07.03.2018, 01:00 • TD Garden, Boston • Jan Prošek

Tipsport: 1.79 4.04 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zdeno Chára (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 25:26
David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:11
David Pastrňák (BOS) 0+3, 5 střel, čas na ledě 16:24
Martin Frk (DET) 1+0, 2 střely, čas na ledě 08:52
Ve velmi dramatickém zápase, který ve třetí třetině dokázal Martin Frk vyrovnat na 5:5 vyhrává v prodloužení domácí celek. Postaral se o to klidným zakončením zkušený Brad Marchand. Jeho tým získává bonusový bod.

60:34

60:34 Brad MARCHAND - 6:5

60:34

Bruins právě vstřelili branku!
Bleskově rozhodnuté prodloužení. Vyhrává domácí celek.BRAD MARCHAND si položil brankáře, počkal na správný moment a nakonec poslal kotouč pod horní tyčku, toto se nedalo chytat. Hattrick pro domácího hráče. Asistence: Torey Krug a Riley Nash.

60:01

Nastavení začíná.

60:01

Hostující celek dokázal ve třetí třetině vyrovnat na 5:55. Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:26

Gustav Nyquist vypálil a jeho pokus poměrně snadno kryje brankář soupeře.

59:06

Zdeno Chára od modré čáry nepřekonal brankáře soupeře. Jimmy Howard nyní své spoluhráče podržel.

58:51

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, ani jeden celek se nikam nežene.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

57:43

Jimmy Howard musel být pozorný, do šance se propracoval Tim Schaller.

57:34

Od modré čáry pálil nepřesně Jonathan Ericsson.

57:15

Gustav Nyquist znovu zakončoval a i tentokrát byl jeho pokus zblokovaný.

56:52

Anton Chudobin kryje kotouč po střele od modré čáry, jejím autorem je Gustav Nyquist.

56:45

Po delší době registrujeme střelecký pokus. David Pastrňák vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje hostující brankář.

55:57

Vhazovalo se ve středním pásmu, hosté se dostali do postavení mimo hru.

54:48

Sledujeme klidný hokej, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí k vidění není.

54:24

Hra pokračuje dál, stav zápasu je vyrovnaný. Oba týmy se prosadily pětkrát.

53:50

David Pastrňák rozehrává od své branky, následně se ale přihrávka nepovedla, kotouč končí mimo hrací plochu a uvidíme komerční přestávku.

53:30

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nedostává do výraznějších šancí.

53:17

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, Jimmy Howard si poradil s pokusem soupeře.

52:27

Hostující brankář kryje kotouč, komerční přestávka.

52:04

Jimmy Howard musel zasahovat proti střele soupeře, Rick Nash vypálil od modré čáry, ale neuspěl.

51:15

Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný a více ze hry mají hosté.

49:46

49:46 Martin FRK - 5:5

49:46

Detroit právě vstřelil branku!
Přesilovou hru sice hostující celek proměnit nedokázal, ale i tak vyrovnává. Akce pokračovala dál, puk posunul Tyler Bertuzzi do lepší pozice, ve které byl MARTIN FRK.
Jeho rána zapadla pod horní tyčku. Asistence: Tyler Bertuzzi a Anthony Mantha.

49:41

49:23

Ještě jednu akci rozehrává hostující celek.

49:01

Mike Green byl připravený na střelu od modré čáry, ale kotouč se k němu nedostal.

48:40

Mike Green rozehrává od své branky, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku Red Wings.

48:11

Přesilovou hru hrají hosté, kteří se ale marně snaží stabilněji dostat do útočného pásma.

47:41

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Sean Kuraly – 2 min., podražení).

47:17

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

47:17

Brankář hostujícího celku kryje kotouč, komerční přestávka.

47:09

Anton Chudobin dobře viděl střelu hostujícího hráče, a tak dokázal puk vyrazit. Neuspěl hostující Henrik Zetterberg.

46:38

45:21

Domácí celek se nyní dostal do útočného pásma, pokoušel se něco vymyslet před brankou, ale střely Nashe a Marchanda byly zblokované.

44:52

Z dobré pozice pálil Torey Krug, ale jeho rána se od tyčky odrazila zpět do hry.

44:38

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Witkowski – 2 min., hrubost).

44:30

Nick Jensen uklidňuje hru, vrací kotouč za svou branku.

44:10

Tim Schaller se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.

43:01

Po postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.

42:42

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

42:35

Andreas Athanasiou vypálil z dobré pozice, ale jeho pokus zblokoval Rick Nash.

42:08

Jake DeBrusk pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku.

42:05

42:00

Red Wings si výraznější šanci v přesilové hře vypracovat nedokázali.

41:10

Niklas Kronwall má kotouč za svou brankou a hosté tak musí znovu o útočné pásmo bojovat.

