27.02.2018, 15:00 • Arena Metallurg • Radomír Fukala

Tipsport: 1.32 5.6 7.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:17:23)
Československá stopa v utkání

Jan Kovář (MET) 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:21
Ondřej Vitásek (JUG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:25
Je konec! Domácí po bezbrankové první třetině rozhodli o své výhře v prostřední dvacetiminutovce, kdy se v rozmezí tří minuty trefil dvakrát Denis Kazionov. Ve 35. minutě přidal navíc další branku Chris Lee a bylo prakticky hotovo. V poslední periodě ještě při vlastním oslabení pečetil výhry 4:0 Andrej Čibisov a Magnitogorsk se tak zaslouženě raduje ze zisku tří bodů a také postupu do play off.

60:00

59:39

Magnitogorsk kontroluje hru ve svém pásmu a vypadá to, že už se nikam nepožene.

59:00

Probíhá poslední minuta zápasu.

58:29

Kotouč je nyní po odrazu od domácích hokejistů ve středním pásmu, což Metallurgu bohatě stačí.

57:55

Berestennikov prakticky jen odevzdal kotouč svému soupeři a následně zamířil spolu s ostatními hráči Magnitogorsku na střídačku.

57:15

Sudí nyní odpustili Jugře podražení v jejím pásmu, ale to domácím nemusí vadit, protože mají komfortní náskok.

56:36

Samosonov je dnes opravdu bezchybný. Nyní opět kryl tvrdou ránu Varfolomejeva z pravého kruhu a je blízko čistého konta.

55:59

Na druhé straně se musel činit také Proskurjakov, avšak i ten si s pokusem z pravé strany hravě poradil.

55:13

Fantastický Samsonov drží stále nulu na svém kontě. Nejprve kryl ostrou ránu Kozlovského od modré čáry a poté zalehl i dorážky hostujících hráčů.

54:16

Jevgenij Timkin to zkoušel šikovně po objetí brány Pruskurjakova, ale ten jeho výpad u své levé tyče zlikvidoval.

53:19

Další rána Jugry z levého kruhu minula Samsonovovu bránu a útočit mohou opět domácí.

52:48

Grymzin nyní operoval s kotoučem za bránou Magnitky, avšak následným pasem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

51:59

Samsonov musel být nyní ve střehu, neboť kotouč se po nečekaném odrazu dostal do jeho brankoviště, odkud jej ovšem do bezpečí dostali domácí hráči.

50:43

Zakončení Koroljova z pravého kruhu trefilo jen clonícího beka Magnitky. Samsonov tedy nemusel vůbec zasahovat.

50:15

Jeden z domácích hráčů nyní byl sám v útočném pásmu proti čtveřici hostů, a tak o kotouč logicky přišel.

49:33

Kazinovovo nahození končí po teči hostujícího hráče v ochranné síti a vhazovat se tak bude před Proskurjakovem.

4:0

Branky a nahrávky: 27. De. Kazionov (Běreglazov), 30. De. Kazionov (Jan Kovář), 35. Lee (Kokarev, Berestennikov), 49. Čibisov (Pivcakin)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Kočetkov) – J. Birjukov, Lee, S. Těreščenko, Běreglazov, Pivcakin, Děnisov, Budkin – De. Kazionov, Jan Kovář, Wolski – Čibisov, Osala, Ellison – Timkin, Kokarev, Kaletnik – Platonov, Berestennikov, Švyrjov – Korobkin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Biljalov) – Burström, Viklund, Vitásek, Ugolnikov, Žuravljov, Kozlovskij, Šulakov, Pogorišnyj – Koroljov, Několenko, Varfolomejev – Pestuško, A. Michejev, Savinainen – Šen, Komaristyj, Timirjov – Grymzin, Panov, Marčenko.

Rozhodčí: Ansons, Morozov – Šeljanin, Nikolajev

12:27 MET 2 Lee, hákování
20:00 JUG 2 Varfolomejev, hákování
23:27 MET 2 De. Kazionov, hákování
26:11 MET 1:0 De. Kazionov (Běreglazov)
26:59 MET 2 HL příliš mnoho hráčů