1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:2

27.02.2018, 18:00 • ZŠ Topolčany • Semifinále • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme tu koniec stretnutia, po ktorom domáci hokejisti zvíťazili 1:0 po predĺžení, vďaka čomu znížili stav série na 1:2. Zajtra sa predstavia opäť pred vlastnými fanúšikmi, tak sa nechajme prekvapiť, ako tento duel dopadne. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:21:31)

64:33

Topoľčany dali gól!
Dávid Minárik presnou prihrávkou našiel korčulujúceho MILOŠA BYSTRIČANA, ktorý strelou švihom vymietol gólmanovi pavučinku. HC Topoľčany víťazia 1:0 po predĺžení.

64:00

Hostia v plnom počte.

64:00

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Róbert Mikéska – 2 min., hákovanie).

63:20

Hosťom sa nepodarilo priviezť puk až do útočného pásma, čo využíva súper na nazbieranie cenných sekúnd.

62:51

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kubek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila. Nasledovať bude predĺženie.

59:00

Do konca riadnej časti ostáva posledná minútka.

58:00

Počas prenosu vznikli menšie technické problémy, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť.

55:14

Oba tímy striedajú počas hry. Puk sa nachádza za bránkou Topoľčian, odkiaľ budú domáci zakladať útok smerom dopredu.

53:47

Do dobrej streleckej pozície sa dostal po prihrávke svojho spoluhráča jeden z hráčov hostí, ktorého zakončenie však nemalo dostatočnú razanciu.

52:55

Skaličania sa na dlhší čas usadili v útočnej tretine, kde si však nedokázali vytvoriť lepšiu streleckú pozíciu a o puk prišli.

51:13

Hra je prerušená a vyzerá to tak, že Filip Hudec si v dnešnom zápase už nezahraje. Pravdepodobne si pri mantineli poranil koleno.

50:25

Nemček sa snažil odrazený puk dotlačil za chrbát gólmana, ale Petrík si túto možnosť postrážil a puk pokryl.

49:50

V tretej tretine sú viac útočne aktívnejší domáci hráči, ktorí nám však napriek tomu nič zaujímavé neukázali. Dnešný zápas je pre oko diváka veľmi nezáživný.

48:14

Puk sa nachádza pri mantineli, kde oň bojujú oba tímy.

47:37

Po dlhej dobe pohrozili aj záhoráci, ale bola z toho len slabá strela Juráka, ktorý netrafil priestor bránky.

46:11

Šiška si nakorčuloval do útočnej tretiny, odkiaľ sa okamžite rozhodol zakončiť. Jeho strelecký pokus však smeruje len do miest, kde stál pripravený Petrík, ktorý jeho pokus pohodlne chytá.

44:25

Hraje prerušená. Bude nasledovať vhadzovanie po pravej ruke domáceho gólmana.

43:01

Petrík ukázal ďalší zo svojich zákrokov po nepríjemnom zákroku Vereša, ktorý sa tak do listiny strelcov nezapíše.

42:30

Hráč Topoľčian ostáva po ostrom súboji otrasený ležať na ľadovej ploche. Dúfajme, že bude v poriadku a v hre bude aj naďalej pokračovať.

41:22

Zaznel hvizd hlavného rozhodcu. Kotzman sa ocitol v ofsajdovom postavení.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:00

Do konca druhej tretiny ostáva jedna minúta.

37:50

Puk sa nachádza za bránkou Skalice, ale sú to práve hokejisti tohto celku, kto ho má pevne pod kontrolou.

36:45

Do dobrej príležitosti sa dostal jeden z hráčov hostí, ktorí však nedokázal presne zakončiť z výhodnej pozície. Puk smeroval len vedľa ľavej tyčky.

35:39

34:01

Domácim sa absolútne nedarí usadiť sa v obrannom pásme Skalice. Táto presilovka je veľmi zle zahraná.

33:39

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Valerij Kniazev – 2 min., krosček).

32:00

Na ľade sa po súboji ocitol ležať Minárik, čo sa nepáčilo domácemu publiku. Hlavný arbiter videl celú situáciu jasne a nechal hru pokračovať bez prerušenia.

31:27

Domáci v plnom počte.

30:03

Od modrej sa odhodlal zakončiť Kotzman, ale jeho pokus bol skôr vhodný na teč. Na jeho pokus však nikto z jeho spoluhráčov nereagoval. Puk zachytil súper, ktorý ho upratal cez všetky čiary do bezpečia.

29:27

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Michal Šiška – 2 min., držanie).

29:21

28:55

Skalica bude pokračovať presilovou hrou piati na štyroch.

27:21

Skalica bude hrať jednu minútu a dvadsaťštyri minút presilovú hru štyria na troch.

27:21

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Miloš Bystričan – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

26:55

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dávid Gergel – 2 min., nešportové správanie).

26:55

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Jakub Kukliš – 2 min., nešportové správanie).

