3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

27.02.2018, 15:00 • Ufa-Arena, Ufa • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.56 4.4 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky: Střely na bránu: 23-41; Góly: 3-1; Vhazování: 30-27; Zablokované střely: 7-6; Hity: 13-15; Čas v útoku: 12:15-12:24; Trestné minuty: 6-16. (17:23:27)
Jegor Morozov sice uprostřed zápasu odpověděl na úvodní gól Linuse Omarka, který se prosadil v závěru první třetiny v přesilové hře, jenže Soči v závěru druhé části znovu inkasovalo, když Ufě vrátil ztracené vedení Joonas Kemppainen, a ve třetí třetině pojistil vedení domácího celku Vladimir Tkačov. Konečný výsledek utkání v Ufa-Areně. Salavat Julajev Ufa 3 HK Soči 1.

59:20

Konstantin Barulin naskočil na střídačku a Soči se snaží zdramatizovat závěr při hře bez brankáře!

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:42

Soči na levém křídle nemohlo pokračovat v útoku, jelikož se ocitlo v postavení mimo hru.

56:29

Dvojice hráčů Soči se ocitla před bránou v obrovské šanci, Andrej Karejev ale vytáhl dva skvělé zákroky!

55:50

Salavatu se dlouho dařilo puk vyhazovat, aniž by byla hra přerušena, nyní už z toho ale bylo zakázané uvolnění.

55:30

Soči se nadechuje k závěrečnému tlaku a většinu akcí tahá po pravém křídle, jenže tomu chybí přesná střela.

54:05

Hra je nyní hodně plynulá a přelévá se ze strany na stranu, ani jeden z týmů se ovšem nemůže dostat do zakončení.

52:31

Do konce utkání zbývá odehrát necelé sedm a půl minuty a Soči vyhodilo puk na zakázané uvolnění.

51:00

Hokejisté Soči předvedli za bránou po nahození z pravé strany skvělý forčeking, do zakončení se ovšem nedostali.

49:38

Soči se dostalo ke střele na vrcholu levého kruhu, kterou Andrej Karejev bez problému podržel ve své náruči.

47:42

Joonas Kemppainen a Arťom Čmychov jsou zpět na ledové ploše a oba týmy hrají opět v plném počtu 5 na 5.

47:39

Jyrki Jokipakka střelou zápěstím z vrcholu pravého kruhu mířil vedle pravého horního rohu brány, Andrej Karejev ale pro jistotu zasáhl a předvedl pěkný semafor.

46:30

Vladimir Tkačov vystřelil z levého kruhu a Konstantin Barulin jeho pokus ukryl v lapačce. Komerční přestávka.

45:42

Konstantin Barulin ustál obrovský závar před svou bránou bez pohromy a Joonas Kemppainen se okamžitě pustil v mezikruží do Arťoma Čmychova. Oba hráči dostali dvě minuty za hrubost. Bude se hrát 4 na 4.

45:21

45:21 Vladimir TKAČOV - 3:1

45:21

Ufa právě vstřelila branku!
VLADIMIR TKAČOV předvedl skvělý forčeking a po rychlé výměně puku s Antonem Burdasovem v levém kruhu pro vhazování si sjel před bránu, kde na vzdálenější pravé tyči sice trefil pouze lapačku Konstantina Barulina, který fantasticky zasáhl v rozkleku, následně se ale prosadil z dorážky, když zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Anton Burdasov.

3:1

Branky a nahrávky: 19. Omark (Larsen, Burdasov), 39. Kemppainen (Hartikainen), 46. Tkačov (Burdasov) – 27. Morozov (Točickij, Akmaldinov)

Salavat Julajev Ufa: Karejev (Nalimov) – Panin, Larsen, Arzamascev, S. Garejev, Bartulis, Gončarov, Jelizarov – Kemppainen, Omark, Hartikainen – Lisin, Zubov, Fjodorov – Burdasov, Korotkov, Tkačov – Busarov, M. Majorov, Soloduchin – Kuzmin.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Blum, Jokipakka, Ščitov, Mamkin, Lisov, Čmychov, A. Malcev – Lapenkov, Lugin, Cvetkov – Collins, Padakin, Šmeljov – Tomilin, Starkov, Laričev – Točickij, Chlopotov, Morozov – Akmaldinov.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Denis Bodnar. Čároví: Jakov Palej, Anton Ponamarenko