1:3
konec (0:1, 0:0, 1:2)
27.02.2018, 15:00 • Uralec Arena • LB
Tipsport: 1.9 4.1 3.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.1 - 3.41
Avtomobilist Jekatěrinburg – Traktor Čeljabinsk
1:3
konec (0:1, 0:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 46. Kuljaš (Torčeňuk, A. Garejev) – 13. Jakuceňa (I. Višněvskij), 46. Polygalov (Isajev, Jakuceňa), 53. Polygalov (Videll, Szczechura)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Jakub Kovář (Sochatskij (C)) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Ljamin, D. Bodrov, Jegoršev, Ščemerov (A), Mišarin, Kuljaš – Setdikov, Kučerjavenko, Milovzorov – A. Garejev, Torčeňuk, Michnov (A) – Česalin, Paré, Golyšev – King, V. Popov, Rasseikin.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Francouz) – Nikitin, I. Višněvskij, Bailen, Rjasenskij, Borodkin, A. Petrov, Isajev (A) – Jakuceňa, Polygalov, Kručinin – Gynge (A), Szczechura, Videll – Peňkovskij, Rybakov, Šarov – Kravcov, J. Petrov, Černikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Oskirko, Zacharov, Sysujev.
Diváci:
1. třetina | ||||
04:03 | CLJ | 2 | Bailen, držení | |
09:26 | JEK | 2 | Kuljaš, držení | |
12:58 | CLJ | 0:1 | Jakuceňa (I. Višněvskij) | |
14:54 | CLJ | 2 | Kručinin, vražení na hrazení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:17 | CLJ | 2 | Szczechura, podražení | |
30:39 | JEK | 2 | Golyšev, podražení | |
34:47 | JEK | 2 | Golyšev, krosček | |
CLJ | 2 | Bailen, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:13 | CLJ | 0:2 | Polygalov (Isajev, Jakuceňa) | |
45:57 | JEK | 1:2 | Kuljaš (Torčeňuk, A. Garejev) | |
47:36 | CLJ | 2 | příliš mnoho hráčů | |
49:42 | CLJ | 2 | Borodkin, hákování | |
50:47 | JEK | 2 | Milovzorov, krosček | |
52:47 | CLJ | 1:3 | Polygalov (Videll, Szczechura) | |
53:47 | JEK | 2 | Kuljaš, faul kolenem | |
57:00 | CLJ | 10 | Nikitin | |
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 10:30 5:3
Omsk – Novosibirsk • po s.n. (1:3) 14:00 1:2
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 15:00 1:3
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk 15:00 4:0
Ufa – Soči 15:00 3:1
Kazaň – N.Novgorod 17:00 5:2
Nižněkamsk – Toljatti 17:00 0:4
CSKA Moskva – Čerepovec 17:30 1:4
Minsk – Riga 17:30 5:3
Jokerit – Petrohrad 17:30 5:3
Viťaz – Slovan 17:30 5:3
Spartak Moskva – Jaroslavl 17:30 0:2
57:00
53:47
50:47
49:42
47:36
34:47
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Anatolij Golyšev – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., hrubost).
30:39
21:17
14:54
09:26
04:03