40:36

Domácí celek vyhazuje kotouč přes všechny čáry, hosté musí rozehrávat od své branky.

40:16

Gustav Nyquist tečoval kotouč před brankou, ale gólman si dokázal poradit.

40:05

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brad Marchand – 2 min., sekání).

40:01

Čtyři branky jsme viděli v této části hry. Sledujeme rychlý hokej, střelecky jsou aktivnější mírně domácí., v tomto ohledu vedou 24:23. Uvidíme, co přinese třetí třetina, lepší výchozí pozici má Boston.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40

Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

39:26

Ještě jedno přerušení hry, zakončoval Anthony Mantha a jeho ránu zastavil domácí brankář.

39:10

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Red Wings.

38:53

Šarvátka před brankou Bruins se obešla bez vyloučení, a tak pokračuje hra čtyři na čtyři.

38:53

Hra je přerušena, domácí Anton Chudobin kryje kotouč po střele Larkina.

38:32

Brad Marchand se dostal do střelecké pozice, ale kotouč mu sjel z hole, brankář tak zasahovat vůbec nemusel.

38:13

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku, mnoho šancí při hře čtyři na čtyři nevidíme.

37:35

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Riley Nash – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Justin Abdelkader – 2 min., hrubost).

37:35

Hra je přerušena pro přihrávku rukou ve středním pásmu. Hráči rychle vytvořili dvojičky a čekalo se, zda se někdo popere.

37:14

Sledujeme hodně kontaktní hru, ani jeden celek si nic nedaruje.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:53

Píská se zakázané uvolnění, Boston špatně rozehrál, vhazovat se tak bude před jeho brankou.

36:32

Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.

36:00

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

35:50

35:50 Anthony MANTHA - 5:4

35:50

Zdeno Chára nedokázal zpracovat přihrávku od spoluhráče, v obranném pásmu ho přetlačil ANTHONY MANTHA, který následně prostřelil brankáře domácích. Asistence: Justin Abdelkader a Dylan Larkin.

35:12

Mike Green rozehrává od své branky, Andreas Athanasiou se dostal do brejku, ale neprosadil se.

35:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, více ze hry mají domácí hokejisté.

34:29

Martin Frk dobře zakončoval, jeho rána ale postrádala přesnost.

33:18

33:18 Brad MARCHAND - 5:3

33:18

Domácí celek velmi rychle odpovídá na gól soupeře. První střela byla nepřesná, a pak zpoza branky nahazoval puk před branku BRAD MARCHAND a puk se od zad brankáře odrazil do branky. Šťastný moment pro domácí. Asistence: David Pastrňák, Riley Nash.

32:05

32:05 Anthony MANTHA - 4:3

32:05

Hostující celek přesilou hru sice neproměnil, ale i tak se dočkal snížení. Po nepřehledné situaci před brankou se puk odrazil do míst, kde byl ANTHONY MANTHA, který prostřelil brankáře. Asistence: Mike Green, Tyler Bertuzzi.

32:03

31:36

Hra je nyní přerušena, domácí brankář Anton Chudobin kryje kotouč po střele Manthy.

31:01

Domácí celek vyhazuje kotouč z obranného pásma přes všechny čáry. může tak vystřídat.

30:44

Anton Chudobin byl připravený a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Henrik Zetterberg.

30:13

Z mezikruží pálil hostující Andreas Athanasiou, jehož projektil zblokoval Brad Marchand.

30:03

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., nedovolené bránění).

29:28

Zdeno Chára zakončoval a jeho ránu kryje brankář Jimmy Howard. Na druhé straně pak Anton Chudobin vychytal Henrika Zetterberga.

29:02

Henrik Zetterberg si vypracoval dobrou střeleckou pozici, jeho ránu nemusel likvidovat brankář, byla totiž nepřesná.

28:27

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zejména pak ty domácího celku.

28:24

Gustav Nyquist dobře zakončoval, jeho projektil zblokoval Kevan Miller.

27:36

Domácím se přesilovka vůbec nedaří, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.

27:34

27:34 Justin Abdelkader a jeho úmyslné kopnutí.

27:34

Justin Abdelkader dostal kotouč do branky úmyslným kopnutím.

27:24

Puk se dostal do branky, ale hostující hráč ho tam dopravil bruslí, nyní se kontroluje video, zda Justin Abdelkader puk do branky kopl nebo ne.

27:24

Detroit se propracoval do střelecké pozice při vlastním oslabení. Dylan Larkin vedl akci svého týmu.

26:15

26:15

Komerční přestávka.

26:15

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Mike Green – 2 min., krosček).

25:58

David Pastrňák byl před brankou připravený na teč. Puk sice tečoval, ale jen do obránce Luke Glendeninga.

