27.03.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.15 3.85 2.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. James Reimer (FLA) 32 zák., 0 gólů, 100 %
3. Jevgenij Dadonov (FLA) 1+1 (03:44:03)
Střely na branku –32:41 (10:16, 11:19, 11:6)
Zblokované střely – 17:19
Vyhraná vhazování – 30:31
Trestné minuty – 12:8
Hity – 14:14
Je konec! Ve třetí třetině už gól nepadl a Islanders tak prohráli s Floridou 0:3. Domácí se ve třetí části ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale naráželi na výborně chytajícího Jamese Reimera, který předvedl 32 úspěšných zákroků a připisuje si čtvrté čisté konto v sezóně. Panteři tak i nadále zůstávají ve hře o play-off.

59:55

Velký závar před hostující brankou! Obránci Floridy ale Leeovi zablokovali hůl a Reimer puk přikryl.

59:17

Hosté vyhazují.

58:50

Od modré čáry střílel John Tavares, Reimer vyrazil. Na pravém kruhu se dostal Tavares k puku znovu. Tentokrát ještě nahrával a Beauvillier nedosáhl na jeho nabídku.

58:36

Domácí branka je prázdná!

58:36

Ještě přesilovka pro domácí. Za hákování je vyloučen Michael Haley.

58:20

Od pravého mantinelu střílel Aaron Ekblad. Domácí branku minul.

57:18

Pelechovo nahození tečoval těsně před Reimerem Anthony Beauvillier! Gólman Floridy ještě stačil vyrazit puk před sebe a o zbytek se postarali jeho obránci!

56:39

Hosté získali buly v útočném pásmu poté, co Christopher Gibson schoval puk do rukavice.

56:12

John Tavares zkusil z úhlu překvapit brankáře Reimera. Ten byl na místě.

56:01

Obránce Pulock se opět snažil osvědčit své ofenzivní schopnosti. Jeho slalom byl zastaven na poslední chvíli.

55:32

Ani tohle není gól! Brock Nelson zblízka zametl puk jen pod Reimera! Čas na poslední reklamní pauzu.

55:15

Frank Vatrano střílel z levého kruhu. Trefil jen bránícího Fritze.

54:40

Od modré čáry netrefil branku Johnny Boychuk. Následně puk nedostal za Reimerova záda ani Jordan Eberle.

53:58

Do konce zápasu schází už jen šest minut. Domácí stále marně vyhlížejí i čestný úspěch.

0:3

Branky a nahrávky: 12. Yandle (Dadonov, Barkov), 22. Bjugstad (J. McGinn, Ekblad), 27. Dadonov (Yandle, Reimer)

New York Islanders: Gibson (Halák) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Pelech, Davidson – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – Eberle, Barzal, Beauvillier – Fritz, B. Nelson, Johnston – Clutterbuck (A), Wagner, Ladd (A).

Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau – Malgin, Mamin, Sceviour – Haley, MacKenzie (C), J. McGinn.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert – Devorski, Smith

Diváci: 10951

06:04 FLA 2 J. McGinn, nedovolené bránění
11:38 FLA 0:1 Yandle (Dadonov, Barkov)
12:58 NYI 2 Johnston, držení
15:20 NYI 2 Beauvillier, nedovolené bránění brankáři