po prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1) Stav série: 0:4

07.03.2018, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Play-off • Karel Jedlička

Tipsport: 2.5 3.7 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu 35:35 (11:9, 10:4, 8:16 – 6:6).
Vyhraná vhazování 32:44.

Česká stopa
Tomáš Kundrátek (NNO) 2 střely na bránu, čas na ledě 27:16
Jakub Nakládal (JAR) 5 střel na bránu, čas na ledě 24:37 (20:26:53)
Torpedo Nižnij Novgorod tedy v této sérii neuhrálo ani zápas, když všechny čtyři prohrálo o gól, venku dvakrát 1:2 a doma dvakrát 2:3 po prodloužení. Z postupu se raduje i Jakub Nakládal, naopak pro Tomáše Kundrátka klubová sezóna končí.
Děkuji za pozornost při dnešním hokejovém maratónu a přeji hezký zbytek večera!

Tentokrát je vše v pořádku, na druhý pokus postupový gól Jaroslavle platí!
Bude se přezkoumávat jako při minulém gólu čtvrt hodiny? Už teď sudí sledují video přes pět minut.

Pozor, ale ještě i tento gól se bude zkoumat na videu! To je dnes opravdu bláznivý zápas. Teď domácí pro změnu reklamují postavení útočícího Georgije Ivanova v brankovišti.

74:44

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Teď už o regulérnosti branky nemůže být pochyb, Lokomotiv dosvištěl do čtvrtfinále KHL jako TGV!
ARŤOM ILJENKO se prosadil v souboji s Šuleninem před brankovištěm, objel klec a zasunul dříve, než stačil Galimov přemístit betony.
Bez asistence.

73:04

Brandon Kozun si nabruslil do oblouku a vypálil švihem, ani teď Galimov nekapituloval.

72:00

71:35

Mozer vyváží puk až za bránu Lokomotivu a vzápětí domácí vyhazují podruhé.

70:32

Nakládal vyskočil a skvěle na modré čáře chytil vyhozený kotouč. Přesilovková kombinace pokračuje, Jaroslavl potřebuje vsítit postupový gól.

70:07

Galimov vestoje chytá Nakládalovu střelu zápěstím.

70:00

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Fjodor Beljakov – 2 min., vyhození puku).

69:51

Volný kotouč zkoušel poslat na bránu hostující Apalkov, vzápětí z protiútoku zahrozil Sabolič, ani z jednoho pokusu nic nebylo a vhazovat se bude ve středním pásmu.

68:35

Před dotírajícím Mozerem schoval puk do lapačky Alexej Murygin.

68:10

Po chybném přerušení hry ze strany rozhodčích se vhazuje ve středovém kruhu.

67:51

Hra je rozkouskovaná a nervozita by se dala krájet.

66:35

Makarenko zakončil svůj průnik bekhendem do horního růžku, hostující brankář vytěsnil puk ramenem.

65:45

Kotouč už je dobrou minutu zašlápnutý u mantinelu, odkud se ho snaží vydolovat po třech hráčích na každé straně. Až teď rozhodčí pískají.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Paršin (Šulenin), 46. Sergijenko – 19. Jelesin, 24. Kronwall (Kontiola, Kozun), 75. Iljenko

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (24. S. Galimov) – Sergijenko, Kundrátek, Barancev, Beljakov, Kinrade, Šulenin, Kurbatov – Gračov, S. Kosticyn (C), Paršin – Žukov, Dugin, Daugavinš – Sabolič, Galuzin, Makarenko – Verjajev, Mozer, I. Zacharčuk – Urakov.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Lekomcev – Talbot, Kontiola, Kozun – Mosaljov, Loktionov, Averin – Apalkov, Kraskovskij, Korškov – Kadějkin, Ivanov, Iljenko – Polunin.

Rozhodčí: Lavrenťjev, Naumov – Kučava, Novikov

10:19 NNO 1:0 Paršin (Šulenin)
18:32 JAR 1:1 Jelesin
23:05 NNO 2 Kurbatov, faul kolenem
23:18 JAR 1:2 Kronwall (Kontiola, Kozun)