Extraliga staršího dorostu

HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary

3:4

po s.n. (2:4) (2:1, 1:0, 0:2 - 0:0)

03.03.2018, 13:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • 26. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

57:48

Teď, nebo nikdy! Václav Rubeš (SPA) dostává dvouminutový trest za zdržování hry, Sparta bude téměř celý zbytek zápasu hrát ve čtyřech. Karlovy Vary si berou oddechový čas.

52:03

Domácí mají šanci znovu odskočit do dvoubrankového vedení, Vít Jiskra (KVA) míří na trestnou lavici za napadení.

47:29

Jakuba Prchala (SPA) už v dnešním utkání moc neuvidíme, po vstřeleném gólu Varů totiž od rozhodčích dostal desetiminutový osobák za nesportovní chování.

45:34

Jediným vyloučeným je nakonec Ondřej Pšenička (SPA), který se chvilku před přerušením dopustil sekání.

32:26

Marek Bláha (SPA) před brankou podrazil jednoho z karlovarských hráčů a bude za to pykat. Verdikt rozhodčích zní dvě minuty, ač by v úvahu připadalo i trestné střílení.

26:16

Dvě minuty se teď bude hrát čtyři na čtyři. Po menší strkanici jsou za hrubost současně vyloučeni Vít Jiskra (KVA) a Ondřej Havlín (SPA).

21:27

Faul loktem Davida Holuba (KVA) znamená další oslabení pro Energii, útočník hostů si jede na dvě minuty zchladit hlavu na trestnou lavici.

18:53

Druhé vyloučení pro Energii, tentokrát je za hrubost dvouminutovým trestem potrestán David Holub (KVA).

08:37

První přesilovka pro domácí, na lavici hříšníků se za podražení přesouvá František Klejna (KVA). Dostanou se sparťané znovu do vedení?

05:54

Dvířka trestné lavice se znovu otevírají, tentokrát na ní putuje Jakub Prchal (SPA). Ten se dopustil faulu kolenem a dvě minuty se tedy nezahraje.

02:40

Karlovarští mají ideální příležitost rychle srovnat, budou totiž hrát přesilovku. Jan Bureš (SPA) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

3:4

Branky a nahrávky: 3. Flídr (Havlín, Pika), 17. Vitouch (Prymula), 26. Arnošt (Prymula, Bláha) – 7. Novotný (Kořán, Novák), 48. Záruba (Zavřel, Maydl), 59. Jiskra (Klejna), rozh. náj. Maydl