26:15

Uhnák nedokázal po presnej prihrávke svojho spoluhráča presne zakončiť, keď svoju strelu smeroval len mimo bránky.

25:25

Róbert Mikéska nahodil puk do útočného pásme, kde sa ho snažili zachytiť jeho spoluhráči. To sa im však nepodarilo. Pri puku sú momentálne domáci hráči.

24:19

Halo si na svoje konto pripíše ďalší úspešný zákrok po tvrdej delovke Reného Jarolína. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

23:28

21:28

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Róbert Mikéska – 2 min., držanie hokejky).

21:14

Topoľčany stratili puk, čo sa snažil využiť Podstavek, ktorého okamžité zakončenie však nebolo vôbec presné.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:00

Do konca prvej tretiny ostáva posledná minúta.

18:33

Puk sa nachádza v obrannom pásme Skalice, kde sa ho domáci hráči snažia získať na svoju stranu.

17:00

Domáci hráči sa dopustili ofsajdu a čiarový rozhodca ho uznal ako úmyselný. Hlavný rbiter zrušil jeho rozhodnutie a vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

16:01

Domáci hráči zakladali rýchly protiútok, ale ten skončil už v strednom pásme po skvelom zákroku brániaceho hráča.

15:13

Ľubomír Vaškovič si svoj nábeh zle načasoval, pretože sa v čase prihrávky nachádzal v postavení mimo hry.

14:45

Oba tímy s piatimi hráčmi.

12:45

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (David Konig – 2 min., nešportové správanie).

12:45

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pavol Pavešic – 2 min., nešportové správanie).

12:03

Domáci sa pomerne ľahko dostali do útočnej tretine, kde sa do dobrej príležitosti dostal jeden z nich, ale brankár Petrík bol namieste a pokus zlikvidoval.

11:33

10:10

Skaličania sa už usadili v pásme súpera, kde roztočili presilovkový kolotoč. Zatiaľ to je však bez zakončenia.

09:33

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kristián Grman – 2 min., nedovolené bránenie).

09:15

Puk sa nachádza za bránkou Skalice, ale sú to práve hostia, kto ho má pevne pod kontrolou.

08:30

Pri puku sú hokejisti Skalice, ktorí sa usadili v útočnej tretine, kde si medzi sebou vymieňajú série krátkych prihrávok.

06:06

04:06

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Martin Hujsa – 2 min., nedovolené bránenie).

Ospravedlňujeme sa za menšie technické problémy.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Kohút, Tábi, Minárik, Pätoprstý – Šiška, Malý, Podstavek, Uhnák, Nemček – Bystričan, Grman, Hudec F., Laššo, Pekarčík – Gašprovič, Konig, Gergel, Hrabčák, Hudec J.

HK Skalica: Petrík – Škápik, Horváth, Vaškovič, Vereš, Hujsa – Sloboda, Mikéska, Kotzman, Jarolín, Janáč – Janík, Pavešic, Jurák, Schmidt, Okoličány – Kukliš, Straka, Dufek, Kučera, Kniazev

Rozhodca: Adamec, Mullner – Drblík, Makúch.
Vážení diváci! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na 3. zápas semifinále play-off našej 1. hokejovej ligy, kde HC Topoľčany privítajú na svojom ľade HK Skalicu. Poďme si v krátkosti predstaviť aktuálnu formu oboch celkov.

HC TOPOĽČANY

Hokejisti Topoľčian sa v základnej časti umiestnili na peknej 4. priečke tabuľky, vďaka čomu postúpili do štvrťfinále play-off, kde si zmerali sily s Dubnicou. Každý zápas týchto dvoch tímov bol veľmi vyrovnaný, no napriek tomu postúpili Topoľčany do semifinalé víťazstvom 3:0 na série. Tu narazili na favorizovanú Skalicu, ktorá vyhrala hlavnú časť. V semifinále s dnešným súperom odohrali dve stretnutia, ktorá však obe prehrali tesnými výsledkami. V prvom sa zrodila až prehrapo predĺžení 3:4 a v druhom nezvládli ďalší zápas a prehrali v pomere 1:3. Nechajme sa prekvapiť, či na domácom ľade dokážu minimálne zdramatizovať nepriaznivo sa vyvíjajúci priebeh série.

HK SKALICA:

Záhoráci dokázali pomerne hladko vyhrať hlavnú časť, vďaka čomu postúpil do play-off z prvého miesta. Tu narazili na Považskú Bystricu, ktorú dokázali zdolať s prehľadom 3:0. Prvý zápas odohrali skaličania na vlastnom ľade, kde zvíťazili 5:2. Druhý zápas sa taktiež odohral pred zrakmi skalických fanúšikov, ktorí sledovali víťazstvo svojich miláčikov v pomere 2:1 po predĺžení. Považania sa pokúsili aspoň zdramatizovať sériu play-off na vlastnom ľade, ale skaličania nič nenechali na náhodu a zdolali ich 3:0.

Z pozície komentátora sa Vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.