2:3

po s.n. (1:2) (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)

07.01.2018, 15:00 • Tipsport arena • 38. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.75 4.1 2.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dynamo sice v dnešním utkání prohrává 2:3 po samostatných nájezdech, ale získaný bod pro něj musí být zlatý. Ještě pět minut před koncem domácí prohrávali 0:2, ale během minuty dokázali utkání zásluhou Perreta a Petra Sýkory srovnat a dovést až do samostatných nájezdů. V nich se za Pardubice prosadil pouze Rostislav Marosz, naopak za Třinec se prosadili Polanský a Martin Růžička. Z Pardubic se s Vámi pro dnešek loučí Marek Votke. (17:51:56)

Martin RŮŽIČKA - 2:3

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.

Sacha Treille svůj nájezd a šanci na vyrovnání neproměnil a dva body v dnešním utkání berou hokejisté Třince díky MARTINU RŮŽIČKOVI.

5. série 1:2

Sacha TREILLE neproměňuje.

4. série 1:2

Ani Erik Hrňa v dalším nájezdu Třince nebyl úspěšný.

Za Dynamo se rozjel obránce Josef Hrabal, ale neprocpal kotouč přes Hrubcův beton.

3. série 1:2

Trefuje se také Martin Růžička a Třinec znovu vede – 1:2.

3. série 1:1

Rostislav Marosz srovnává na 1:1!

2. série 0:1

Polanský vymíchal Kacetla a Třinec vede 1:0!

2. série 0:0

Za Dynamo ve druhé sérii Tomáš Svoboda trefuje beton Hrubce.

1. série 0:0

Za Třinec to byl Roman Vlach, ten vůbec netrefil branku a taktéž neskóruje.

Jako první se k trestnému střílení rozjel domácí Petr Sýkora a svoji šanci neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení jsme gól neviděli, budeme sledovat samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:21

Ke střele se dostal Rostislav Marosz, měl dost času na zamíření, ale Hrubec přesto jeho pokus zneškodnil.

63:43

Milan Mikulík dostává dvě za hákování a je tu zajímavá šance pro domácí.

63:42

Do samostatného úniku se hnal bývalý hráč Třince v barvách Dynama JOSEF HRABAL, ale byl faulovaný a nedokázal zakončit.

2:3

Branky a nahrávky: 55. Perret (TS), 56. P. Sýkora (Trončinský, T. Svoboda) – 8. Roth (Hrňa), 45. Dravecký (Krajíček), rozh. náj. Martin Růžička