konec (2:0, 3:2, 1:1)

07.01.2018, 16:00 • Ostravar aréna • 38. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 1.53 4.8 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemně strávený zbytek dne. Já se s Vámi budu těšit opět někdy na počtenou. (18:47:54)
Vítkovičtí fanoušci mohou slavit, jejich tým předvedl dobrý výkon a dal zapomenout na poslední kolo, ve kterém nevstřelil ani branku. Domácí vstoupili do utkání dobře, po první třetině si vypracovali náskok 2:0, který se snažili dále navýšit. Po pátém gólu vyhnali z branky Kantora, který přepustil místo mezi třemi tyčemi kolegovi Petráskovi. Vítkovičtí zkoušeli jeho pozornost, ale za jeho záda dokázali dostat puk už jen jednou. V polovině třetí třetiny byla Ostravar aréna svědky boxerské vložky v podání vítězného Kloka s Havelkou, po které se domácí dostali do pětiminutového oslabení. Svou početní převahu přetavili hosté pouze v jeden gól, a to zásluhou Hübla. Konec utkání si pak vítkovičtí pohlídali a skóre se už neměnilo.

59:49

Hosté stále u domácí branky, domácí ale brání svou branku dobře.

59:32

Litvínovští se přesunuli před Bartošáka, chtějí upravit skóre.

59:05

Lev se u branky hostů pokusil dopravit puk k tyči, ale tentokrát marně.

58:29

58:18

K odraženému puku si sjel Trška, ale přes zmatky u Petráska puk do klece neumístil.

58:04

Vítkovičtí se snaží najít skulinku v litvínovské brance.

57:43

Slobodova dělovka od modré končí v Petráskově náruči.

57:18

Domácí se usazují v pásmu.

56:59

Vítkovičtí budou muset zahájit atak hostující klece od Bartošáka.

56:29

Dnešní hattrick na trestné lavici završuje hostující Kubát, který je potrestán za nedovolené bránění.

55:59

Květoň se zjevil u hostující branky, Petrásek puk vyrazil, Květoň duchapřítomně znovu poslal puk do branky, ale lapačka Petráska byla připravena. Následuje komerční přestávka.

55:50

Do hry se vrací Stránský, domácí jsou v plném počtu.

55:30

Bartošák měl zakrytý výhled, ale litvínovští nemířili přesně.

55:01

Roman se snaží udržet puk různými kličkami ve středním pásmu.

6:3

Branky a nahrávky: 6. Szturc (Kolouch, Kucsera), 20. Hrbas (P. Zdráhal, Baranka), 22. D. Květoň, 23. Lev (Olesz, Bartovič), 31. Kolouch (Tybor, Kucsera), 48. Lev (O. Roman, Tybor) – 27. M. Hanzl (K. Pilař, Trávníček), 40. F. Lukeš, 52. V. Hübl (Kubát)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Klok, Sloboda (A), Hrbas, Baranka, Urbanec, Trška, D. Krenželok – Olesz (C), Lev, Bartovič – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Kucsera, Kolouch, P. Zdráhal – Szturc, Š. Stránský, Dej.

HC VERVA Litvínov: Kantor (31. Petrásek) – Kubát (A), Hunkes, L. Doudera, Gula, Z. Sklenička, K. Pilař – F. Lukeš, V. Hübl (A), Gerhát – Trávníček (C), M. Hanzl, Havlíček – Smolka, Válek, Matoušek – Dufek, Jícha, Helt – M. Havelka.

Rozhodčí: Pešina, Bejček – Hlavatý, Tošenovjan

Diváci: 7 916

05:58 VIT 1:0 Szturc (Kolouch, Kucsera)
19:59 VIT 2:0 Hrbas (P. Zdráhal, Baranka)
21:05 VIT 3:0 D. Květoň
22:57 VIT 4:0 Lev (Olesz, Bartovič)
26:21 LIT 4:1 M. Hanzl (K. Pilař, Trávníček)