25:01

Brandon Carlo zakončoval z velké dálky, s jeho pokusem neměl brankář problémy.

24:45

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Jonathan Ericsson – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Backes – 2 min., bitka).

24:42

Hra je nyní přerušena, do dobré střelecké pozice se dostal hostující Justin Abdelkader, jehož pokus kryje Anton Chudobin.

23:50

Další gól domácích mohl přidat David Krejčí, ale jeho ránu kryje nově příchozí brankář Jimmy Howard.

23:27

Střídání v týmu Detroit Red Wings: ze hřiště odchází Jared Coreau, přichází Jimmy Howard.

23:27

23:27 Brad MARCHAND - 4:2

23:27

Krásně sehráli domácí přesilovou hru. Dlouhou dobu byli v útočném pásmu, kde kombinovali. Torey Krug našel zcela volného BRADA MARCHANDA, který poměrně snadno zakončoval do odkryté branky. Asistence: Torey Krug a David Pastrňák.

22:56

Nejprve při vlastním oslabení zakončoval nepřesně Dylan Larkin, a pak ma druhé straně kryje Coreau střelu Marchanda.

22:12

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Witkowski – 2 min., krosček).

22:12

Torey Krug vypálil a jeho ránu zblokoval Danny DeKeyser.

21:55

Po delší době zde máme přerušení hry, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Bruins.

20:26

Martin Frk se dostal do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.

20:01

Po hodně divoké hře vedou domácí hokejisté 3:2, hned pět branek jsme viděli v první části hry. Domácí díky Krugovi a DeBruskovi vedli 2:0. Hosté dokázali vyrovnat, prosadil se Nielson a Green. Zatím rozhodující branku a svou druhou v zápase vstřelil Krug.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:48

Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Backes – 2 min., hrubost).

19:47

Frans Nielsen zakládá útočnou akci svého týmu, mnoho času už nemá.

19:26

Zbytečně se nepřerušuje.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:39

Nick Holden pálil od modré čáry, jeho nabídku na těch ale nikdo ze spoluhráčů neusměrnil do branky.

18:06

Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho střel na branku momentálně k vidění není.

17:43

V poklidném tempu se dohrává první třetina, Bruins vedou o jednu branku.

17:05

Mike Green to zkoušel z velké dálky, ale neuspěl.

17:00

Anton Chudobin si snadno poradil s pokusem, který vyslal Dylan Larkin.

16:26

Brad Marchand pálil a jeho rána byla zblokovaná. Následně od modré čáry Nick Holden netrefil branku.

16:00

Hosté se pokouší o vyrovnání, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.

15:30

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek stále vede o jednu branku a pokračuje v aktivní hře, Brian Gionta se dostal do útočného pásma, ale nezakončil přesně.

14:57

Henrik Zetterberg zakončoval a jeho ránu kryje připravený domácí brankář. Komerční přestávka. Pět minut hry zbývá do konce první třetiny.

14:27

Další velkou střeleckou příležitost měl Danton Heinen, ale jeho rána končí na tyčce.

13:48

13:48 Torey KRUG - 3:2

13:48

Gól v přesilové hře znamená, že se domácí znovu dostávají do vedení. Po výborné přihrávce Marchanda pálí přesně mezi betony TOREY KRUG. Puk se doplazil za brankovou čáru. Asistence: Brad Marchand a David Pastrňák.

13:08

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Nick Jensen – 2 min., držení).

12:32

Bruins rozehrávají od své branky, postupně se dostávají do útočného pásma a Chára zakončoval. Gólman byl pozorný.

12:12

Brad Marchand pálil od modré čáry, jeho ránu zblokoval Henrik Zetterberg.

11:50

Boston se pokouší hrát co nejvíce aktivně, ale domácí obrana je momentálně pozorná.

11:10

Anton Chudobin kryje puk po střele, kterou vyslal z mezikruží Dylan Larkin.

10:55

V útočném pásmu přišel hostující celek o kotouč, směr hry se tak otáčí.

10:30

Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Hraje se zejména ve středním pásmu.

10:12

10:00

David Backes z mezikruží pálí mimo branku, brankář se jen bezmocně ohlédl.

09:53

Sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.

09:00

Niklas Kronwall na druhé straně zakončoval pěknou akci Detroitu, ale kotouč byl zblokovaný v předbrankovém prostoru.

08:33

Brad Marchand mohl rychle poslat Boston znovu do vedení, tentokrát ale velmi dobře zasáhl brankář Jared Coreau.

07:53

07:53 Mike GREEN - 2:2

07:53

Rychlé přenesení hry Manthou udělalo domácí obraně velké problémy, Andreas Athanasiou posunul na MIKA GREENA, jehož rána zapadla přesně do branky. Asistence: Andreas Athanasiou a Anthony Mantha.

