolo • Petr Sumbal
Tipsport: 6.07 3.52 1.63 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.07 - 3.52 - 1.63
HŠK Zrinjski Mostar – PFK Ludogorec Razgrad
1:1
konec (0:1)
Branky: 90+2. Bilbija – 24. Keseru
Karty: 4. Barišič (ZRI), 40. Sovšič (ZRI) – 43. Campanharo (LUD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 14:10.
HŠK Zrinjski Mostar:
Soldo – Kadušič, Jakovljevič, Barišič, Stojkič (C) – Rustemovič, Čirjak – Stanič, Šovšič, Todorovič – Bilbija
Náhradníci: Šutalo, Galič, Bekrič, Jovič, Pezer, Perišič, Filipovič
Trenér:
PFK Ludogorec Razgrad:
Renan – Cicinho, Moti, Rafael Forster, Natanael – Djakov (C), Campanharo, Marcelinho – Misidjan, Maserü, Wanderson
Náhradníci: Broun, Nadjalkov, Terzjev, Bakalov, Góralski, Swierczok, Lukoki
Trenér:
Rozhodčí: Nijhuis – van de Ve, de Vries
Diváci:
První zápas: Ludogorec - Zrinjski Mostar 1:0
Kajrat – Olomouc 16:00 1:2
Niederkorn – Ufa 17:00 2:2
Larnaka – Sturm Graz 17:30 5:0
Helsinki – Olimpija Lublaň 18:00 1:4
Universitatea Craiova – RB Lipsko 18:30 1:1
Kodaň – CSKA Sofia 18:30 2:1
Kukësi – Kutaisi 19:00 2:0
APOEL – Beer Ševa 19:00 3:1
Midtjylland – New Saints 19:00 3:1
FK Sūduva – Jūrmala 19:00 0:0
Kluž – Alaškert 19:00 5:0
Žalgiris Vilnius – Sevilla 19:00 0:5
Molde – Hibernian 19:00 3:0
Zenit – Dinamo Minsk • po prodl. 19:00 8:1
Luzern – Olympiakos 19:30 1:3
Maccabi Tel Aviv – Pjunik 19:30 2:1
Dinamo Brest – Apollon Limassol 19:45 1:0
Linz – Besiktas 19:45 2:1
Dudelange – Legia 20:00 2:2
Zrinjski Mostar – Ludogorec 20:00 1:1
Brøndby – Spartak Subotica 20:00 2:1
Basilej – Arnhem 20:00 1:0
Atalanta BC – H. Haifa 20:00 2:0
Maribor – Rangers 20:15 0:0
Lech Poznaň – Genk 20:15 1:2
Gent – Jagiellonia 20:30 3:1
Feyenoord – Trenčín 20:30 1:1
Rapid – Slovan Bratislava 20:30 4:0
FCSB – Hajduk Split 20:30 2:1
Partizan Bělehrad – Nordsjaelland 20:30 3:2
Rosenborg – Cork City 20:45 3:0
Bordeaux – Mariupol 20:45 2:1
Burnley – Başakşehir • po prodl. 20:45 1:0
Rijeka – Sarpsborg 20:45 0:1
Valur – Šeriff Tiraspol 21:00 2:1
Braga – Zorja Luhansk 21:30 2:2
90
86
78
73
61
46