27.03.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 1.66 4.22 4.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michael Frolík (CGY) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:37 (07:15:27)
1. Jonathan Quick (LAK) 23 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Anže Kopitar (tým) 1+1
3. Dion Phaneuf (LAK) 1+1
Tři góly v přesilovkách, dobrá defenzivní hra a skvělý výkonu brankáře. To jsou aspekty, které pomohly Kings k výhře v tomto zápase na domácím ledě. Los Angeles vyhrává tento zápas 3:0.

59:30

Kings drží hru daleko od své branky, v poklidném tempu se zápas dohrává.

59:00

Probíhá poslední minuta.

58:52

Kings hrají sice u své branky, ale vedou o tři góly.

58:10

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se do výraznějších šancí nemůže propracovat.

58:00

Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:39

Komerční přestávka, vhazovat se bude před domácí brankou po zákroku gólmana Jonathana Quicka.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:23

Flames prohrávají o tři branky a nemohou se stabilněji dostat do tlaku v útočném pásmu, domácí hokejisté velmi dobré brání.

55:40

Kings míří za výhrou v tomto zápase.

55:33

Tanner Glass vyslal nepřipravenou ránu, jeho projektil byl hodně nepřesný.

55:00

Kings hrají velmi dobře takticky, nikam se neženou, navíc mají více ze hry.

54:23

Do zajímavé střelecké pozice se dostal Troy Brouwer, ale minul branku. Puk končí na zadním mantinelu.

54:00

Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, domácí celek vede o tři branky a pokračuje v aktivní hře.

53:12

Ránu z mezikruží, kterou vyslal Curtis Lazar, poměrně snadno kryje brankář Jonathan Quick.

52:41

Z dobré pozice nyní zakončoval Torrey Mitchell, ale jeho projektil dokázal brankář Mike Smith vyrazit mimo branku.

3:0

Branky a nahrávky: 25. Phaneuf (Kempe), 32. Kopitar (Phaneuf, D. Brown), 49. J. Carter (Kopitar, D. Brown)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Phaneuf, Martinez, Muzzin, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Rieder, J. Carter, Toffoli – N. Thompson, Kempe, Pearson – Clifford, T. Mitchell, Lewis.

Calgary Flames: M. Smith (Gillies) – Giordano, D. Hamilton, Mi. Stone, Hamonic, Kulak, R. Andersson – S. Bennett, N. Shore, Lazar – Frolík, Backlund, Brouwer – Ferland, Jankowski, Stewart – T. Glass, Stajan, Hathaway.

Rozhodčí: Lee, Nicholson – Murphy, Nowak

Diváci: 18 230

07:32 CGY 2 S. Bennett, vražení na hrazení
23:59 CGY 2 S. Bennett, vysoká hůl
24:04 LAK 1:0 Phaneuf (Kempe)
26:43 CGY 2 Stajan, hrubost