07.03.2018, 18:20 • Home Credit Arena Liberec • Předkolo • Dominik Jakubec

Tipsport: 2.2 3.85 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších přenosů. (20:56:56)
Nejlepší hráči utkání:
Filip Pyrochta (LIB) a Arturs Kulda (SPA).
A je dobojováno! Bílí Tygři vítězí také ve druhém vzájemném utkání se Spartou a ujímají se v sérii vedení 2:0 na zápasy. Dnes si za výhrou došli skvělým výkonem, ve dvou třetinách pustili soupeře pouze k pěti střelám a vypracovali si vedení 3:0. V závěrečném dějství už se spíše bojovalo, než hrálo, na výsledku už se tedy takřka nic nezměnilo. V pátek budou Sparťané v domácím prostředí odvracet liberecký mečbol.

59:47

Liberečtí se už nikam neženou.

59:19

Uvidíme ještě jedno vyloučení. Petr Vrána (SPA) míří na trestnou lavici za sekání.

59:08

Liberečtí jsou u puku a hlídají si vedení.

58:43

Buchteleho rána míří vysoko nad.

58:23

58:23 Lukáš PECH - 4:1

58:23

Sparta právě vstřelila branku!
K puku se postavil LUKÁŠ PECH, který to provedl parádně. Rozhýbal Willa a následně zasunul po rychlé kličce kotouč za záda bezmocného brankáře.

58:23

Roman Will namazal puk Říčkovi, který okamžitě pálil! Will skočil do branky a kotouč vyrazil, zároveň však posunul branku. Následovat tedy bude trestné střílení!

58:09

Pechova nepřesná rána vyhnala Spartu z útočného pásma.

57:26

Vránovu ránu vyrazil Will mimo branku, o nulu se nechce nechat připravit.

56:56

Tomáš Filippi pálil z levého kruhu, Honzík jeho ránu vytěsnil ramenem.

56:26

Zápas se už spíše dohrává, na větší šance čekáme marně.

55:50

Kudrna si sjel před branku a vypálil, ale vysoko přestřelil.

55:08

Liberečtí vyhazují na zakázané uvolnění.

54:46

... A k nim desetiminutový osobní trest.

54:46

A opět vidíme stejný scénář. Maier i Uher fasují nejprve dvakrát dvě minuty za hrubost...

4:1

Branky a nahrávky: 19. Bakoš (Pyrochta, J. Vlach), 33. Bulíř (Pyrochta, Filippi), 34. Šmíd (Ševc, L. Krenželok), 46. M. Kvapil (Bulíř) – 59. Pech (TS)

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Maier, Šmíd (A), Jánošík, Derner – Jašek, P. Jelínek, L. Krenželok – Bakoš, Redenbach, Ordoš – Bulíř, Filippi, M. Kvapil – Lakatoš, J. Vlach, A. Dlouhý.

HC Sparta Praha: Aittokallio (48. Honzík) – T. Pavelka, Z. Michálek, A. Kulda, Ďaloga, Mikuš, T. Voráček, Piskáček – Řepík (A), P. Vrána (C), J. Hlinka – Kudrna (A), Pech, Buchtele – Jarůšek, Klimek, Říčka – Uher, Černoch, Pšenička.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Barvíř, Blümel

Diváci: 5 334

05:46 LIB 2 Lakatoš, hrubost