07.03.2018, 01:00 • TD Garden, Boston • Jan Prošek

Tipsport: 1.79 4.04 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zdeno Chára (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 25:26
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:11
David Pastrňák (BOS) 0+3, 5 střel, čas na ledě 16:24
Martin Frk (DET) 1+0, 2 střely, čas na ledě 08:52
Ve velmi dramatickém zápase, který ve třetí třetině dokázal Martin Frk vyrovnat na 5:5 vyhrává v prodloužení domácí celek. Postaral se o to klidným zakončením zkušený Brad Marchand. Jeho tým získává bonusový bod.

60:34

60:34 Brad MARCHAND - 6:5

60:34

Bruins právě vstřelili branku!
Bleskově rozhodnuté prodloužení. Vyhrává domácí celek.BRAD MARCHAND si položil brankáře, počkal na správný moment a nakonec poslal kotouč pod horní tyčku, toto se nedalo chytat. Hattrick pro domácího hráče. Asistence: Torey Krug a Riley Nash.

60:01

Nastavení začíná.

60:01

Hostující celek dokázal ve třetí třetině vyrovnat na 5:55. Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26

Gustav Nyquist vypálil a jeho pokus poměrně snadno kryje brankář soupeře.

59:06

Zdeno Chára od modré čáry nepřekonal brankáře soupeře. Jimmy Howard nyní své spoluhráče podržel.

58:51

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, ani jeden celek se nikam nežene.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

57:43

Jimmy Howard musel být pozorný, do šance se propracoval Tim Schaller.

57:34

Od modré čáry pálil nepřesně Jonathan Ericsson.

57:15

Gustav Nyquist znovu zakončoval a i tentokrát byl jeho pokus zblokovaný.

6:5

Branky a nahrávky: 1. Krug (Holden, Marchand), 1. DeBrusk, 14. Krug (Marchand, Pastrňák), 24. Marchand (Krug, Pastrňák), 34. Marchand (Pastrňák, Riley Nash), 61. Marchand (Krug, Riley Nash) – 3. Nielsen (Zetterberg), 8. Green (Athanasiou, Mantha), 33. Mantha (Green, Bertuzzi), 36. Mantha (Abdelkader, D. Larkin), 50. Frk (Bertuzzi, Mantha)

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Chára, Carlo, Krug, K. Miller, Grzelcyk, Holden – Marchand, Pastrňák, Riley Nash – DeBrusk, Krejčí, Rick Nash – Heinen, Backes, B. Gionta – Schaller, Kuraly, Wingels.

Detroit Red Wings: Coreau (24. Howard) – Ericsson, Daley, Kronwall, Green, DeKeyser, Jensen – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Abdelkader, D. Larkin, Mantha – Athanasiou, Nielsen, Helm – Witkowski, Glendening, Frk.

Rozhodčí: Chmielewski, Hebert – Nowak, Nanse

Diváci: 17 565

00:37 BOS 1:0 Krug (Holden, Marchand)
00:52 BOS 2:0 DeBrusk
02:10 BOS 2 Wingels, sekání
02:16 DET 2:1 Nielsen (Zetterberg)
07:53 DET 2:2 Green (Athanasiou, Mantha)