Play-off KHL

Traktor Čeljabinsk – Neftěchimik Nižněkamsk

4:3

konec (1:1, 3:1, 0:1) Stav série: 4:1

10.03.2018, 12:30 • Traktor Arena • Vojtěch Martinek (@mrtnkv), Daniel Fekets (@DFekets)

Ode mě je to pro tento zápas vše. Těším se na Vás příště a sledujte dál play off KHL. Na počtenou! (15:39:53)

Statistiky:

Střely na bránu: 33:44
Vyloučení: 8:6
Využití pp: 3:2
Hity: 13:26
Buly: 31:33
Utkání nám skončilo. Domácí postupují do dalšího kola play off, když tuto sérii vyhrávají 4:1 na zápasy.

59:58

Everberg vypálil hned po vyhraném buly! Děmčenko chytil a zbývá vteřina.

59:54

Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

59:32

Závar před bránou úspěch nepřinesl, ale Děmčenko vůbec nevěděl, kde je puk.

59:20

Hra je opět přerušena. Puk opustil hrací plochu.

59:10

Děmčenko si poradil s nahozením Piganoviče od modré čáry.

58:52

Bailen dostal puk do středního pásma, hostům zbývá už jen jedna minuta.

58:30

Buly před Děmčenkem.

58:13

Filatov hned po buly vypálil. Jeho střela se do branky ale nevešla a naopak vyhnala hosty ze třetiny.

58:06

Není na co čekat, hostující kouč to zkouší se šesti hráči v poli.

58:06

Oddechový čas pro hosty.

58:03

Mezitím, co hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny, se dopředu dostával Polygalov. Na poslední okamžik byl zastaven bránícími hráči Nižněkamsku.

57:10

Gubarevovi se až napodruhé podařilo vyhodit touš do středního pásma. Sergejev se pokusí kvalitně rozehrát.

56:11

Hosté si už pomalu ale jistě vytvářejí závěrečný tlak před bránou Traktoru. Trenér stáhl hru na tři útoky a už také přemýšlí nad powerplay.

55:50

Za obranu Nižněkamsku si nyní najížděl Videll. Škoda pro domácí, že mu chyběl krok navíc oproti bekovi.

55:02

Hosté se snaží získat útočné pásmo tím, že nahazují puky přímo až k Děmčenkovi. Ten si zatím se vším dobře poradil.

4:3

Branky a nahrávky: 11. I. Višněvskij (A. Petrov, Kručinin), 22. Kravcov (I. Višněvskij, Kručinin), 24. I. Višněvskij (Šarov), 29. J. Petrov (Gynge, Černikov) – 17. Piganovič (P. Kulikov, Everberg), 40. Bryncev, 50. A. Sorokin (Porjadin)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Suchačov) – Šinin, Bailen, A. Petrov, I. Višněvskij, Borodkin, Mamajev, Isajev – Gynge, Videll, Polygalov – J. Petrov, Černikov, Peňkovskij – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šarov, Šolochov, Kravcov – Kručinin.

Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (24. I. Ježov) – An. Sergejev, Piganovič, Šaripzjanov, A. Sorokin, Bryncev, Ogurcov, Několenko – P. Kulikov, Nestrašil, Everberg – Porjadin, Jakimov, Zdunov – Filatov, Chajrullin, Arkalov – R. Hanzl, Avcin, Chafizov – Bikmullin.

Rozhodčí: Naumov, Ščenjov – Palej, Ponamarenko

04:56 NIZ 2 Piganovič, podražení
09:49 NIZ 2 P. Kulikov, vysoká hůl
10:01 CLJ 1:0 I. Višněvskij (A. Petrov, Kručinin)
14:45 CLJ 2 A. Petrov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
16:40 NIZ 1:1 Piganovič (P. Kulikov, Everberg)