07.01.2018, 19:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Vít Muzikář

Tipsport: 1.97 3.89 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Michal Neuvirth (PHI) 60 minut, 1 gól, 30 zákroků
2. Radko Gudas (PHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě: 18:48
3. Jakub Voráček (PHI) 0+2, 1 střela, čas na ledě: 19:28 (21:49:54)
Hvězdy zápasu:
1. Shayne Gostisbehere (PHI) 1+0
2. Sean Couturier (PHI) 2+0
3. Ryan O´Reilly (BUF) 1+0
Stejně jako včera, tak i dnes vítězí Philadelphia na svém ledě. Dnes se jedná o vydřené vítězství proti slabému Buffalu. Ve třetí třetině se domácí celek hodně zatáhl a spoléhal se spíše na brejky. Avšak nedá se říci, že by Šavle měly nějaký drtivý tlak...Tohle utkání nebylo zrovna dvakrát záživné z pohledu nezaujatého diváka. Jakub Voráček se opět prezentoval velice dobrým výkonem a ukazuje, že to je asi nejlepší český hráč současnosti.

59:28

59:28 Ivan PROVOROV - 4:1

59:28

Philadelphia právě vstřelila branku!
Jenže hosté se k žádnému tlaku nedostali. Hrálo se víceméně pouze v útočné třetině Flyers až IVAN PROVOROV poslal kotouč ze středu do prázdné branky, když Eichel tečoval hrací předmět rukou.

59:10

Ještě jednou odjel Lehner na střídačku.

58:53

Buffalo je na ledě s Eichelem a ihned nahodilo puk do pásma.

58:45

Oddechový čas pro hosty.

58:45

58:45 Sean COUTURIER - 3:1

58:45

Stejně jako včera proti St. Louis, tak i dnes se prosazuje SEAN COUTURIER do prázdní branky, když se na pravé straně zbavil Ristolainena a snadno trefil ze středu hřiště opuštěnou klec soupeře.

58:27

Couturier byl na hrotu obrany proti Ristolainenovi, na pravém kruhu zase čekal Kane.

58:10

Hosté hrají powerplay.

57:50

Konecny na sobě na pravé straně měl protihráče a nikdo z domácích hráčů poté nevypálil na Lehnera.

57:21

Lehner zastavil kotouč pro Scandellu, který zavezl puk po pravé straně do pásma, kde trápil domácí obranu Kane.

56:52

Laughton oslovil na pravé straně Simmondse, posléze se hra přesunula před Lehnera, kde svedli souboj Weal a Eichel.

56:22

Filppula jel sám na Lehnera, ale svůj bekhendový blafák dotáhl pouze do levého betonu brankáře.

56:01

Filppula s Rafflem tvořili hru na pravé straně, načež si odražený kotouč na ose hřiště nenašel Voráček.

55:37

Nahození domácích sebral Scandella a rozehrával na pravou stranu na Ristolainena.

55:13

MacDonald nedostal po levé straně kotouč bekhendem pryč z pásma, a tak je pod tlakem Hägg.

55:09

Icing domácích.

54:51

Po sérii odrazů nakonec útočil po levé straně v útočném pásmu Reinhart až k zakončení na branku nedošlo.

54:25

Provorov málem podklouzl z pohledu hry u levé tyče, nakonec rozehrává další akci z vlastní třetiny Pominville proti Girouxovi.

53:57

Weal spolupracoval na levé straně s Filppulou, ale nikdo z domácích hráčů neprověřil Lehnera.

53:41

Hosté nesrovnali ani střelou z levé strany od modré čáry vedle zadní tyče.

53:20

Posléze nahazoval Raffl po levé straně, ale nenašel Voráčka, nýbrž Scandellu.

52:55

Konecnyho střelu z levého kruhu zablokoval Bogosian a hrát bude hostující celek Reinhartem.

52:33

Jeden z domácích hráčů pouze odevzdal kotouč za branku Lehnera a odjel střídat.

52:03

Po dobré práci Beaulieua nahazoval po levém mantinelu Gorges a hrálo se před Neuvirthem.

51:32

Gudas a Simmonds rozehrávali po pravé straně a po přenesení hry na levý kruh pokračoval Weal.

50:55

Filppula a Giroux byli zastaveni na levé straně, na kotouči ovšem nadále domácí celek v pásmu soupeře díky Patrickovi.

