6:2

konec (1:0, 4:0, 1:2)

07.03.2018, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.0 3.91 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:49:00)
Bodyčeky: 8-6
Čtyřgólová smršť na začátku druhé třetiny prakticky rozhodla o jasném vítězství Minnesoty v souboji s Carolinou. Brankář domácích Devan Dubnyk dlouho odolával a držel neprůstřelnost, přičemž poprvé inkasoval až v 50. minutě za stavu 5:0 pro svůj tým. Carolina se sice v samém závěru začínala dostávat do tolik potřebného náporu, který ale měl přijít mnohem dříve, a ač v posledních deseti minutách vsítila dvě branky, pouze kosmeticky upravila výsledek.

59:25

Minnesota, která je zatlačena do svého pásma, se už jen snaží bránit a nedovolit Carolině další střelecký úspěch.

58:55

Další z těžkých zákroků pro Devana Dubnyka. Ke smůle Caroliny jejich tlak přichází až ke konci zápasu, kdy se výsledek dá už jen kosmeticky upravovat.

58:19

58:19 Derek RYAN - 6:2

58:19

Carolina právě vstřelila branku!
Hosté přeci jen využívají přesilovku! Jejich nápor přinesl své ovoce po střele Victora Raska z prostoru levého kruhu pro vhazování, kterou protečoval DEREK RYAN. Dubnyk na teč útočníka před brankovištěm neměl šanci zareagovat. Asistence: Victor Rask, Noah Hanifin.

58:08

Fantastické zákroky předvedl Devan Dubnyk, na kterého v rychlém sledu přilétly hned tři střely. Skinnerovu střelu vykryl betonem a rychle se natlačil na tyčku, aby zastavil dorážku Hanifina. Akce pokračovala ještě střelou Raska, po které Dubnyk zastavil hru.

57:42

Domácí vyhazují puk přes všechny čáry.

57:34

Carolina si ještě zahraje jednu přesilovku. Dvě minuty za hákování obdržel Mikko Koivu. Před samotnou početní výhodou ale přichází poslední komerční pauza.

56:47

Koivu orazítkoval svou střelou horní tyčku Darlingovy brány!

55:57

Darling úspěšně zasáhl proti střele Winnika a následně čelil i pokusu Sutera od modré čáry. Jedovatý projektil ale skončil jen na zadním mantinelu.

55:30

Minnesota se snaží dostat do útočného pásma po nahození puku.

54:46

54:46 Matt CULLEN - 6:1

54:46

Minnesota právě vstřelila branku!
Gól, jak se říká, z ničeho! Už to vypadalo, že Carolina bez problémů vyveze puk ze svého pásma do bezpečí, ale Coyle zachytil jejich rozehrávku, a ač jeho přihrávka byla zablokována, puk se přeci jen dostal na střed na hokejku MATTA CULLENA, jenž se mohutně napřáhl a střelou pod víko nedal Darlingovi šanci. Asistence: Charlie Coyle.

54:20

Jejich kombinace podél mantinelu úspěch nepřinesla. Pouze ztrátu kotouče.

53:52

Opět byla odražena. Tentokrát se ale k puku dostávají hosté.

6:2

Branky a nahrávky: 5. E. Staal (Suter, Zucker), 21. Niederreiter (Spurgeon, M. Koivu), 23. Parise (M. Koivu, Spurgeon), 24. Winnik (Brodin, Dumba), 24. E. Staal (Suter, Mikael Granlund), 55. Cullen (Coyle) – 50. Di Giuseppe (T. van Riemsdyk, Skinner), 59. D. Ryan (V. Rask, Hanifin)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Prosser, Olofsson – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Coyle, M. Koivu, Parise – Ennis, J. Eriksson Ek, Niederreiter – M. Foligno, Cullen, Winnik.

Carolina Hurricanes: C. Ward (24. Darling) – Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, T. van Riemsdyk, H. Fleury – Williams, J. Staal, B. McGinn – T. Teräväinen, E. Lindholm, Aho – Di Giuseppe, V. Rask, Skinner – Stempniak, D. Ryan, Wallmark.

Rozhodčí: Watson, Brenk – Shewchyk, Gawryletz

03:48 CAR 2 V. Rask, podražení
04:35 MNS 1:0 E. Staal (Suter, Zucker)
07:13 MNS 2 Zucker, podražení
15:17 MNS 2 Zucker, hákování
20:23 MNS 2:0 Niederreiter (Spurgeon, M. Koivu)