konec (1:0, 0:2, 0:2)

27.02.2018, 17:30 • CSKA Ice Palace, Moskva • Michal Raška

Tipsport: 1.7 4.4 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:35)
Je konec. Čerepovec nakonec vyhrála na ledě CSKA Moskva jasně 4:1. První branku vstřelil v sedmé minutě Šalunov, který se k puku dostal po buly a poté tvrdou střelou překonal Hudáčka. Druhá třetina je u konce ovšem stav je úplně jiný a Čerepovec vede 2:1. Už po dvou minutách se mohli hostující, ale i čeští fanoušci radovat, jelikož se prosadil Matěj Stránský. Poté hra hostů šla pouze nahoru a po polovině hry poslal Severstal do vedení Trubačjov. Ve třetí třetině sice domácí tlačili, ale ke konci se prosadili hostující hráči Trubačjov a Mereskin. Čerepovec se tak stěhuje na osmé místo a nyní postupuje do play-off, ovšem celou KHL čeká ještě jedno kolo.

59:57

Po zakázaném uvolnění hostů se ještě bude vhazovat před domácí bránou, ale to už vítěze nezmění.

59:47

Maxim Šalunov se ještě snažil zakončit bekhendem, ale přestřelil.

59:11

Nyní jsou u kotouče hosté a kontrolují tak konec dnešního utkání.

57:54

Domácí se dál snaží, ale nyní ztratili puk v pásmu Čerepovce.

57:19

57:19 Alexandr MERESKIN - 1:4

57:19

Čerepovec právě vstřelil branku!
Obrovská chyba domácího hráče za bránou, když ztratil puk, který si převzal ALEXANDR MERESKIN, ten se potom dostal až před domácí svatyni a zakončil mezi betony brankáře Johanssona.

56:30

56:30 Jurij TRUBAČJOV - 1:3

56:30

Střela Geraskinovi nevyšla a skončila jen za bránou kde se k puku ovšem dostal Vovčenko a rychle ho poslal zpátky před bránu, což domácí brankář nečekal a JURIJ TRUBAČJOV tak zakončil do poloprázdné brány a svým druhým gólem v dnešním utkání posílá Čerepovec do vedení 3:1! Asistence: Daniil Vovčenko, Igor Geraskin.

55:45

Alexej Marčenko se dostal přes obránce Čerepovce, ale jeho následné zakončení skončilo jen v moci Júliuse Hudáčka.

55:12

Nyní CSKA rozehrála novou akci od své brány, ale následně neprošli středním pásmem, ovšem hosté jim pouze odevzdali puk zpátky.

54:48

Opět se domácí dostali dopředu, ale následná střela byla zblokována hostujícím hráčem.

53:59

Ve třetí dvacetiminutovce je CSKA jasně lepším týmem, ale v hostující bráně je dnes skvělý Július Hudáček.

53:16

Hosté se provinili zakázaným uvolněním a následuje další buly před bránou Hudáčka.

52:55

Július Hudáček musel čelit další střele domácího hráče, ale poradil si sní lehce.

52:10

51:48

Opět se CSKA dostala do pásma Čerepovce, ale Július Hudáček vyrazil tuto střelu mimo svou bránu.

51:03

Domácí semkli hosty v jejich pásmu, ale následně předvedl Július Hudáček skvělý zákrok.

50:10

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

50:10

Domácí se dál snaží vstřelit gól, ovšem nyní bude vyloučený hostující hráč.

49:19

Alexej Marčenko nyní vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění a následuje buly před bránou Larse Johanssona.

48:10

Čerepovci se nepodařilo přejít přes střed hrací plochy a následně se domácí hráč dostal do zakončení, ovšem Július Hudáček nyní předvedl velmi důležitý zákrok.

47:06

Július Hudáček předvedl další ze svých skvělých zákroků.

46:33

Nyní se domácímu hráči odpískalo postavení v brankovišti.