50:16

Voráček to zkoušel po pravé straně až Raffl celkem přehrál situaci po křižné nahrávce u levé tyče ještě přihrávkou na zadní tyč.

49:52

Kane sice vyhrál buly, ale do útoku šla dvojice Konecny – Couturier, přičemž ten druhý zakončoval nepřesně bekhendem u pravé tyče.

49:47

Provorov možná až clonil Neuvirthovi při střele Bogosiana z pravé strany od modré čáry, jenže kotouč srazil zřejmě mimo tři tyče Larsson.

49:38

Po souboji Goulbourna na obranné modré čáře skončil útok domácích icingem.

48:55

Josefson kroužil na pravém kruhu, posléze byl volný na pravé straně na modré čáře Ristolainen, ale kotouč se k němu nedostal.

48:20

Gudas nahrával na pravou stranu, kde byl připravený Provorov, následně forčekoval Simmonds.

48:00

Voráček byl součástí rozehrávky po pravé straně, následně Filppula využil Gudase v obranném pásmu.

47:16

Simmonds chtěl hrát po levé straně, jenže od puku jej odstavil Ristolainen, takže útočit bude hostující celek.

46:36

Šavle byly na tahu, ale svého krátkého tlaku a souhry v útočném pásmu nevytěžily ani zakončení na Neuvirtha.

46:21

Eichel se dostal do pásma po pravé straně a poté přišel zákrok lapačkou Neuvirtha proti zakončení od modré čáry v podání Gorgese.

45:52

Provorov svým nápřahem z levé strany od modré čáry našel u přední tyče beton Lehnera.

44:59

Manning přihrával na levou stranu, kde byl rozjetý Simmonds a šel do souboje s McCabem, nakonec vypálil od modré čáry již zmiňovaný Manning.

44:48

MacDonald čekal až domácí vystřídají a poté křížem na levou stranu oslovil Manninga, jenž nahodil kotouč do pásma.

44:00

Po rozehrávce Hägga neuspěli domácí vinou špatného přechodu do útoku.

43:49

Lehner je na nohou a bude chytat dál, Jonhson zůstává na střídačce.

43:49

Hägg z pravého kruhu po křižné nahrávce narval kotouč do přesouvajícího se Lehnera, jehož levé rameno nevypadá vůbec dobře.

43:27

Giroux měl na svých zádech Eichela při první fázi akce, nakonec se hra dostala do obranného pásma domácích ke Couturierovi.

43:19

Kane si počkal na nahrávku na levé straně, následně ovšem odehrál Giroux puk na icing.

42:36

Neuvirth se dotkl kotouče za vlastní brankou hokejkou. Následně byl připravený z pohledu hry u pravé tyče Manning.

42:11

Nejprve odvedl dobrou práci na pravé straně Weal, posléze pokračoval Patrick, Gudas či Manning.

41:45

Gudas přihrával na levou stranu, kde byl Weal a také Simmonds, Girgensons se ke kotouči nedostal.

41:40

Po Wilsonově střele z pravé strany od modré čáry zasáhl lapačkou Neuvirth.

41:35

A další zakázané uvolnění.

41:28

Icing Flyers.

41:03

Voráček uháněl po pravém křídle, od puku se jej snažil odstavit Okposo, což se mu nepovedlo.

40:21

Gostisbehere poslal puk na levý kruh, kde se Konecny nedostal k zakončení přes beka.

40:01

Po dvou třetinách vede domácí tým nad tím hostujícím 2:1. Jako první se prosadil O´Rielly tvrdou střelou z levého kruhu pod víko. Následovalo zakončení Gostisbehera ze stejné části hřiště na přední tyč po dobré práci Voráčka. Načež Philadelphia odskočila Couturierem poprvé v utkání do vedení. Prvních deset minut druhé třetiny bylo více pohledných než těch dalších deset.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:52

Rielly ještě nenahodil kotouč po levém křídle.

39:25

Voráček se nedostal ke kotouči, jelikož jeho spoluhráč prohrál buly po pravé ruce Lehnera a rozehrávat bude z obranné třetiny Gorges.

39:01

Gudas se chopil rozehrávky, následně reagoval po pravé straně Konecny a Couturier.

38:41

Kane a Eichel hráli po levém křídle, nakonec si poradil Neuvirth se zákrokem proti přízemní střele.

38:10

MacDonald rozehrával za vlastní brankou proti Reihnartovi. Načež hosté zhustili střední pásmo proti Filppulovi na pravém křídle.

