Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK Nitra

3:4

konec (0:1, 0:0, 3:3)

07.01.2018, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 35. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.33 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak záverečná tretina bola na góly rozhodne najbohatšia. Za hostí sa presadili postupne Rzavský, Blackwater a Macík. Za stavu 1:4 sa už s Popradčanmi veľmi nerátalo, no v 59. minúte strelili dva góly a bolo 3:4. Nitra však lepšie zvládla záver a ku včerajšiemu víťazstvu nad Košicami zdoláva aj ďalší východniarsky celok, tentokrát v riadnom hracom čase.

Ďakujeme za pozornosť. Pekný večer. (19:38:55)

59:42

Poprad prehral buly v útočnom pásme, Nitrania vyhodili a zrejme už to domáci nestihnú.

59:36

Heizer vypálil z ľavého kruhu, Foltán vyrazil puk pred seba. Dokorčuľoval ho Brejčák a iba preletel cez Foltánovu hokejku. Je tu oddychový čas pre Nitru.

59:11

Poprad vyhral buly a Corbeil znovu odišiel na striedačku.

58:49

Poprad dal gól!
Tak domáci hokejisti to výrazne zdramatizovali a do konca tretiny to bude ešte napínavé. Svitanovu strelu Foltán vyrazil pred seba, kde najlepšie zapracoval ANDREAS ŠTRAUCH, ktorý dorazil puk smerom k pravej žrdi.
Asistencia: Patrik Svitana.

58:34

Popradčania vyhrali buly a šli do pásma. Corbeil už je znovu na striedačke.

58:24

Kamzíci znižujú stav stretnutia a ešte majú k dispozícii ďalšie presilovky! McDowell vypálil od modrej čiary, Foltán vyrazil pred seba a spred bránkoviska sa z dorážky presadil RADOMÍR HEIZER!
Asistencie: James McDowell, Dávid Buc.

58:11

Vylučuje sa opäť. Miroslav Pupák dostáva dve minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

57:57

Corbeil už vykorčuľoval z bránky a Popradčania hrajú powerplay. Buc vypálil z pravého kruhu, no mieril iba do Foltána.

57:43

Corbeil v bráne ostáva, vhadzuje sa po ľavej ruke Frederika Foltána.

57:43

Početná prevaha o dvoch hráčov pre Poprad. Peter Ordzovenský dostáva dve minúty za sekanie. Zároveň si domáci tréner Ozimák berie oddychový čas.

57:13

Petran dokázal vďaka svojej výške a výskoku zachytiť puk letiaci von z pásma. Pásmo udržal, prihral Hvilovi, ktorý vypálil, no ten mieril mimo.

56:37

Poprad bude hrať v závere presilovku. Matej Paulovič dostáva dve minúty za držanie a 10 minút za nešportové správanie.

56:19

Štrauch si spracoval prihrávku medzi kruhmi, zabrzdil a skúsil to strelou. Jeho pokus skončil na Foltánovom betóne.

55:45

Blackwatera zložil pri mantineli Krempaský. Nitrania ešte boli s pukom v útočnom pásme, no veľmi nič nevyšpekulovali.

54:54

Nitra dala gól!
Hostia si už zrejme v tejto chvíli potvrdili víťazstvo pod Tatrami! RADOSLAV MACÍK to urobil naozaj skvelo. Odpútal sa od mantinelu, prešiel medzi kruhy a odtiaľ šikovnou strelou švihom trafil k pravej žrdi. Corbeil reagoval neskoro.
Asistencia: Miroslav Pupák.