45:35

Ovšem nyní jsou u kotouče opět domácí a vytváří si další šanci.

45:08

Domácí se dopustili zakázaného uvolnění a následuje buly před bránou Johanssona.

44:45

Střela ze středního pásma Hudáčka nepřekvapila a ten tak předvedl další zákrok.

43:40

Nyní se bojuje o puk v pásmu Severstalu, ale následně hosté vyhodili kotouč do bezpečí.

42:53

Pokud dnes Severstal Čerepovec vyhraje, dostane se na osmé místo, na kterém je nyní Dynamo Moskva.

42:06

Následná střela hostujícího hráče skončila jen vedle brány Johanssona.

41:35

CSKA vstoupila do třetí dvacetiminutovky velmi aktivně a opět je u puku.

40:37

Hosté se dostali do zakončení, ale puk skryl do lapačky bez větších problémů Lars Johansson.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:17.
Druhá třetina je u konce ovšem stav je úplně jiný a Čerepovec vede 2:1. Už po dvou minutách se mohli hostující, ale i čeští fanoušci radovat, jelikož se prosadil Matěj Stránský. Poté hra hostů šla pouze nahoru a po polovině hry poslal Severstal do vedení Trubačjov. I ke konci druhé periody byli hosté lepším týmem a před třetí části tak vedou o jednu branku.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55

Pět vteřin před koncem druhé části ještě následuje buly v pásmu CSKA.

39:23

A opět musel Lars Johansson zasahovat, ovšem tentokrát jeho pravý beton podržel domácí hráč.

38:51

Hostující hráč se dostal až k bráně CSKA Moskvy a zakončil, ovšem jeho rána se za záda Johanssona nedostala.

37:54

Další střela z hole hráče Čerepovce, ale tentokrát skončila jen vedle brány Johanssona.

36:17

Domácí se provinili zakázaným uvolněním a následuje tak další buly před bránou Johanssona.

35:55

A další šance hostů, kteří chtějí postoupit do play-off a k tomu dnes musí vyhrát.

34:50

Domácí překazili útok po levé straně a nyní se dostali s kotoučem do třetiny Severstalu.

33:50

Opět jsou hosté velmi aktivní a nastala stejná situace jako u jejich dvou branek, ovšem nynější finální střela šla vedle brány.

32:55

Další šance hostů, když se dostal ke střele hostující hráč po levé straně, ovšem puk za sebe Lars Johansson nepustil.

32:16

Nyní jsou s pukem za svou bránou domácí, ale poté o něj přišli a hosté tak jdou dopředu.

30:34

30:34 Jurij TRUBAČJOV - 1:2

30:34

Severstal Čerepovec otáčí zápas a vede 2:1! Vitalij Višněvskij si objel bránu a následně poslal puk před ní kde byl uvolněný JURIJ TRUBAČJOV a stejně jako Stránský tak i on zamířil k levé tyči a poslal Čerepovec do vedení! Asistence: Vitalij Višněvskij, Igor Geraskin.

28:27

Nyní se hra hodně kouskuje a po buly následuje další, jelikož střelu Arťoma Blažijevskije chytil Július Hudáček.

27:55

Hra ve druhé třetině není příliš atraktivní a nyní chytil nához hostů do lapačky Lars Johansson.

26:13

Nyní se hosté provinili zakázaným uvolněním a následuje vhazování před bránou Hudáčka.

25:49

Hosté se provinili ofsajdem a hra se tak přesune do středního pásma kde následuje buly.

23:58

Další šance domácích, ale opět předvedl Július Hudáček solidní zákrok.

23:04

Nyní následuje buly před hostující bránu, když střelu chytil Hudáček do lapačky.

22:03

Nyní se domácí provinili zakázaným uvolněním.