37:25

Simmonds střílel z pravého kruhu přes beka do hrudi Lehnera, nikdo z domácích hráčů posléze nedorážel.

37:17

Eichel centroval z pravé strany na zadní tyč, kde byl ovšem pohlídaný Reinhart.

36:50

Konecny napadal rozehrávku hostů. Následně to zkoušel z levé strany z útočného pásma Giroux.

36:22

Larsson zatopil domácím. Následně z levé strany od modré čáry nezakončoval Beaulieu.

35:47

Simmonds byl připravený na pravé straně, následně forčekoval proti dvěma hráčům jeden z jeho spoluhráčů.

35:15

Lehner podržel puk pro spoluhráče za vlastní brankou, ale hostům nefungoval přechod do útoku.

34:50

MacDonald měl potíže při rozehrávce z levé strany, následně tak získal puk hostující celek a hrál v útočném pásmu.

34:30

Eichel se po levé straně nedostal přes protihráče a tím pádem ani před Neuvirtha.

33:55

Vynikající zákrok Lehnera lapačkou proti kontru dva na jednoho, kdy na pravé straně zakončoval Simmonds.

33:31

Voráček nahrával Girouxovi, ten vypálil po křižné nahrávce z první z levého kruhu.

32:57

Voráčkova střela z levé strany z útočného pásma minula branku.

32:34

Domácí přesilovka čtyři na tři začíná tím, že Gostisbehere rozehrává za vlastní brankou.

32:31

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (2 min. – příliš mnoho hráčů).

32:25

O´Rielly to zkoušel z levého kruhu, ale neuspěl.

31:35

Komerční pauza.

31:22

Beaulieu zakončoval z levé strany od modré čáry, ale jeho střela byla zablokovaná.

30:46

Laughton byl v pravé části střední třetiny důrazný, následně sebral kotouč za vlastní brankou Beaulieu.

30:17

Neuvirth si zahrál hokejkou, načež vypálil Goulbourne z pravého kruhu přes beka na přední tyč.

30:11

Hosté zapsali icing.

29:51

Nejprve zakončoval Weal z pravého kruhu, posléze jeho spoluhráč z levé strany mimo tři tyče.

29:15

Neuvirth zastavil kotouč pro spoluhráče a Flyers poté hráli z vlastní třetiny Provorovem.

29:05

Zakázané uvolnění také v podání domácích.

28:40

Raffl kontroval souhrou s Provorovem, jenž z první z levého kruhu napálil lapačku Lehnera a díky parádnímu zákroku brankáře jsou hosté stále jen o jednu branku pozadu.

28:20

Ani jeden z dvojice Eichel – Kane nezakončil z levého kruhu poté, co hosté zvládli přechod do pásma.

28:09

Zakázané uvolnění Sabres.

27:17

27:17 Sean COUTURIER - 2:1

27:17

Voráček nahrával z pravého kruhu za branku Girouxovi a ten vyslal přihrávku na levý kruh, kdy se zakončením bez přípravy do pravé poloviny branky prosadil SEAN COUTURIER. Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.

26:56

Wilson držel Gudase za brankou Flyers a bude z toho přesilovka domácích.

26:40

Laughton zamkl se svými spoluhráči hostující celek, ale ten si dokázal poradit bez zákroku Lehnera.

26:23

Icing hostů.

26:16

Po střele z pravé strany je tady snadný zákrok Lehnera a komerční pauza.

25:46

Weal se málem ukličkoval na pravé straně, nakonec svým centrem do ohně nenašel nikoho ze spoluhráčů...

25:22

Gostisbhere pokračoval v kombinaci v útočné třetině, nakonec Weal skočil těsně před Lehnerem při střele z levé strany.

25:15

Voráček svojí individuální akci donutil Lehnera k zákroku po střele z osy hřiště před padajícím Gorgesem.

24:50

Hosté vyhráli buly ve střední třetině a střela Okposa z pravého kruhu byla vyražena Neuvirthem, nikdo z hostů posléze nedorážel.

24:27

Hosté jen nahodili za domácí branku, kde byli Hägg a MacDonald a odešli střídat.

24:03

Eichelova střela z levého kruhu byla sražena vedle přední tyče a následně rozehrával MacDonald.

