NHL

New York Rangers – Washington Capitals

2:4

konec (0:4, 1:0, 1:0)

27.03.2018, 01:40 • Madison Square Garden, New York • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 3.43 3.83 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, dobrou noc a příště na počtenou. (04:12:08)

Jakub Vrána (WSH): 0+0, +0, 1 střela, čas na ledě 8:53
Je dobojováno. Capitals opanovali první třetinu tohoto zápasu jasně 4:0 a zdálo se, že je po zápase, Rangers se ale nevzdali a za přispění teenagerů Anderssona a Chytila snížili na dvougólový rozdíl. Domácí trenér Vigneault ještě v závěru odvolal brankáře Ondřeje Pavelce – který podal velmi dobrý výkon a inkasoval jen jednou -, skóre už se ale nezměnilo.

59:26

Blueshirts sice kombinují v útočném pásmu, ale zoufale tomu chybí střelba. Vše nasvědčuje tomu, že Capitals už výhru nepustí.

58:30

Brooks Orpik se vrátil na led a krátce na to vybojoval puk pro Oshieho, ten ale z dobré pozice nedokázal poslat kotouč do odkryté domácí svatyně.

58:03

Carlson vyhazuje puk do bezpečí, do konce třetí třetiny už zbývají jen necelé dvě minuty.

57:35

Ondřej Pavelec jede na střídačku, Rangers to ještě zkusí se šesti hráči v poli.

56:59

Pionkova dělovka od modré byla nepřesná a o pár sekund později se Niskanenovi podařilo vyhodit puk do bezpečí.

56:20

Domácím se čas na zdramatizování zápasu začíná rychle krátit, po faulu Brookse Orpika (WSH) na Kreidera si ale Rangers zahrají přesilovku.

55:32

Mats Zuccarello to zkusil od levého mantinelu, jeho nepřesný pokus ale Grubauera neohrozil.

54:23

Lias Andersson se srazil s Vránou, načež rozhodčí pro jistotu přerušili hru, následovat bude další komerční pauza.

53:59

Ellerovo nahození ze středního pásma si Ondřej Pavelec pohlídal, následně se však svěřenci Barryho Trotze znovu usadili v útočném pásmu.

53:02

John Carlson šikovně vyhodil puk tak, aby neskončil na zakázaném uvolnění, Capitals tak mohou po náročném střídání konečně vystřídat.

51:49

Chytila nepustil ke střele Jakub Jeřábek, kotouč je nyní u mantinelu, kde o něj bojuje dobrých pět šest hráčů.

50:57

Tak jsem to asi zakřikl. Na Naměstnikova po krásné individuální akci zívala odkrytá branka Washingtonu, čerstvá posila z Tampy ale nedokázala dostat kotouč do sítě!

50:45

Domácí sice oslabení po vyloučení Staala přečkali, hra v početní výhodě ale očividně dostala Capitals zpět na koně.

49:51

Po závaru před brankovištěm Rangers se puk odrazil na hůl volného Ovečkina, ruský ostrostřelec ale ani tentokrát na Pavelce nevyzrál!

2:4

Branky a nahrávky: 34. Andersson (Vesey), 45. Zuccarello (Chytil, O'Gara) – 3. Oshie (Bäckström, Jeřábek), 6. Niskanen (Kuzněcov, Ovečkin), 9. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 17. Kuzněcov (Chiasson)

New York Rangers: Georgijev (9. Pavelec) – M. Staal, Pionk, Skjei, Sproul, Gilmour, O'Gara – Kreider, Zibanejad, Fast – K. Hayes, Chytil, Zuccarello – Vesey, Andersson, Spooner – C. McLeod, Naměstnikov, Bučněvič.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Jeřábek, Orpik – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Bäckström, Oshie – Connolly, Eller, J. Vrána – Stephenson, Beagle, Chiasson.

Rozhodčí: Pollock, St. Pierre – Mills, Cormier

00:31 WSH 2 Kuzněcov, sekání
02:47 WSH 0:1 Oshie (Bäckström, Jeřábek)
05:13 WSH 0:2 Niskanen (Kuzněcov, Ovečkin)
07:57 NYR 2 C. McLeod, hákování
08:54 WSH 0:3 Ovečkin (Carlson, Bäckström)