27.02.2018, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 2.46 3.79 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marc-André Fleury (VEG) (40 zásahů) (07:24:15)

Tomáš Nosek (VEG) (0 + 0, 4 střely na branku, čas na ledě 9:38)
Střely na branku v zápase

Los Angeles Kings: 43

Vegas Golden Knights: 39
Máme za sebou pohledné a napínavé utkání týmů z Pacifické divize. Vegas Golden Knights ve Staples Center dlouho vedli, dokonce už 2:0. Jenže Kings předvedli mocný závěr, především poslední minutu. Pár vteřin před závěrečnou sirénou po obrovském tlaku srovnal na 2:2 Anže Kopitar, v prodloužení pak zužitkoval přesilovku Dustin Brown. Pro Los Angeles se jedná o moc důležité body, protože závodí o play-off. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezké úterý.

63:14

63:14 Dustin BROWN - 3:2

63:14

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Obrat Králů je dokonán. Los Angeles využívá nabídnutou přesilovou hru v prodloužení a rozhoduje utkání pro sebe. Kings od začátku početní výhody nepřišli o útočné pásmo, pak si posílali nahrávky z jedné strany na druhou. Až vypálil tvrdou ránu Tyler Toffoli, jehož pecku před brankovištěm do sítě dorazil DUSTIN BROWN. Tady už neměl Fleury šanci. Asistence: Tyler Toffoli, Anže Kopitar.

63:03

Toffoli zkusil střelu z první, do ní se ale položil výborně bránící Karlsson. Domácí ale ještě zůstávají v útočném pásmu.

62:34

Velká šance pro Los Angeles rozhodnout zápas. Hostující Miller dostává dvě minuty za hákování a Vegas se bude muset bránit ve třech mužích proti čtyřem.

62:11

Quickovi pomohla tyčka, kterou trefil hostující útočník. Až na poslední chvíli si domácí brankář všiml kotouče letícího kolem něj.

61:50

Na hranici ofsajdu, ale Dustin Brown přeci jen mohl do útočného pásma. Když chtěl ale vystřelit, puk se mu svezl po hokejce a bylo po šanci.

61:31

David Perron zkusil štěstí střelou zápěstím z prostoru mezi kruhy, jenže nakonec trefil jen ochrannou síť.

61:00

Drew Doughty vypálil a puk dorážel Toffoli. Fleury na poslední chvíli vyrazil před sebe. Potom hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

60:31

Na druhé straně se brzy prezentoval střeleckým pokusem Jonathan Marchessault, ale z dálky trefil jen připraveného Quicka.

60:08

První vhazování v prodloužení zvládli lépe Kings, Carter se hned vydal po pravé straně dopředu, ale nevypálil.

60:01

Tři třetiny vítěze neurčily, takže uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 53. J. Carter (Kopitar, D. Brown), 60. Kopitar (Phaneuf, Doughty), 64. D. Brown (Toffoli, Kopitar) – 5. Haula (Neal, Sbisa), 41. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Phaneuf, Martinez, Muzzin, Folin – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Pearson, J. Carter, Toffoli – Rieder, Kempe, Amadio – Clifford, N. Thompson, T. Mitchell.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt, Engelland, C. Miller, Sbisa, Merrill – R. Smith, W. Karlsson, Marchessault – Perron, Haula, Neal – Carpenter, Eakin, Tuch – Nosek, O. Lindberg, Reaves.

Rozhodčí: McCauley, Nicholson – Wheler, Racicot

Diváci: 18 230

04:37 VEG 0:1 Haula (Neal, Sbisa)
06:18 LAK 2 Clifford, nedovolené bránění
12:41 VEG 2 Marchessault, sekání
23:30 VEG 2 Nosek, vysoká hůl