23:42

23:42 Shayne GOSTISBEHERE - 1:1

23:42

Voráček vlétl po levé straně do útočného pásma, kde mu pomohl Konecny, aby domácí rozpohybovali obranu soupeře. Načež srovnával z levého kruhu na přední tyč SHAYNE GOSTISBEHERE. 1:1. Asistence: Travis Konecny.

23:21

Provorov otřel svojí střelu z pravého kruhu na přední tyč o levý beton Lehnera.

22:55

Simmonds podržel puk ve vlastní třetině, nakonec nechybělo mnoho, aby z levého kruhu po chybě v rozehrávce přišla střela na domácí branku.

22:29

Simmonds spolupracoval v pravém rohu útočného pásma s Patrickem, nakonec Provorov střílel z levé strany od modré čáry.

21:50

21:50 Ryan O'REILLY - 0:1

21:50

Sabres právě vstřelili branku!
Eichel nahrával zleva pod sebe na levý kruh a RYAN O´REILLY vypálil tvrdou střelu pod břevno domácí branky přes Gudase a Couturiera. Neuvirth se ani nepohnul jaká to byla bomba. 0:1. Asistence: Jack Eichel.

21:36

Souhra hostů v útočném pásmu zakončil tvrdou střelou z pravé strany Ristolainen ihned z první.

21:27

MacDonalda hákoval Okposa před vlastní brankou a bude vyloučen.

21:02

Po těžké rozehrávce MacDonalda ztratil domácí celek puk při přechodu do útoku a kontruje Beaulieu.

20:32

Eichel útočil po levé straně, ale pak se nakonec zastavil za domácí branku o hokejku Neuvirtha, který rozehrál na MacDonalda.

20:20

První útok domácích ve druhé třetině nepřinesl zakončení na Lehnera.

20:01

0:0 po první třetině. Voráček byl jednou vyloučený. Hosté měli dohromady dvě přesilovky, ale ani jednu nevyužili. Neviděli jsme ani nějakou pořádnou šanci. Vyznamenal se především Neuvirth svojí lapačkou proti zakončení z jedničky z pravého kruhu. Ale jinak celkem tento zápas postrádal v prvním dějství úroveň.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

Ani po posledním útoku Buffala v první třetině se skóre neměnilo.

19:35

Ristolainen po levé straně posunul kotouč dlouhou rukou do útočného pásma, ale tam se nestalo nic zásadního.

19:25

Poté, co Weal vyhrál vhazování, tak Gostisbehere byl zablokovaný z pozice pravého beka od modré čáry.

19:22

Lehner, i přes clonu Simmondse, chytil zakončení Patiricka z osy hřiště.

19:14

Tvrdá rána MacDonalda z pravého kruhu byla sražena vedle pravé tyče.

18:47

Gudas byl rozehrávajícím hráčem s Manningem, proti nim stál Wilson, ale nakonec je tady akce po levé straně pro Simmondse.

18:12

Voráček nezachytil rozehrávku po pravé straně, následně si pomohl Neuvirth lapačkou ze svého pohledu u levé tyče proti O´Reillymu.

17:56

Scandella to zkoušel od modré čáry na lapačku Neuvirtha, ale minul pravou tyč.

17:47

Beaulieu rozehrával na levou stranu, načež kotouč skončil až za domácí brankou na holi Neuvirtha.

17:02

Raffl přihrával křížem na pravou stranu na Voráčka, ale následně bude útočit O´Rielly či Okposo.

16:41

Voráček nahazoval po levé straně, ale puk sebral Ristolainen před Rafflem a poslal jej mimo třetinu.

16:10

Manning kroužil ve vlastní třetině a byl už pod tlakem až mu pomohl Laughton, i tak je na kotouč Buffalo Rdoriguesem.

15:31

Provorov měl na starosti rozehrávku, následně nahrával křížem na levou stranu, kde byl pokrytý Simmonds.

15:09

Provorov se dostal na levé straně do kleští mezi dva hráče, i tak může pokračovat ve středním pásmu Weal.

14:59

Další rána Provorova bez přípravy letěla zleva vedle zadní tyče směrem na lapačku Lehnera.

14:57

Couturier z levého kruhu pod sebe na Provorova a ten zakončoval do lapačky Lehnera.

14:25

Couturier měl velice dobrou pozici u levé tyče, ale Lehner byl proti brance pravým betonem po křižné nahrávce zřejmě od Konecnyho.

14:09

Larson zlobil domácí celek na pravé straně, ale Neuvirth i tak nemusel zasahovat.

