07.01.2018, 15:00 • DRFG Arena, Brno • 38. kolo • Václav Petrů

Tipsport: 1.6 4.7 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:48

58:48 Leoš ČERMÁK - 1:0

58:48

Kometa právě vstřelila branku!
Přestože nebyli ve třetí části střelecky aktivnější, jsou to domácí, kteří se přece jen prosazují a zasazují asi osudový úder Olomouci! Zpoza pravého kruhu napřáhl TOMÁŠ BARTEJS a svou přesnou ranou k tyči dostává Kometu do vedení! Asistence: Martin Dočekal, Tomáš Malec.

56:05

Na druhé straně mohl skórovat Irgl, jenž se řítil sám na Čiliaka, ale na brněnského gólmana si zkušený forvard s bohatými reprezentačními zkušenostmi nepřišel.

55:48

Obrovská šance Komety. Hynek Zohorna se ocitl sám před Konrádem, tváří v tvář ale puk přes Konráda neprocedil.

43:26

Pohlednou kombinaci Olomouce zakončoval po Knotkově přihrávce z mezikruží Laš. Čiliak vytěsnil nebezpečný puk na ochrannou síť.

42:53

Přesilovka pro Olomouc. Martin Erat obdržel dvě minuty za hru vysokou holí.

42:09

Herman našel v mezikruží volného Jergla, jenž zakončoval mimo bránu.

39:30

Erat nahrál do mezikruží najíždějícímu Hruškovi, jehož zakončení z první eliminoval pohotový Konrád betonem.

35:07

Tak toto může Kometu hodně mrzet! Štencelovo zakončení z pravého kruhu Konrád vyrazil na dojíždějícího Haščáka, který přestřelil naprosto odkrytou klec!

33:38

Ačkoliv se teď hrálo spíše před Čiliakem, přesilovku si zahrají domácí. Jakub Herman v útočném pásmu sekl Jana Štencla, za což obdržel dvouminutový trest. Kometa byla v dosavadních třech přesilovkách dosti nebezpečná, ale gól nevstřelila. Zvládne to teď?

26:33

Obrovská šance Ondřeje Němce gólem nekončí. Brněnský obránce se ocitl sám před Konrádem, ale puk poslal těsně mimo vzdálenější tyč.

25:18

Třetí početní převaha pro Kometu. Dvě minuty za hákování obdržel Bruno Mráz.

24:11

První šance Komety ve druhé části ale stála za to. Čermák vybídl ke skórování před bránou úplně volného Vondráčka, jenž zblízka zakončoval vedle tyč.

23:00

A další šance hostujícího celku. Laš dostal spoustu prostoru i času, najel si do mezikruží, odkud poslal dělovku, kterou Čiliak zneškodnil pravým betonem. Hostům se teď ale daří dostávat se do zajímavých šancí.

22:25

Ostřížek využil zaváhání v defenzívě Komety a dostal se k zakončení z mezikruží. Čiliak musel vytáhnout náročný zákrok, který zvládl a šanci olomouckého útočníka eliminoval.

20:08

Nepříjemnost pro Kometu na úvod druhé třetiny. Marek Čiliak vyhodil puk pryč z pásma do hlediště, za což obdržel dvouminutový trest, který odpyká Marcel Haščák. Druhá přesilovka pro Olomouc.

16:14

První přesilovka pro Olomouc. Dvě minuty za sekání dostal za faul na svého bývalého spoluhráče Miroslava Holce Hynek Zohorna.

07:57

Hru pět na pět si hosté dlouho neužili. Kometa si držela tlak po přesilové hře, a vykoledovala si faul. Dvě minuty za držení obdržela novoroční akvizice Olomouce Zbyněk Irgl.

07:09

Následně Ondřej Němec přihrál před bránu úplně volnému Zaťovičovi, který zblízka přes Konráda puk neprocedil.

05:23

Domácí si zahrají první početní převahu zápasu. Dvě minuty za podražení obdržel Miroslav Holec.

01:03

Hruška nabil před bránu Eratovi, který zblízka minul prostor mezi třemi tyčemi.

1:0

Branky a nahrávky: 59. Bartejs (Dočekal, Malec)

HC Kometa Brno: Čiliak (Dostál) – J. Krejčík, O. Němec, Gulaši, Štencel, Malec, Bartejs, Barinka – Zaťovič, V. Němec, Haščák – R. Zohorna, Hruška, M. Erat – T. Havránek, H. Zohorna, Mallet – Dočekal, L. Čermák, Vondráček.

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Staněk, Jaroměřský, Rutar, Houdek, Čáp, Dujsík – Laš, J. Knotek, Eberle – Burian, Strapáč, Irgl – Holec, Herman, Jergl – Ostřížek, Sundher, Mráz – Macuh.

Rozhodčí: Hradil, Kubíček – Barvíř, Blümel

Diváci: 7536

05:23 OLO 2 Holec, podražení
07:57 OLO 2 Irgl, držení protihráče
16:14 KOM 2 H. Zohorna, sekání
20:08 KOM 2 Čiliak, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Haščák
25:18 OLO 2 Mráz, hákování
33:38 OLO 2 Herman, sekání
42:53 KOM 2 M. Erat, vysoká hůl
58:48 KOM 1:0 Bartejs (Dočekal, Malec)