21:39

21:39 Matěj STRÁNSKÝ - 1:1

21:39

A je vyrovnáno! Severstal Čerepovec využívá přesilovou hru. Vovčenko předal puk za bránou Trubačjovi, který ho poslal před domácí svatyní na českého útočníka MATĚJE STRÁNSKÉHO a ten střelou k levé tyči vyrovnává! Asistence: Jurij Trubačjov, Daniil Vovčenko.

21:14

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., podražení).

20:55

K puku se opět dostali domácí a nyní ho drží ve své třetině.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:27.
První třetina je u konce a zatím CSKA zaslouženě vede 1:0. První branku vstřelil v sedmé minutě Šalunov, který se k puku dostal po buly a poté tvrdou střelou překonal Hudáčka.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:49

19:19

Jurij Trubačjov vypálil jen vedle domácí brány.

18:16

Hosté mohou srovnat z přesilové hry, ovšem nyní se dostal dopředu domácí hráč.

17:49

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Ožiganov – 2 min., hákování).

17:29

Hosté se provinili zakázaným uvolněním a následuje tak buly před bránou Čerepovce.

16:46

Velká šance hostů nekončí gólem! Dmitrij Kagarlickij dostal skvělou přihrávku na levou stranu, ale Lars Johansson předvedl skvělý zákrok.

16:15

Valerij Ničuškin si udělil místo ke střele a vypálil, ovšem Hudáček nakonec puk udržel v lapačce.

15:24

Skrytá šla od modré skončila jen vedle hostující brány.

14:48

Další možnost domácích ke skórování, ale kotouč do hostující brány nakonec nedostali.

14:18

Maxim Šalunov dostal nabito z levé strany, ale jeho následná rána z první šla jen do lapačky Júliuse Hudáčka.

13:51

Krátce po buly vypálil Dmitrij Kagarlickij, ale Johansson si s jeho pokusem poradil.

13:49

Nyní přišla další střela hostů, ale Lars Johansson byl opět připraven a následuje komerční přestávka.

13:10

Domácí hráč si objel bránu a zakončil, ovšem Hudáčka nepřekonal.

12:28

11:30

Domácí hráči si přihrávali v pásmu hostů, ale následně přišli o puk a musí tak začít novou akci od své brány.

10:47

Daniil Vovčenko se ovšem v oslabení dostal k puku a vypálil, ovšem Lars Johansson byl připraven a vyrazil kotouč do bezpečí.

10:45

Domácí tak budou pokračovat v přesilové hře.

10:28

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Valerij Vasiljev – 2 min., držení).

10:24

09:37

Alexandr Popov se dostal ke střele, ovšem minul hostující bránu.

09:16

Další útok CSKA je u konce, jelikož se dopustila ofsajdu.

09:05

Hosté se vysvobodili ze své třetiny, ale následně opět domácí postupují dopředu.

08:24

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Stanislav Kalašnikov – 2 min., podražení).

07:56

Opět je puk v pásmu Čerepovce a domácí si vytvářejí další příležitost ke střele.

07:00

07:00 Maxim ŠALUNOV - 1:0

07:00

CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA Moskva jde zaslouženě do vedení! Po buly v hostující třetině se dostal ke střele MAXIM ŠALUNOV a tvrdou ránou překonal Hudáčka! Asistence: Michail Pašnin, Sergej Šumakov.

06:45

Július Hudáček musel být připravený proti střele Romana Ljubimova, ale následně puk v pohodě chytil.

05:35

Následně opět hosté vyhodili puk přes celé kluziště, ale zakázané uvolnění se nepíská.

05:19

Následně kotouč získali hosté, ale pouze jej vyhodili aby mohli vystřídat.

04:45

Po bojích ve třetině hostů se k puku dostali domácí.

03:44

Nyní se hosté dostali dopředu, ale poté se dopustili ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu.

03:18

Od začátku utkání se hraje hlavně ve třetině Čerepovce a opět jsou u puku domácí.

02:40

Arťom Sergejev se pokusil nahodit puk před hostující bránu na teč svému spoluhráči, ovšem nakonec kotouč skončil u hostů.