13:29

Rychlá souhra hostů v útočném pásmu skončila tvrdou střelou z první v podání Okposa z mezikruží. Toto zakončení ovšem bylo zablokováno.

13:14

Poté, co domácí vystřídali, tak rozehrával Gudas křížem na pravou stranu na Voráčka v době, kdy byl na ledě také Filppula.

12:45

Goulbourne a Patrick hledali cestu do pásma po levé straně, ale nikterak nebyli nebezpeční pro hosty.

12:35

Nechybělo mnoho, aby dorazila dvojice Wilson – Rodrigues kotouč po střele Pominvilla do sítě, jenže Gudas byl proti.

12:25

Statistika vhazování – 7:5.

12:25

Neuvirth dobře ucpal prostor ze svého pohledu u levé tyče a hra je přerušena.

12:05

Eichel ztratil puk na pravé straně, ale i tak rozehrával z vlastní brankou následně Scandella.

11:37

Couturier forčekoval a následně nenahrál nikomu pod sebe na levý kruh, kde byla hokejka hostujícího hráče.

11:13

Weal nepřihrával přesně z levé strany středního pásma na levý kruh, jenže nikdo z hostů toho nevyužil.

10:43

Simmonds se na pravé straně nenatlačil přes Gorgese, a tak musí pracovat v obraně Manning.

10:32

Girgensons nevypálil z pravého kruhu, načež to z druhé strany vzal na sebe Gorges, ale našel jen ruku Neuvirtha.

10:09

Provorov chyboval v rozehrávce, hosté krátce na to sevřeli soupeře z pravého kruhu Okposem.

09:57

Ofsajd hostů.

09:38

Goulbourne to měl složité po pravé straně, a tak další akci a rozehrávku bere na sebe Gudas s Manningem.

09:06

Na druhé straně byl u levé tyče nebezpečný Raffl. Nakonec bude rozehrávat za vlastní brankou Gorges.

08:47

Eichel se po pravé straně probil do pásma, kde ovšem nevyzkoušel Neuvirtha.

08:27

Několikátá tvrdá střela Gostisbehera v přesilovce od modré čáry, ale hosté tohle oslabení ustojí.

08:01

Hosté jsou pod tlakem. Gostisbehere zase zakončoval z první od modré čáry po nahrávce Girouxe z levého kruhu.

07:31

Couturier s Voráčkem kombinovali na pravé straně, nakonec po nahrávce Girouxe z levého kruhu vypálil z první od modré čáry Gostisbehere.

07:05

Voráček se dostal po pravé straně do pásma, kde na levém kruhu je Giroux a před brankou Simmonds.

06:38

Neuvirth si po vyhození hostů zahrál hokejkou a domácí se poté vydali do útoku po levé straně Couturierem.

06:29

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Josh Gorges – 2 min.).

06:29

06:10

Giroux zklidnil hru a čekal až spoluhráči vystřídají, nakonec se neprosadil z pravého křídla Voráček proti Gorgesovi.

05:47

Je za námi další nepovedená přesilovka hostů, kdy se Neuvirth předvedl při zakončení z jedničky z pravého kruhu.

05:25

Poté, co Kane vyhrál buly na levém kruhu rozehrál Scandella.

05:23

05:10

Po nahrávce Scandelly přišel o kotouč na pravém kruhu Kane a následoval výhoz Couturiera.

05:04

Reinhart zůstal volný na pravém kruhu, Okposo jej našel křížem bekhendem, ale Neuvirth zapsal parádní zákrok lapačkou proti zakončení z jedničky.

04:47

Domácí obrana byla aktivní, takže Eichel a Ristolainen se museli vrátit do vlastní třetiny.

04:26

Domácí zase vyhodili kotouč na hokejku Lehnera, který opět přenechal hrací předmět Ristolainenovi.

04:20

Po nahrávce zleva na modrou čáru v podání Eichela vypálil Ristolainen a Neuvirth si připsal zákrok lapačkou.

03:56

Domácí celek vyhodil, takže puk zastavil forhendovou stranou hole Lehner pro Ristolainena.

03:47

Simmonds sekl do hokejky Josefsona a hosté budou mít druhou přesilovku v zápase.

03:40

Eichel na puku při rozehrávce a zřejmě se zkusí prosadit po levé straně.

