Play-off KHL

HK Soči – Jokerit Helsinky

2:3

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:3

07.03.2018, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • Play-off • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

Tipsport: 3.48 4.0 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a na počtenou u dalších zápasů. (20:50:34)
Československá stopa v utkání
Adam Polášek (SOC) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:06
Je konec! Jokerit poráží Soči 3:2 po prodloužení! Skóre otevřel Eeli Tolvanen . Ještě v první třetině vyrovnal Nikita Ščitov . Ve druhé třetině jsme žádnou branku neviděli. Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky. Brian O'Neill zvýšil na 3:2 pro hosty 4 minuty a 50 sekund před koncem třetí třetiny. A pět sekund před koncem základní hrací doby prostřelil Zapolskiho Jyrki Jokipakka. A v prodloužení rozhodl o vítězství žolíků Pekka Jormakka .

71:45

Jokerit právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, Jokerit si připisuje třetí výhru do série a Soči to bude mít ještě hodně těžké. Mika Niemi přihrál puk do místa, kde stál PEKKA JORMAKKA, který z mezikruží prostřelil Barulina. Asistence: Mika Niemi.

70:54

Barulin teď předvedl další zákrok, tentokrát proti Lepistömu.

69:00

Čmychov pálil od modré čáry. Zapolski jeho střelu viděl a v pohod ji schoval do klína.

67:27

Soči je zatím v prodloužení aktivnějším týmem. Také vyslal více střel na soupeřovu bránu.

65:47

65:17

Přesilová hra se domácím vůbec nedaří. Jokerit se znovu osvobozuje.

63:47

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., sekání).

62:31

Chytře to vyřešil jeden z domácích obránců. Vyhodil puk na Zapolskiho, ten musel puk zastavit a nepíská se tak zakázané uvolnění.

61:26

Domácí se hnali do přečíslení tři na dva. Jenže proti byl Zapolski, který si pohlídal střelu Padakina.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55

59:55 Jyrki JOKIPAKKA - 2:2

59:55

Soči právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelné! Domácí to dokázali! Alexej Cvetkov přihrál do místa kde stál JYRKI JIKIPAKKA, který prostřelil bezmocného Zapolskiho. Asistence: Sean Collins a Alexej Cvetkov.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Ščitov (Blum, O'Dell), 60. Jokipakka (Collins, Cvetkov) – 7. Tolvanen (Lepistö), 56. O'Neill (Gilroy, N Jensen), 72. Jormakka (Niemi)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, Čmychov, Polášek, S. Kuzněcov, Ščitov, Blum, Mamkin, A. Malcev – Lugin, Collins, Akmaldinov – Padakin, Cvetkov, Laričev – Morozov, Točickij, Chlopotov – A. Ivanov, Starkov, O'Dell.

Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Andersén, Lepistö, Kivistö, Gilroy, Wirtanen, O. Lauridsen, Rissanen – Joensuu, Regin, Moses – Tolvanen, O'Neill, N Jensen – Jormakka, Norman, Palola – Huhtala, Niemi, Anttila.

03:45 SOC 2+2 Laričev, vysoká hůl
06:40 JOK 0:1 Tolvanen (Lepistö)
08:34 SOC 1:1 Ščitov (Blum, O'Dell)
09:03 SOC 2 Polášek, hrubost
35:30 JOK 2 Joensuu, sekání
51:47 JOK 2 O'Neill, nedovolené bránění
55:10 JOK 1:2 O'Neill (Gilroy, N Jensen)
59:55 SOC 2:2 Jokipakka (Collins, Cvetkov)