6:5

po prodl. (1:2, 2:1, 2:2 - 1:0) Stav série: 1:0

03.03.2018, 17:30 • Bouchalky • Osmifinále • Jakub Janů

Tipsport: 1.25 6.5 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po nerozhodné 3tř. kdy byl stav 5:5 se šlo do prodloužení. V něm se v přesilové hře pěknou tečí trefil L. Krupka, který tak rozhodl o tom že se Plameny ujímají vedení 1:0 na zápasy. Druhý zápas oba celky čeká už v pondělí na ledě Klatov. (20:22:46)

65:19

Žďár právě vstřelil branku!
Plameny využívají přesilovku a pro dnešek je tak rozhodnuto! Střelu Plevy těsně před Sochůrkem tečoval za brankářova záda LUKÁŠ KRUPKA. Asistence: Martin Pleva

64:49

Od modré vypustil lehkou střelu Peslar, ale jistý Sochůrek ji schoval v lapačce a přerušil.

64:36

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Slavík – 2 min., hákování).

63:53

Moc dobře si mezi kruhy najel do střelecké pozice Hort, ale bránu trefit už nedokázal.

63:28

Od modré vystřelil Lojek, ale mířil pouze do noh jednoho z hostujících obránců.

62:07

Jeden z dojíždějících domácích hráčů si teď před bránou málem srazil puk do vlastní brány. Ale tento smolný moment pro Žďár na poslední chvíli uhasil Sláma.

61:51

Domácí přežili oslabení a jsou kompletní.

60:49

Žďár se dostal ke kotouči a okamžitě ho vyhazuje na druhou polovinu.

60:25

Klatovy se usadily v útočném pásmu a kombinují.

60:01

60:00

59:50

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Peslar – 2 min., podražení).

59:43

Klatovy si berou oddechový čas.

59:01

Tak to Žďáru ještě přece jen vyšlo – 5:5. Stehlík našel na pravém kruhu stojícího JAKUBA PESLARA. Ten udělal kličku obránci a z následné střely dostal puk až za Sochůrka. Asistence: Ondřej Stehlík

58:43

Plameny se hned po buly usadily v útočném pásmu kombinují před Sochůrkem.

58:19

Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Vlček – 2 min., podražení).

58:02

Klatovy právě vstřelily branku!
Rána pro domácí a Klatovy se necelé dvě minuty před koncem 3tř. ujímají vedení. Střelou od pravého mantinelu se prosazuje JAKUB HOUFEK. Asistence: Filip Kokoška

6:5

Branky a nahrávky: 7. Krupka (Střecha, Hort), 31. Kovářů (Střecha, Peslar), 35. Pytlík (Peslar), 52. Pytlík (Peslar, Stehlík), 60. Peslar (Stehlík), 66. Krupka (Pleva) – 10. Krliš (Kristl, Slavík), 16. Uhlík (Topinka, Slavík), 36. Krliš (Kristl, Kokoška), 50. Markov (Topinka), 59. Houfek (Kokoška)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Radosta) – Pleva, Poizl, Peslar, Lojek, Sedláček, Kolda, Hort – Kunstmüller, Pytlík, Vítek, Kuřítko, Bureš, Jícha, Kovářů, Krupka, Střecha, Beneš, Stehlík, Gregar, Gergel

HC Klatovy: Sochůrek (Plánička) – Slavík, Houfek, Hlaváček, Polívka, Brabec, Leština – Topinka, Uhlík, Kokoška, Kristl, Krliš, Vlček, Tejral, Kosnar, Markov, Krs

Rozhodčí: Ondráček – Musil, Roupec

01:58 KLT 2 Tejral, podražení
05:06 KLT 2 Krliš, nedovolené bránění
06:48 ZNS 1:0 Krupka (Střecha, Hort)
09:59 KLT 1:1 Krliš (Kristl, Slavík)
14:04 ZNS 2 Gregar, podražení