Tipos Extraliga (SR)

HK 32 Liptovský Mikuláš – HC MONACObet Banská Bystrica

4:3

po s.n. (1:0) (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0)

07.01.2018, 16:00 • Titan Aréna - ZŠ Liptovský Mikuláš • 35. kolo • Tomáš Batiz sk

Tipsport: 5.86 6.8 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisti Liptovského Mikuláša pretrhli nepriaznivú sériu jedenátich prehier rade. Podarilo sa im to práve proti Banskej Bystrici, ktorá v posledných zápasoch dominovala celej súťaži, čím sa dostala aj na líderskú pozícu. Barani však nezvládi záver tretej tretiny, v ktorom inkasovali až dva góly. V predĺžení mohol rozhodnúť Mezovský, no napokon dva body pre domáci tím zaistil v samostatnáych nájazdoch Števuliak. (18:50:56)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHK 32 Liptovský Mikuláš.
Domáci hokejisti zmazali nelichotivú sériu jedenástich prehier v rade. V samostatných nájazdoch rozhodol PATRIK ŠTEVULIAK, ktorý svojim typickým blafákom na backhand vyškolil Lassilu.

64:32

Posledné sekundy predĺženia. Bartánus vypálil z prvej takmer od modrej, lenže Huna obätavo blokuje jeho strelu.

63:37

Mohlo byť rozhodnuté. Sukeľ zakončoval od modrej, jeho pokus tečoval pred bránou Mezovský, no puk končí na žrdi!

62:42

Paukovček sa spoločne s Langahmmerom dostal do prečíslenia 2 na 1. Prvý menovaný však neprihral puk svojmu spoluhráčovi najelšpie.

61:58

Akciu začínajú spoza vlastnej brány domáci hráči. Langhammer sa dostal do útoku po ľavej strany, no jeho strelu zablokovala obrana.