1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0) Stav série: 3:4

27.03.2018, 16:00 • Ufa Arena, Ufa • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.15 3.8 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuto! Čeljabinsk postupuje do finále Východní konference, kde se střetne s Kazaní!

59:36

Na čeljabinskou klec míří jedná rána za druhou, gólman Traktoru má teď plné ruce práce!

58:58

Omarkova rána z dálky byla hodně nebezpečná, Francouz jí však stihl na poslední chvíli vykrýt a udržet tak vedení Traktoru při životě!

58:39

Scrivens opouští svou klec, domácí už nemají co ztratit a zkusí své stěstí v power-play!

51:44

Loginov se teď rozhodl vzít věci do svých rukou a sám překonat gólmana hostů, který ale jeho zakončení zblízka včas pokryl!

50:58

Loginov našel v mezikruží Tkačova, který ranou z první trefil výstroj Pavla Francouze! Čeljabinsk tak i po této nebezpečné akci stále vede.

47:55

Čeljabinská obrana zapomněla na Tkačova a ten se vydal na branku, v souboji proti excelentně chytajícímu Francouzovi ale neuspěl!

38:27

S vyloučeními se teď roztrhl pytel, tentokrát je trestán hráč Čeljabinsku. Ivan Višněvskij (CLJ) ve středním pásmu podrazil protihráče a bude za to pykat.

37:58

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Hosté přetavují početní výhodu v branku a poprvé v utkání jdou do vedení! Paul Szczechura našel u opačné tyče nikým nehlídaného LINUSE VIDELLA a švédský forvard uklidil kotouč přímo do velkého prázdného prostoru v domácí kleci – 1:2. Asistence: Paul Szczechura, Richard Gynge.

37:24

Šance pro Traktor, tentokrát si přesilovku zahraje právě on. Kapitán Ufy Grigorij Panin (UFA) dostává dvě minuty za hákování.

35:04

Salavat si zahraje přesilovku. Vitalij Kravcov (CLJ) míří na dvě minuty na trestnou, provinil se vyhozením puku mimo hrací plochu. Uvidíme gól?

34:44

A další velká šance pro Traktor, tentokrát se nebezpečnou ranou z prostoru pro vhazování blýskl Kravcov! Obrana domácích se teď úplně rozpadla a Scrivens má plné ruce práce.

34:23

Černikov málem procpal pryž mezi levou tyč a beton kanadského brankáře, ten ale drobounkou škvíru ve své kleci ucpal na poslední chvíli!

32:23

Videll se propracoval těsně před domácí svatyni a zakončil, Ben Scrivens jeho zakončení pokryl jen se štěstím! Hosté teď měli hodně blízko k brance!

18:21

18:21 Richard GYNGE - 1:1

18:21

Gól platí, minutu a půl před koncem prvního dějství je vyrovnáno! Tohle si Scrivens za rámeček rozhodně nedá – RICHARD GYNGE si totiž najel na levý kruh a pozemní střelou přímo mezi betony překonal kanadského brankáře domácích. Asistence: Paul Szczechura, Nick Bailen.

12:52

12:52 Linus OMARK - 1:0

12:52

Ufa právě vstřelila branku!
Utkání má zatím dost jednoznačný průběh, Salavat Julajev je na ledě jasně lepším celkem a ve třinácté minutě jde zaslouženě do vedení! Autorem branky je LINUS OMARK, jehož střela z mezikruží cestou do sítě ještě škrtla o vnější část levé tyčky. Bez asistence.

05:27

Po přerušení se před brankou odehrála menší strkanice, vylučuje se. Na trestnou míří Paul Szczechura (CLJ) za napadení a Anton Burdasov (UFA) za hrubost.

1:2

Branky a nahrávky: 13. Omark – 19. Gynge (Szczechura, Bailen), 38. Videll (Szczechura, Gynge)

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – Loginov, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Panin, M. Osipov, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, I. Makarov, Juňkov – Sajustov, Burdasov, Tkačov – M. Majorov, Soloduchin, Kuzmin – Korotkov.

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Šinin, Bailen, A. Petrov, I. Višněvskij, Borodkin, Klimontov, Isajev – Gynge, Videll, Szczechura – J. Petrov, Černikov, Peňkovskij – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šarov, Šolochov, Kravcov – Kručinin.

Rozhodčí: Gofman, Olenin – Sadovnikov, Sivov

Diváci: 8 070 (vyprodáno)

05:27 UFA 2 Burdasov, hrubost