6:1

konec (0:0, 1:1, 5:0)

03.03.2018, 15:45 • Skupina A • Petr Pavlík

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit. Na počtenou! (17:50:07)
Utkání dovršilo konce. Sparťané ve třetí třetině strhli vedení na svoji stranu a pěti góly zasypali českobudějovickou defenzivu. Sparta vítězí 6:1, a tři body tak zůstávají v Praze.

59:16

Sparta právě vstřelila branku!
A pozor. Sparťanům se ještě v závěru třetí třetiny podařil vstřelit další gól! MAXIM KUBÁNEK si našel kotouč u pravé tyčky a se štětím ho dokázal dorazit za bezmocného Korytara. Asistence: Nikita Guryevskiy.

58:46

Tak přeci se domácím ještě podařilo vsítit jeden gól! MAXIM KUBÁNEK vybruslil k levé tyčce a svou až moc přesnou střelou vymetl horní růžek hostující klece! Bez asistence.

58:18

Poslední dvě minuty utkání se už rozeběhly, sparťané v poklidu korigují skóre. Kubánek se snažil protlačit přes protihráče, ale klubko před Korytarem neprostřelil.

58:05

57:01

Josef Slavíček čekal na přihrávku na útočné modré od svého kolegy z obrany, skákavý puk se mu ale nepodařilo zkrotit.

56:26

Hosté ještě můžou alespoň zdramatizovat závěr utkání. To se jim ale zatím nedaří, jelikož Matěj Jaroš šetří cenné vteřinky v útočném pásmu.

56:05

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Brůna – 2 min., hákování).

55:21

Sparťané si nerozuměli při svém přechodu do útočné třetiny, jelikož jeden z nich byl už v útočném pásmu. Rozhodčí píská zakázané uvolnění.

54:43

Sparťané jsou ve třetí třetině lepším týmem a ženou se za dalšími brankami. Teď se však hosté dostali ke kotouči, ale rozehráli pouze na zakázané uvolnění.

53:47

Zemchenkov ještě zuby nehty udržel kotouč v útočném pásmu. Jan Krupička ještě poslal puk do hloubi až k brance Korytara, tam ale byli pouze hráči Motoru.

52:49

Teď to tam sparťanům začíná padat! TOMÁŠ HAMARA se dostal k opuštěnému puku na pravém kruhu a svou střelou nedal brankáři Korytarovi sebemenší šanci zasáhnout! Puk sice ještě cinkl o tyčku, ale poté zapadl přesně do branky. Bez asistence.

51:46

Pražané byli v dobrém tlaku před českobudějovickou svatyní a jednomu z nich se podařilo nastřelit jen boční konstrukci branky!

50:40

Slavíček už jen ztěžka bruslil v útočném pásmu pro kotouč u mantinelu, před brankou ještě čekal na případnou přihrávku Tomáš Tomek, první jmenovaný se ale nakonec k puku neprocpal.

49:55

Hosté se snaží alespoň zmírnit pro ně nepříznivý stav. Matouš Masopust po vyhraném buly v útočném pásmu, ale svou střelou nastřelil jen clonícího protihráče.

49:30

A domácí Sparta se dostává do dvoubrankového vedení! MATĚJ KURACINA si sjel na levý kruh do téměř nulového úhlu, ale i tak odkázal svou střelou pokořit brankáře Korytara již potřetí v tomto utkání. Asistence: Michal Vitouch, Maxim Kubánek.

48:20

Tomáš Tomek si sjel na modrou čáru a ihned vypálil. Před Korytarem však nikdo v bílém neclonil a českobudějovický brankář puk bez větších obtíží vyrazil.

6:1

Branky a nahrávky: 36. Tomek (Krupička, Adam), 41. Krupička (Slavíček), 50. Kuracina (M. Vitouch, Kubánek), 53. Hamara, 59. Kubánek, 60. Kubánek (Guryevskiy) – 29. Pojar (Anderle)

HC Sparta Praha: Sluka (Krbeček) – Zemchenkov, Brůna, Hamara ml., Ducháč, Guryevskiy, Adam – Kubánek, Adamec, Krupička, Jaroš, Potůček, Broš, David, Slavíček, M. Vitouch, Tomek, Kuracina. Trenér: Tomáš Hamara.

HC Motor České Budějovice: Korytar (Kadlec) – Jasečko, Pojar, Dvořák, Hail, Ryba, Remta – Dub, Kantor, Anderle, Korndöfrer, Fousek, Cháb, Dohnal, Kovář, Masopust. Trenér: Radek Bělohlav.

Rozhodčí: Kraval – Svobodová, Klouček

11:56 CEM 2 Kovář, hákování
16:45 SPA 2 M. Vitouch, podražení
18:12 SPA 2 Slavíček, napadení
28:13 CEM 0:1 Pojar (Anderle)
35:37 SPA 1:1 Tomek (Krupička, Adam)