02:09

Následuje vhazování před hostující bránou.

01:34

Střela domácího hráče se odrazila od zadního mantinelu a Július Hudáček raději skryl puk lapačkou.

01:08

Menší zmatek před svatyní Čerepovce, ale finální zakončení šlo mimo tři tyče brány Hudáčka.

00:37

Až nyní přiletěla první střela na hostující bránu, ovšem Július Hudáček tento pokus viděl a vyrazil.

00:18

Domácí se po úvodním buly přesunuli do pásma Severstalu, ale zatím nevystřelili.

00:01

CSKA Moskva: L. Johansson (Treťjak) – Marčenko, Blažijevskij, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Pašnin (A), Makjejev – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Ljubimov, Šalunov, Šumakov – V. Žarkov (C), Scott (C), Platt – Popugajev, Kuzmenko.

Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – Kornějev, V. Vasiljev, Verjovkin, Stasenko, Višněvskij, Kalašnikov, Masuhr – Jašin, Kagarlickij (C), P. Černov – Vovčenko, Trubačjov (A), Geraskin – Karlin, Ugarov, Rybin (A) – Stránský, Mereskin, Bumagin.

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexei Ravodin – Alexei Maitak, Alexander Sadovnikov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Severstal Čerepovec:

Čerepovec se aktuálně nachází na devátém místě se sedmdesáti devíti body a skóre 127:143. Na osmé postupové místo ztrácí pouze bod. Rovněž jako jeho soupeř tak i Severstal si zahrál v olympijské přestávce přátelské utkání. Zavítal na led Omsku. První gól padl až ke konci druhé třetiny, který dal hostující Kagarlitsky. Ten vstřelil i druhou branku dvacet jedna vteřin před koncem třetí dvacetiminutovky do prázdné brány. Čerepovec tak vyhrál 2:0. Nejlepším střelcem je se sedmnácti góly právě Kagarlitsky.
CSKA Moskva:

CSKA Moskva se momentálně nachází v Západní konferenci na druhém místě se sto dvaceti jedna body a skóre 169:83. Postup do play-off už má jistý mnoho kol. V posledním utkání se CSKA utkala s Kazaní v olympijské přestávce a tudíž se jednalo jen o přátelské utkání. Po první třetině byl stav 1:1. Na konci druhé třetiny bylo utkání stále remízové, ale tentokrát už 2:2. Ve třetí dvacetiminutovce gól nepadla a šlo se do prodloužení, kde rozhodl domácí Šumakov. CSKA tak vyhrála 3:2 po prodloužení. Nejlepšími střelci CSKA v lize jsou se sedmnácti góly Šalunov a Šumakov.
V dalším utkání KHL se proti sobě utkají týmy CSKA Moskva a Severstal Čerepovec. V posledních pěti vzájemných zápasech vždy vyhrála CSKA. Naposled to bylo před dvěma měsíci na ledě Severstalu, když v polovině utkání poslal hosty do vedení Grigorenko. Další branku vstřelil v 51. minutě opět hostující hráč, tentokrát Šalunov. CSKA tak vyhrála 2:0. Nyní se bude hrát na v CSKA Ice Palace v Moskvě. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 600 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Šalunov (Pašnin, Šumakov) – 22. Stránský (Trubačjov, Vovčenko), 31. Trubačjov (Višněvskij, Geraskin), 57. Trubačjov (Vovčenko, Geraskin), 58. Mereskin

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexei Ravodin – Alexei Maitak, Alexander Sadovnikov

07:00 MOS 1:0 Šalunov (Pašnin, Šumakov)
08:24 CER 2 Kalašnikov, podražení
10:28 CER 2 V. Vasiljev, držení
17:49 MOS 2 Ožiganov, hákování
21:14 MOS 2 Naumenkov, podražení
21:39 CER 1:1 Stránský (Trubačjov, Vovčenko)
30:34 CER 1:2 Trubačjov (Višněvskij, Geraskin)