2:3

po prodl. (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0, 0:1) Stav série: 0:1

03.03.2018, 15:00 • Hartwall Arena • Play-off • Dominik Zajan (@zajan_dominik)

Tipsport: 1.6 4.55 4.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mne pro dnešek vše, já se s vámi loučím a na počtenou u dalšího zápasu. (20:35:38)
Je konec! Soči dokázalo vstřelit gól v prodloužení a zapisuje si tak první vítězství v sérii. To Jokerit musí být smutný, protože byl po většinu zápasu lepším týmem. V první třetině šli do vedení hosté. Trefil se Eric O'Dell . Jokerit dokázal vyrovnat zásluhou Olliho Paloly . O čtyři minuty později otočil vývoj zápasu Jesse Joensuu . Ve druhé třetině dokázali hosté vyrovnat. Prosadil se Sean Collins. V prodloužení dokončil obrat Andrej Ivanov.

82:28

Soči právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Soči vítězí po prdloužení 3:2 a má první bod do série. O rozhodující gól se postaral ANDREJ IVANOV, který vyžil zmatku v obraně Jokeritu.

81:00

Opět jsou na začátku druhé třetiny aktivnější Helsinští, kteří stále nemohou vstřelit rozhodující gól.

78:04

Hraje se převážně v útočném pásmu Jokeritu. Jokerit, ale není schopen vstřelit rozhodující gól.

76:31

Vyloučení v týmu HK Soči (Arťom Tomilin – 2 min., hákování).

76:06

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Oliver Lauridsen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Soči (Pavel Padakin – 2 min., hrubost).

74:51

Jokerit je v prodloužení aktivnějším týmem. Bohužel pro domácí fanoušky tomu chybí produktivita.

73:31

72:28

Velký závar vznikl před brankou Soči. Obrana hostí to však zvládla a vyhodila puk.
Oddechový čas pro domácí.

71:31

Vyloučení v týmu HK Soči (Jyrki Jokipakka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

71:29

Jokerit usazen v útočném pásmu. Zatím jen bez střel kombinují.

70:17

Olli Palola vystřelil z mezikruží. Bohužel pro domácí netrefil bránu.

2:3

Branky a nahrávky: 14. Palola (Regin, Gilroy), 18. Joensuu (Gilroy, Jormakka) – 4. O'Dell (Padakin), 32. Collins (Šmeljov, Lugin), 83. A. Ivanov

Jokerit Helsinky: Zapolski (Rämö) – Andersén (A), Lepistö (C), Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Wirtanen – Joensuu, Regin, Moses – Tolvanen, O'Neill, N Jensen – Jormakka (A), Norman, Palola – Huhtala, Niemi, Anttila.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jokipakka, Čmychov, Polášek, Blum, Chomickij, Ščitov, Mamkin – Lugin, Collins, Šmeljov – Padakin, O'Dell, Laričev – Morozov, Točickij, Akmaldinov – Tomilin, A. Ivanov, Chlopotov – Starkov.

03:56 SOC 0:1 O'Dell (Padakin)
06:17 JOK 5+OK Moses, sekání+sekání
12:55 SOC 2 Barulin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:20 JOK 1:1 Palola (Regin, Gilroy)
15:45 SOC 2 O'Dell, hrubost