03:20

Voráček chtěl hrát po levé straně, což se mu nepovedlo, a tak už je v pásmu na pravém kruhu protihráč.

03:09

Voráček se zapojil do obrany v době, kdy Neuvirth ze svého pohledu přikryl kotouč rukavicí u pravé tyče.

02:47

McCabe zakončoval od modré čáry na lapačku, Neuvrithovi celkem dobře clonil Rodrigues.

02:24

Scandella byl připravený na modré čáře, hosté hráli přes levou stranu, ale zatím nevystřelili.

01:59

Laughton prohrál buly po levé ruce Lehnera a útočit tak bude hostující celek McCabem.

01:56

MacDonald vyhodil kotouč až k Lehnerovi.

01:30

Eichel s Reinhartem zatlačili před brankou Flyers, ale Provorov s Neuvirthem odolali.

01:08

Buffalo na pravém kruhu vyhrálo buly O´Reillym, ale puk posléze zmizel mimo pásmo.

01:00

Voráček zprava forčekoval proti Gorgesovi až jej za brankou soupeře držel.

00:15

Eichel hrál po pravé straně, jenže po chybě Couturiera nenašel hráče na zadní tyči.

00:03

Giroux se stal vítězem prvního vhazování zápasu.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Philadelphia Flyers
Domácí celek odehrál přesně před 24 hodinami utkání se St. Louis, ve kterém zvítězil zejména díky výborné první třetině poměrem 6:3. Včera nechytal Michal Neuvirth a přednost dostal Brian Elliott, tak uvidíme, zda se dnes objeví český brankář v akci.

K hlavním oporám Flyers patří Jakub Voráček, borec s vynikajícím tahem na branku. Radko Gudas se v letošní sezoně zase proslavil tím, že vyfasoval stopku na deset zápasů. Jedná se o jednoho z nejmíň oblíbených hokejistů v NHL.

V dresu Philadelphie by měl do dnešního střetnutí nastoupit také ruský bek Ivan Provorov, který herně v zámoří roste. Účastnil se mj. také Světového poháru 2016 v Torontu. Zmínit můžeme například Andrewa MacDonalda, jenž v době výluky NHL v sezoně 2012/13 nastupoval krátce za Karlovy Vary v době, kdy ještě patřil New Yorku Islanders.
Buffalo Sabres
Šavle si takřka jistě play-off nezahrají. V tabulce Východní konference se momentálně nachází na posledním místě, když z jednačtyřiceti zápasů vytěžily celkem devětadvacet bodů. Navíc na Východě disponují vůbec nejhorším útokem. V posledním zápase těsně prohrály na ledě Winnipegu poměrem 3:4. Vítěznou branku obstaral Američan Litlle v 41. minutě.

Brankářskou jedničkou hostů je v letošní sezoně Švéd Robin Lehner, který odchytal jednatřicet duelů. Svého kanadského kolegu Chada Johnsona pustil do branky v patnácti případech.

Z pole zaujme někdejší dvojka draftu, Američan Jack Eichel. Zaujmout může také jméno Kyle Okposo, jenž dříve oblékal dres New Yorku Islanders. Stejně tak Evander Kane, který patřil Winnipegu Jets a byl spoluhráčem Ondřeje Pavelce.
Buffalo = nikdo
Hezký večer! National Hockey League nabízí od 19:00 souboj Philadelphia Flyers – Buffalo Sabres a my se na toto střetnutí zaměříme textovou podobou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

4:1

Branky a nahrávky: 24. Gostisbehere (Konecny), 28. Couturier (Giroux, Voráček), 59. Couturier, 60. Provorov – 22. R. O'Reilly (Eichel)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, Gostisbehere, Hägg, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – M. Raffl, Filppula (A), Voráček – Weal, Patrick, Simmonds (A) – Goulbourne, Laughton, Weise.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, Gorges, Bogosian (A), Beaulieu, McCabe – E. Kane, R. O'Reilly, Okposo (A) – Girgensons, Eichel (A), S. Reinhart – S. Wilson, Rodrigues, Pominville – Jo. Larsson, Josefson, Nolan.

Rozhodčí: St. Laurent, Kozari – Shewchyk, Murray

01:00 PHI 2 Voráček, držení protihráče
03:47 PHI 2 Simmonds, sekání
06:29 BUF 2 Gorges, nedovolené bránění
21:27 PHI 2 MacDonald, hákování
21:50 BUF 0:1 R. O'Reilly (Eichel)