1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:2

27.02.2018, 18:00 • ZŠ Topolčany • Semifinále • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec stretnutia, po ktorom domáci hokejisti zvíťazili 1:0 po predĺžení, vďaka čomu znížili stav série na 1:2. Zajtra sa predstavia opäť pred vlastnými fanúšikmi, tak sa nechajme prekvapiť, ako tento duel dopadne. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:21:31)

64:33

Topoľčany dali gól!
Dávid Minárik presnou prihrávkou našiel korčulujúceho MILOŠA BYSTRIČANA, ktorý strelou švihom vymietol gólmanovi pavučinku. HC Topoľčany víťazia 1:0 po predĺžení.

64:00

Hostia v plnom počte.

64:00

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Róbert Mikéska – 2 min., hákovanie).

63:20

Hosťom sa nepodarilo priviezť puk až do útočného pásma, čo využíva súper na nazbieranie cenných sekúnd.

62:51

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kubek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila. Nasledovať bude predĺženie.

59:00

Do konca riadnej časti ostáva posledná minútka.

58:00

Počas prenosu vznikli menšie technické problémy, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť.

55:14

Oba tímy striedajú počas hry. Puk sa nachádza za bránkou Topoľčian, odkiaľ budú domáci zakladať útok smerom dopredu.

53:47

Do dobrej streleckej pozície sa dostal po prihrávke svojho spoluhráča jeden z hráčov hostí, ktorého zakončenie však nemalo dostatočnú razanciu.

52:55

Skaličania sa na dlhší čas usadili v útočnej tretine, kde si však nedokázali vytvoriť lepšiu streleckú pozíciu a o puk prišli.

51:13

Hra je prerušená a vyzerá to tak, že Filip Hudec si v dnešnom zápase už nezahraje. Pravdepodobne si pri mantineli poranil koleno.

50:25

Nemček sa snažil odrazený puk dotlačil za chrbát gólmana, ale Petrík si túto možnosť postrážil a puk pokryl.

49:50

V tretej tretine sú viac útočne aktívnejší domáci hráči, ktorí nám však napriek tomu nič zaujímavé neukázali. Dnešný zápas je pre oko diváka veľmi nezáživný.

48:14

Puk sa nachádza pri mantineli, kde oň bojujú oba tímy.

47:37

Po dlhej dobe pohrozili aj záhoráci, ale bola z toho len slabá strela Juráka, ktorý netrafil priestor bránky.