07:06

Zdeno Chára z podobné pozice na druhé straně hrací plochy minul branku. Ani nyní gólman zasahovat nemusel.

06:49

Od modré čáry akci hostujícího celku zakončoval Jonathan Ericsson, jeho rána ale končí mimo branku. Brankář zasahovat vůbec nemusel.

06:30

Hra je nyní přerušena, kotouč kryje hostující brankář po střele Tima Schallera. Komerční přestávka.

05:23

David Backes z mezikruží vůbec netrefil branku, jeho rána končí úplně mimo.

05:04

Jared Coreau si dokázal poradit se střelou od modré čáry, kterou vyslala Danton Heinen.

04:22

Andreas Athanasiou znovu zakončoval, tentokrát jeho střelu zblokoval domácí David Krejčí.

04:06

Andreas Athanasiou vypálil z pravého kruhu, jeho projektil kryje brankář Anton Chudobin.

03:30

Hodně divoký začátek zápasu sledujeme, už jsme viděli tři branky.

02:16

02:16 Frans NIELSEN - 2:1

02:16

Bleskově využitá přesilová hra a rozdíl ve skóre je minimální. Z mezikruží bez přípravy vypálil FRANS NIELSEN, jehož rána pod horní tyčku byla pro domácího brankáře nechytatelná. Asistence: Henrik Zetterberg.

02:10

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Tommy Wingels – 2 min., sekání).

00:52

00:52 Jake DEBRUSK - 2:0

00:52

Ještě neuplynula první minuta hry a domácí celek vede již o dva góly Další útočnou akci vedl JAKE DEBRUSK, který se dostal k brance a posílal přihrávku na osu hrací plochy. Tam byl mimo jiné vracející se Jonathan Ericsson, který si kotouč srazil do své branky.

00:37

00:37 Torey KRUG - 1:0

00:37

Tak to byl rychlý vstup domácích do zápasu, hned v první minutě se prosazuje. Od modré čáry vypálil tvrdou ránu TOREY KRUG a kotouč zapadl za překvapeného brankáře. To byla krásná rána. Asistence: Nick Holden a Brad Marchand.

00:03

Jako první zakončoval Danny DeKeyser, jehož střelu ze středního pásma vyrazil domácí brankář.

00:01

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – Chára, Carlo, Krug, K. Miller, Grzelcyk, Holden – Marchand, Pastrňák, Riley Nash – DeBrusk, Krejčí, Rick Nash – Heinen, Backes, B. Gionta – Schaller, Kuraly, Wingels.

Detroit Red Wings: Coreau (Howard) – Ericsson, Daley, Kronwall, Green, DeKeyser, Jensen – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Abdelkader, D. Larkin, Mantha – Athanasiou, Nielsen, Helm – Witkowski, Glendening, Frk..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Boston Bruins je v tabulce Východní konference na druhé pozici a získal 88 bodů. Odehrál 63 zápasů s bilancí 33-7-8-15. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Carolinou Hurricanes 4:3 v prodloužení, Pittsburghem Penguins 8:4 a Montrealem Canadiens 2:1 v prodloužení. Nestačil na Toronto 3:4 a Buffalo Sabres 1:4.
Detroit Red Wings odehrál 65 zápasů s bilancí 19-7-10-29 a získal 62 bodů. V tabulce Východní konference je na třinácté pozici a má 62 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Carolinou Hurricanes 3:1 a New Yorkem Rangers 3:2 v prodloužení. Nestačil na St. Louis Blues 1:2, Winnipeg Jets 3:4 a na Minnesotu Wild 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Boston Bruins a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

6:5

Branky a nahrávky: 1. Krug (Holden, Marchand), 1. DeBrusk, 14. Krug (Marchand, Pastrňák), 24. Marchand (Krug, Pastrňák), 34. Marchand (Pastrňák, Riley Nash), 61. Marchand (Krug, Riley Nash) – 3. Nielsen (Zetterberg), 8. Green (Athanasiou, Mantha), 33. Mantha (Green, Bertuzzi), 36. Mantha (Abdelkader, D. Larkin), 50. Frk (Bertuzzi, Mantha)

Detroit Red Wings: Coreau (24. Howard) – Ericsson, Daley, Kronwall, Green, DeKeyser, Jensen – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Abdelkader, D. Larkin, Mantha – Athanasiou, Nielsen, Helm – Witkowski, Glendening, Frk.

Rozhodčí: Chmielewski, Hebert – Nowak, Nanse

Diváci: 17 565

00:37 BOS 1:0 Krug (Holden, Marchand)
00:52 BOS 2:0 DeBrusk
02:10 BOS 2 Wingels, sekání
02:16 DET 2:1 Nielsen (Zetterberg)
07:53 DET 2:2 Green (Athanasiou, Mantha)