03.03.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • Veronika Loudová

Tipsport: 2.19 3.82 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (03:40:38)
Československá stopa
Jaroslav Halák (NY Islanders) – 19 zákroků, 79,2 % úspěšnost, čas na ledě: 58:33.
Tři hvězdy utkání
1. Alex Galchenyuk (Montreal) – 3 + 1
2. Brendan Gallagher (Montreal) – 1 + 1
3. Brock Nelson (NY Islanders) – 1 + 1
Třetí třetina patřila jednoznačně hostujícímu celku, který se prosadil hned 3x! Nejprve se prosadil Byron, následně si připsal první gól v NHL Juulsen a v poslední minutě zkompletoval hattrick Galchenyuk. Montreal tak natahuje svou bodovou šňůru už na 6 zápasů, ale mimo dvou bodů si odváží také zranění kapitána Paciorettyho a obráce Meteho, oba hráči zápas nedohráli.
Střely po třetí třetině: Domácí – 35, Hosté – 25.

59:11

59:11 Alex GALCHENYUK - 3:6

59:11

Montreal právě vstřelil branku!
Čepice na led, máme tu hattrick! ALEX GALCHENYUK oslavuje svůj 400. zápas ve velkém stylu, ve třetině Islanders obral soupeře o puk a dopravil ho do prázdné branky! Bez asistence.

58:59

Canadiens dostali kotouč do středního pásma.

58:40

Lindgren vyrazil střelu od modré pouze před sebe, ale kotouč z brankoviště odpálili hostující obránci!

58:10

Ryan Pulock vypálil od modré, Charlie Lindgren nic neviděl a zasáhl pouze reflexivně.

57:55

Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!

57:40

Artturi Lehkonen vyvezl kotouč a ušetřil spoustu času.

57:10

Lindgren si poradil se střelou Barzala a následně i Hickeyho!

56:40

Canadiens se hned po vhazování podařilo vyhodit kotouč a Islanders do třetiny dostali až teď.

56:10

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

55:50

Anthony Beauvillier vypálil od modré, ale jeho pokus tečoval spoluhráč před brankou těsně mimo!

55:30

Domácí se po delší době usadili ve třetině soupeře.

54:30

Nikita Ščerbak dobře přečetl hru a zachytil rozehrávku, jeho následná střela nebyla přesná.

54:10

Ryan Pulock trefil pouze brusli Petryho a kotouč mají hosté.

3:6

Branky a nahrávky: 1. Fritz (B. Nelson, Hickey), 25. Jo. Bailey (Leddy), 40. B. Nelson (Beauvillier, Ladd) – 2. Gallagher (Galchenyuk, Drouin), 23. Galchenyuk (Schlemko), 31. Galchenyuk (Reilly), 49. Byron (Gallagher), 50. Juulsen (Lehkonen, Reilly), 60. Galchenyuk

New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk, Leddy, Pelech, Davidson, Pulock, Hickey – Fritz, Tavares, Lee – Eberle, Barzal, Beauvillier – Jo. Bailey, B. Nelson, Ladd – Clutterbuck, Wagner, Johnston.

Montreal Canadiens: Niemi (Ch. Lindgren) – Petry, Mete, Juulsen, Alzner, Schlemko, Reilly – Lehkonen, Danault, Pacioretty – Gallagher, Drouin, Galchenyuk – Ščerbak, McCarron, Byron – Carr, Froese, A. Shaw.

Rozhodčí: Luxmore, Kozari – Gawryletz, Alphonso

01:28 MTL 0:1 Gallagher (Galchenyuk, Drouin)
14:15 MTL 2 Reilly, sekání
00:06 NYI 1:1 Fritz (B. Nelson, Hickey)
21:01 MTL 2 Drouin, hákování
21:50 NYI 2 Jo. Bailey, hákování