Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov

2:3

po s.n. (1:3) (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0) Stav série: 1:1

27.03.2018, 13:00 • Svijanská Aréna • Semifinále • Ondřej Belák

Litvínovští nakonec vybojovali výhru a i rozhodující zápas série, který se odehraje ve středu od 12:00 v liberecké Svijanské Aréně. Utkání to bylo vyrovnané, nicméně hosté byli v prodloužení a samostatných nájezdech aktivnější a v konečném součtu i úspěšnější. Mějte se krásně, děkuji za pozornost a u dalších přenosů na shledanou. (15:55:38)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Litvínov.
Rozhodující gól vstřelil JAN MYŠÁK.

5. série 1:3

Ondřej Baláž (LIT) rozhoduje parádní střelou, která cinkla o břevno!

4. série 1:2

Vojtěch Jiruš (LIB) prostor u bližší tyčky nenašel.

Lukáš Stehlík (LIT) zkusil Forsbergovu kličku, ale neuspěl.

3. série 1:2

Jan Cikhart (LIB) trefuje Klikovu rukavici.

Jan Myšák (LIT) si dovolil povedenou kličku a poslal kotouč mezi betony!

2. série 1:1

William Pray (LIB) předchozího střelce dokonale napodobuje!

2. série 0:1

Marek Slavík (LIT) trefuje přesně ke vzdálenější tyčce!

1. série 0:0

Adam Měchura (LIB) napálil Klikův levý beton.

David Skuhrovec si s pukem neporadil a střela mu sjela.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení mohli Chemici několikrát zápas rozhodnout. To se jim ovšem nepoštěstilo a o vítězi tak rozhodnou nájezdy. Pokud uspěje Liberec, dostane se na finálový turnaj!

70:00

Prodloužení skončilo.

69:55

Také Liberec si vybírá možnost oddechového času. Vhazovat se bude před jeho svatyní. Buly vyhráli hosté a Strnad obětavě zblokoval dělovku od modré čáry.

69:55

Ještě jeden zákrok Čajana v prodloužení! Nahození od modré čáry tečoval jeden ze clonících hráčů, ale brankář byl dobře postaven a ještě včas zalehl volný puk na brankovišti.

68:56

Balážovu dělovku od modré čáry vytěsnil Čajan ramenem nad branku! Litvínovští ale tlačí dál a pro domácí to už vypadá nebezpečně.

68:39

Hned po vhazování osvobozuje svoje barvy Jiruš. Kotouč se nachází v neutrální zóně.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Cikhart (Hampl), 49. Pray (Jansa) – 4. Háva (Nikl), 6. Myšák (Limanovský), rozh. náj. Myšák